Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu Mf arcı Dofy için mi yapıldı? Ona rağmen Atmos'u kukla yaptı ve Jozu ile dalga geçti. Dofy, Jozu'yu çayına küp şeker diye doğrar. Güç farkı çok açık. Aokiji üzerinden gösterdi bize Oda.
Yahu tamam biz burada takılıyoruz öyle MW ile de hacı abi sen ne yaptın ya. :D
Tamam yener yenmesine de küp şeker nedir arkadaş, yuh.

Yahu etrafını bir ton iple sarmıştır ayı kımıldamasın diye, oynatamaz onu o cüsseyle, o güçle. Kandırma kendini. :(
Uyandırdığı meyve de meyve olsa hani, sadece normalden biraz fazla ip çıkarıyor. :(

Canı sıkılıyordu adamın, takılıyordu öyle kafasına göre. İlgisini çekene dalıyordu, güçlü olana değil. yoksa niye Luffy'ye dalsın. :(

Ayrıca niye Doflamingo gibi sevdiğim bir karakteri eleştirmek zorunda bırakıyorsun beni Emre. Niye bu kadar zalımsın sen. :(

Uyanma mevzusunu çok hafife alıyorsun.O form gear 4 ile en az yarım saat kapıştı.Çeşit çeşit teknikleri de çıktı.Uyanmadan yakalasa bile tek eli kesinlikle boşta olan adamın neler yapacağını düşün.Jozu'yu yenmek belki hakisini aşmaktan geçiyordur.Böylece elmas meyvesi iptal olacak ve yenilecek.Yoksa zaten Shanks gibi adamlar nasıl yenecek ki onu.

Tamam işte ilgisini Wb çekti.Ama Jozu ulaşamayacağı kadar güçlü olunca ilgisini kaybetti.Önce onu geçmesi zor olacaktı çünkü.

Uyanma mevzusunu çok hafife alıyorsun.O form gear 4 ile en az yarım saat kapıştı.Çeşit çeşit teknikleri de çıktı.Uyanmadan yakalasa bile tek eli kesinlikle boşta olan adamın neler yapacağını düşün.Jozu'yu yenmek belki hakisini aşmaktan geçiyordur.Böylece elmas meyvesi iptal olacak ve yenilecek.Yoksa zaten Shanks gibi adamlar nasıl yenecek ki onu.

Tamam işte ilgisini Wb çekti.Ama Jozu ulaşamayacağı kadar güçlü olunca ilgisini kaybetti.Önce onu geçmesi zor olacaktı çünkü.
Bak bak, buradan da dolaylı olarak Dof>Mihawk yapıyorsun ha, uyanık seni.

Elimde çay vardı oradan şey oldu işte. :) Abartmamak lazım.
İyi hatırlattın ben de bi çak koyayım dur. :a:

Ben Shanks=Mihawk'tan Yonkou seviyesi çıkarmıyorum, Amiral-üstü diyorum adama başından beri. En fazla Yonkou olur, gerisi yok.

Edit: Kendi klasmanından birini yenmek veya eşit dövüşmekle farklı klasmandan birini yenmek farklı şeylerdir. Mesela çok üst düzey Haki sahibi Shanks ile Akainu dövüşse, Akainu'nun Haki'si Shanks kadar olmayacağından yenilme oranı kendi klasmanındaki Aokiji'ye göre kat be kat fazla. Yani Mihawk ile Shanks eşit dövüşebilir ama Mihawk ile Akainu arasında fark vardır. Akainu'yu deşmek için sağlam bir Haki gerekiyor ve biz Mihawk'ın Haki seviyesini tam olarak bilmiyoruz...

Son düzenleme:
Bak bak, buradan da dolaylı olarak Dof>Mihawk yapıyorsun ha, uyanık seni.

İyi hatırlattın ben de bi çak koyayım dur. :a:
Haha sen onu kendin çıkarmışsın. :(
Mihawkta Kuzan gibi ona karşı kazanabilir.Ama o kadar kolay olsaydı gider beyazsakala ulaşırdı.Adam crocoyla bile dövüşmüyor.Zora gelince üşenen bir adam Mihawk.Çünkü kendi savaşı değil.Saldırıyı beyazsakal direk karşılasa ve güç farkını görebilse aktif ve inatçı bir şekilde dahil olabilirdi savaşa ama olmadı işte.

Haha sen onu kendin çıkarmışsın. :(
Mihawkta Kuzan gibi ona karşı kazanabilir.Ama o kadar kolay olsaydı gider beyazsakala ulaşırdı.Adam crocoyla bile dövüşmüyor.Zora gelince üşenen bir adam Mihawk.Çünkü kendi savaşı değil.Saldırıyı beyazsakal direk karşılasa ve güç farkını görebilse aktif ve inatçı bir şekilde dahil olabilirdi savaşa ama olmadı işte.
Üşenmesinden değil ilgi duymuyor adam. Beyazsakal kendi karşılasaydı da saldırmazdı bence. Öğrendim farkı der işine bakardı. Adam çok önemli toplantıya katılınca bile millet şaşırıyor ne iş diye. :/

Yalnız iki Yonkou birleşince Denizcileri bitiririz diyordu Shiki. Tayfasız MF'i tek başına bastığına göre teorisini doğruluyor. İki Yonkou'a dayanamayan Denizciler nasıl 4'üne dayanacak? Shichi ile birini bitirdiler diyelim, Amiraller iki, Diğer tüm filo'da birini indirdi bir şekilde etti üç. Bunun 4. var, daha bilyon tane korsan, süpernova ve Devrimciler var. Hepsiyle, denizcilerle başa çıkamazlar bence. Gorousei'lerin yüzlerindeki yaralar ve silahları süs olsun diye verilmemiş. Ağır toplar onlar bence...
gorosei hakkındaki görüslerimi herkes biliyor zaten. bizim forumda söyle bir algı var, adamlar karar alıyorsa fikir adamıdır :D ben mihawkın en iyi kılıc ustası olmasını saglayan ve onun hocası olan adamında o keltos gorosei olduguna dair konu acmıstım mesela. çünkü adam orjinal wano samurayı. nasıl yasayla amiral alıyorsan, dünyayı yönetecegin koltuga, wgye katılmayan güclü ülkelerden 2 adam alırsın, 3 tanede kendi yetiştirdigini koyarsın, al sana gorosei. niye mi böyle düşünüyorum :D

bence goroseilerden biri bir d. cıkacak ve keltosta wanolu. zaten hep diyorum, güclerini anlamak kolay. yarın biri ölse yerine kongu koyacaklar. çünkü kongu zaten hem denizcilerin basında, hem üstünde bir rütbede deneyip pişirtmişler.

birde, 2 yonko alır diyorsun ama, garp ve sengoku aktif dövüsseydi, wb tayfasının hiç sansı yoktu marinefordda, bunuda unutma ;) luffynin getirdigi yardımla epey güclendiler. shanks ve wbnin güclerine karsı aynı anda yinede kaybetmezdi bence denizciler.

tabiki 4 yonkoyu aynı anda yenemezler. ama 2 tanesini karsılayabilirler. eger mihawkın gücü hakkındakiler dogruysa, doflamingo ve mihawk aynı anda bir yonko alır zaten. ee garp ve sengoku var. akainu var, 2 diger amiral var. hükümette bos degil. birde adamın deyimiyle görünen güc bunlar. daha dofun upgrade edilmiş hali olan, en güclü 3 ailedeki kızanlar cıkacak meydana :)

dipnot; erkanla tartısmanda da bence haklı olan o. çünkü mihawk, istisnai cıksa bile dedigim gibi, bende amiral gücünde diyorum ama, o etiket ve sunumla cıkan, eski 3 logia amiralimizi alamaz. goroseidekiler yonko gücünde bile cıksa, bu amirallerin shicibukailerden güclü oldugu gercegini değiştirmez. bir shicibukai , baska bir shicibukai e ne demiş ? unvanı bırakırsan, peşinden amiraller gelir demiş ;) tabi senin fikrinede saygılıym.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık