Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy, Zoro, Mr.1, Buggy gibi garibanlara gavura vurur gibi vururken.. Croco, Vista, WB gibilerine gelince " kılıcım yanıltmasın, aksesuar o" triplerine giren bi abimiz kendisi.
Croco bir an tereddüt etmeden WB'ye dalarken, kendisi 1 km den "Slash" atmak suretiyle WB'nin seviyesi ölçmeye çalışmıştır. ( Slash: Mihawk'ın seviye ölçmek için kullandığı ölçü birimi)

Neymiş aradaki farkı merak ediyormuş. "Don Krige'i üşenmeyip GL' ya kadar takip atmiş adamsın, gidip dikilseydin WB'nin karşısına" demeden edemiyor insan.
Ben Beckman'la yakın seviye bekliyorum. Oda Kizaru'ya silah çekmişti. Kafa olarakta benziyorlar.
Ah be gülüm, sen herkesi Luffy mi zannediyorsun? Gitsin "Umirallari öldürecem uleyyyn" diyerek üç amiralin karşısına çıkıp, ölümüne dayak yesin. Aklı fikri olan adam, bütün filo tarafından arkası korunan WB'ye saldırmaz, bkz; Amiraller bile Wb'ye saldırmaya çalıştığında Marco, Vista, Jozu gibiler tarafından engel olunuyor. Mihawk Wb ile versus atarken Vista'nın mangal yapacağını düşünmüyorsundur herhalde.

Mihawk'ın dediğinden güç anlamı çıkıyor öncelik Güç ile kafayı bozmuş adam tayfadan,ponegliften falan dolayı demez bunu.
Korsan Kral olmak güçle alakalı değil ki. Şartlar belli. 4 taşı elde edip, son adadaki sırları keşfedeceksin. Bu işlemde baya uzun sürüyor, arkanda baya bir kuvvet olmalı ki bu işlemleri yerine getir. Mihawk gibi tek tabanca takılan birisi, bu işleri tek başına yerine getiremez. DEiKU olmanın tek şartı, bir önceki DEiKU'yu yenmek.

Korsan Kral olmak güçle alakalı değil ki. Şartlar belli. 4 taşı elde edip, son adadaki sırları keşfedeceksin. Bu işlemde baya uzun sürüyor, arkanda baya bir kuvvet olmalı ki bu işlemleri yerine getir. Mihawk gibi tek tabanca takılan birisi, bu işleri tek başına yerine getiremez. DEiKU olmanın tek şartı, bir önceki DEiKU'yu yenmek.
Anlatamazsın. Ben seriyi ilk izlediğimde bile korsan kral olmak için demek ki başka şeyler de lazım demiştim. Bunlar hala inat ediyor. Luffy bile sanji olmadan kk olamam falan diyor. kk olman için tayfa şart.

Kral bak Roger gitse Mihawk'ı bulsa meydan okusa ağzını burnunu kırsa,en iyi unvanını alır.

Ama tek başına nasıl kral olacak,Rayleigh lazım Gaban lazım,bir ton faktör var,poneglifleri çözmek gibi.

Yani bu iş daha zor ne var bunda,sanki Roger'a çöp diyoruz.

Roger yaşadığı dönemde en güçlü adama denk biriydi zaten.

Ama tek takılsa kral nasıl olacaktı.
WB ile de aile farkını mi görmek istedi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık