Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wano arctan sonra haala bu seviyelerin tartışılması düşündürüyor. Yani gerçekten yok böyle bir şey. Nova, sağ kol, amiral, imparator, Mihawk. Bu kulvardaki adamlar artık hikayedeki rollerine göre her şeyi yapabilir.

Aradaki seviye farkı ortadan kalktı. Kabul etmemiz gerekiyor, güç konusunda tutarlı olmak gibi bir derdi yok sevgili mangakamızın.

Kara kılıç : B.hakisi üst düzey.
Şahingöz : K.hakisi üst düzey.
H.haki konusu kesin değildi öğrencisinde h.haki çıktığına göre kendisinde kesin vardır.
Enma'dan daha güçlü en iyi 12lik kılıcı var. Adamın değeri giderek artıyor.

Lütfü KK olunca Zoro bu adamı geçmiş olacak. Şu an Lütfü Yonko, Zoro da sağ kol. Güncelde denk dövüşüyorlar o sebeple eşit sayabiliriz. Yani Mihawk her türlü sağ kol üstü. Lütfü KK olmadan Filo amiraliyle kapışsa Zoro ve Sanjiye birer Amiral düşse, onları da yeseler hop Mihawk amiral üstü olur, çünkü seri bitmeden Zoro Mihawkı geçecek seviyede olmayacak.

Bana göre Filo Amirali <= Mihawk < Yonkou.

Yonkodan düşük güçte olan Mihawkı yenince Zoro yonko seviyesi olur, Luffy zaten KK olacağından sağ kolu yonko olabilir yani.

Minimum Filo amirali diyorum çünkü Zoro amiral alacak seviyeyede olunca hocası da filo amirali olur en kötü.

Tabi bu son savaşın WG ile mi BB ile mi arasında olma durumuna göre değişir.

Wano arctan sonra haala bu seviyelerin tartışılması düşündürüyor. Yani gerçekten yok böyle bir şey. Nova, sağ kol, amiral, imparator, Mihawk. Bu kulvardaki adamlar artık hikayedeki rollerine göre her şeyi yapabilir.

Aradaki seviye farkı ortadan kalktı. Kabul etmemiz gerekiyor, güç konusunda tutarlı olmak gibi bir derdi yok sevgili mangakamızın.

Seviye ortadan kaltı ama, ilk bölümlerde Mihawk'a söylettiği ''beni geçmekten bile zor'' sözü duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık