Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seviye ortadan kaltı ama, ilk bölümlerde Mihawk'a söylettiği ''beni geçmekten bile zor'' sözü duruyor.
Yau insan düşünmez mi?! Bu adamın derdi ne ki kendini korsan kralla, en güçlüyle kıyaslıyor... Adam kendini o klasmanda görüyor ki sürekli bunu yapıyor.

Yani şöyle demeye getiriyor; ben olmak zor, zor ama korsan kral olmak başka bir şey diyor. Bir sürü kitabe bulup, o ada senin bu deniz benim gezecen, kıl tüy bir sürü bir şeylerle uğraşacan... Yemişim adasını raftelini, gücüm olmadığından değil o kadar zahmete gelemem ben diyor. O bakımdan beni geçmekten daha zor diyor.

Yau insan düşünmez mi?! Bu adamın derdi ne ki kendini korsan kralla, en güçlüyle kıyaslıyor... Adam kendini o klasmanda görüyor ki sürekli bunu yapıyor.

Yani şöyle demeye getiriyor; ben olmak zor, zor ama korsan kral olmak başka bir şey diyor. Bir sürü kitabe bulup, o ada senin bu deniz benim gezecen, kıl tüy bir sürü bir şeylerle uğraşacan... Yemişim adasını raftelini, gücüm olmadığından değil o kadar zahmete gelemem ben diyor. O bakımdan beni geçmekten daha zor diyor.

Anlatamazsın bunlara, KK olan adamların nereleri gezdiği belli. Gökyüzü adasına gitmiș sonra deniz altındaki balık adamların bulunduğu yere gidiyorlar. Wano gibi bir yer var bir de. Șelaleyi geçmen gerekiyor. Mihawk buralara bunla mı gitsin;

El insaf. Adam en güçlü kılıç ustası, maceracı değil.

Anlatamazsın bunlara, KK olan adamların nereleri gezdiği belli. Gökyüzü adasına gitmiș sonra deniz altındaki balık adamların bulunduğu yere gidiyorlar. Wano gibi bir yer var bir de. Șelaleyi geçmen gerekiyor. Mihawk buralara bunla mı gitsin;

El insaf. Adam en güçlü kılıç ustası, maceracı değil.
Yau hiç sorma, yalnız bu durum haterların bile Mihawk'tan neler beklediğini ortaya koyuyor. Adamın günahı korsan kral olamamak :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık