Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Prime Rayi çok abartıyorsun
Prime Rayleigh bana göre yonko seviyesinin aşağısında değil. Amiralleri, yonkoların bir tık altı olarak gören biriyken bunu diyorum. Kizaru'nun eli boş dönmesi bir yana sonrasında Mf'ye gitti Luffy ile. Kendine güveninden belli. Güç seviyeleri bu kadar abartı olmasaydı seri sonu Zoro + Sanji, Rayleigh'i anca geçer diyordum. Şimdi güzel bir dövüşünü görürsek değeri anlaşılır.

Arkadaşlar bak Newgate hasta hali değil yaşlıyken bile Linlin tarafından Kaido'dan önde tutuluyor. Rayleigh yaşlıyken Kizarudan güçsüzken nasıl gençken ciddiye almayacak kadar güçlü oluyor yapmayın etmeyin. Rayleigh, Kizaru Oden ayarında bir adam
Kizaru ve Oden mi ? Hani verdiğin örnekteki iki adamın birbirinden farklı seviyelerde olması bir tarafa Rayleigh'in farklı seviyede olması bir tarafa. Yoksa yanlış mı anladım Kizaru ve Oden arasında bir yerlerde mi demek istedin dicem ama o bile paklamaz bu örneği yav yok.

Sen Kizaru'ya +20 yaş koyup eline 20 yıl kılıç verme ve Rayleigh'ten 20 yaş çıkarıp Kizaru'nun karşısına çıkar bakalım ne oluyor ? Ben sana hemen söyliyim dur:

Kizaru ve Oden mi ? Hani verdiğin örnekteki iki adamın birbirinden farklı seviyelerde olması bir tarafa Rayleigh'in farklı seviyede olması bir tarafa. Yoksa yanlış mı anladım Kizaru ve Oden arasında bir yerlerde mi demek istedin dicem ama o bile paklamaz bu örneği yav yok.

Sen Kizaru'ya +20 yaş koyup eline 20 yıl kılıç verme ve Rayleigh'ten 20 yaş çıkarıp Kizaru'nun karşısına çıkar bakalım ne oluyor ? Ben sana hemen söyliyim dur:
Ray, Shabondy içinde kizaru'yu tutarken söyleniyordu. Şimdi yaşlıyım yoksa Kuma tarafına da gitmek, istiyordu. Kizaru da beni denizci Amiralini tutuyorsun ve böyle söylüyorsun, beni kötü gösteriyorsun diye sitem ediyordu. Uzun vs de ne olur bilinmez ama ray'in çok sağlam olduğu belli. Mihawk da zirve ray'in 2 tık üstü desek, kimse itiraz etmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık