Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Shanks'in Kaido'dan daha güçlü olduğunu düşünüyorum. Kaido en güçlü yaratık Wb de en güçlü insan diye geçiyordu. Wb ölünce en güçlü ünvanı bir tek Kaido'da kaldı. En güçlü denilme görülme sebebi bu bence. En güçlü ünvanı şu an bir insana verilse zaten Shanks'e verilir. Gazetenin başındaki adamın ne kadar gaza geldiğiyle de alakalı bu. Ayrıca Shanks gelişime açık bir karakter daha yaşı genç denilebilecek seviyede. Gösterildiğinde Kaido'dan daha güçlü olur.
En güçlü korsan deniliyor ama kaido için aynı zamanda. He shanks hükümet adamı çıkarsa o zaman işler değişir

Ben Shanks'in Kaido'dan daha güçlü olduğunu düşünüyorum. Kaido en güçlü yaratık Wb de en güçlü insan diye geçiyordu. Wb ölünce en güçlü ünvanı bir tek Kaido'da kaldı. En güçlü denilme görülme sebebi bu bence. En güçlü ünvanı şu an bir insana verilse zaten Shanks'e verilir. Mihawk da olabilir bu kişi ama onun ünvanı var zaten. Gazetenin başındaki adamın ne kadar gaza geldiğiyle de alakalı bu. Ayrıca Shanks gelişime açık bir karakter daha yaşı genç denilebilecek seviyede. Gösterildiğinde Kaido'dan daha güçlü olur.
En güçlü ünvanı ona kaldı değil, mangaka onu en güçlü yaratık diye tanıttı ve burda yaşlı ya da hasta bir Kaido da yok.

Bence öyle olsa bile mihawk teketekte alabilir. Oden ve Zoro sakat bıraktı bu keser geçer
Zoro sakat bırakmadı, küçük bir çizik bıraktı.

Luffy hariç uzun zamandır adamı coşturan tek bir rakibi yok ve mangaka karakteri tanıtırken insanlar teke tekte kimse Kaido'yu yenemez der diye anlattı. Gerçekten bakınca Kaido vs Luffy teke tek de olmadı. Hoş Luffy bu saatten sonra Kaido'yu geçse bile bu Kaido'nun Luffy'den önce One Piece evreninin en güçlü yaratığı olduğunu değiştirmez.

Mihawk ve Shanks gelişime açık karakterler. Ki seri ilerledikçe karakterlerin güçlenme gibi bir durumu da var. Neyse işte bence ilerde Mihawk>=Shanks>=Kaido olucak.
O kısmı mangadan okumamıştım, animeden izlemiştim ama Mihawk Zoro'ya seni en güçlü halimde bekleyeceğim demişti animede. Gelmiş 40 yaşına, yani daha da gelişmesi bana biraz garip gelir.. Dünyanın en güçlü kılıç ustası ünvanına da çoktan sahip ve One Piece databook'a göre Shanks'dan daha güçlü bir kılıç ustasının ortaya çıkmasını bekliyor ki burdan bile Mihawk'un zaten yenileceği bir rakibi olmadığı için güçlenmek yerine gücünü koruma zamanında olduğunu ve Shanks ile denk seviyede olduğu için ondan daha güçlü birini (Zoro'yu) beklediğini kolayca anlayabiliriz.

O kısmı mangadan okumamıştım, animeden izlemiştim ama Mihawk Zoro'ya seni en güçlü halimde bekleyeceğim demişti animede. Gelmiş 40 yaşına, yani daha da gelişmesi bana biraz garip gelir.. Dünyanın en güçlü kılıç ustası ünvanına da çoktan sahip ve One Piece databook'a göre Shanks'dan daha güçlü bir kılıç ustasının ortaya çıkmasını bekliyor ki burdan bile Mihawk'un güçlenmek yerine gücünü koruma zamanında olduğunu ve Shanks ile denk seviyede olduğu için ondan daha güçlü birini (Zoro'yu) beklediğini kolayca anlayabiliriz.
En güçlü halimle bekleyeceğim diyorsa bence orda en güçlü halinde değildir. Hani zaten en güçlü zirve hali o hali ise seni bekleyeceğim der sadece mantıken. 40 yaşına gelmesi güçlenmesine engel değil Kaido Oden ile kapıştığında 39 yaşındaydı. Şu an o halinden çok daha güçlü. Serideki prime yaşını 55 olarak görüyorum. Ki şimdi Mihawk'ın üstüne donanma filan sardılar. Güçlenmesi için bir fırsat olabilir.

Mihawk ve Shanks gelişime açık karakterler. Ki seri ilerledikçe karakterlerin güçlenme gibi bir durumu da var. Neyse işte bence ilerde Mihawk>=Shanks>=Kaido olucak.
Mihawk bu kadar güçlü çıkarsa, Zoro değil Luffy döver. Shonen gerçekleri...
Şu an Luffy bile Kaidou seviyesinde değil benim için. Biraz daha pişmesi lazım. Serinin nerdeyse sonlarına yaklaştık, Mihawk'ın Kaidou'dan güçlü çıkması için bir sebep göremiyorum. Seriye bir katkısı da yok bu durumun. Bu arctan sonra Zoro'ya, yıllarca dövüş bile çizmeyebilir mangaka. Luffy Kaidou dövüyor diye Mihawk'ı bu kadar uçurmaya gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık