Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Komik olan şey ne söyler misin biz de bilelim? Komik mi yani yazdığım veya arkadaşın yazdığı anlayamıyorum?
Sen insanların fikirleri ve görüşleriyle dalga mı geçiyorsun?
Hayır, Mihawk'ın bu kadar düşürülmesini komik buluyorum. Mihawk ile birlikte Shanks'ı da düşürüyorsunuz farkında olmadan. Shanks'ın saygı duyduğu bir adam nasıl olurdu bu kadar düşürülür? Ha bende çok sevmezdim Mihawk'ı ama zamanla haterler yardımcı oldu, sevdim.

Seviyesi belli değil ama şundan eminim.
Bu adam öyle yayıla yayıla şatosunda oturuyorsa kendinden üstün olabilecek herkesi gidip bir görmüştür.Buna Wano da dahil.
Wanoda ya Mihawk hiç bize gelmedi onun ünvanını kabul etmiyoruz diyecekler yada Shogunumuzdan güçlü tek kılıç ustası falan diyecekler.
Mihawk o yüzden seni bekliyorum Zoro diyor şatosunda şarap yudumluyor.Başkası gelecek olsa onu bekler ama kimse Zoro gibi söz vermemiş senden güçlü olup geleceğim diye.

Adam içip içip maymunlarla maymun oluyor sıkıntıdan. :( Çok güçlüyüm diye insan içine çıkmıyor bence Raizel gibi. :(

Seviyesi belli değil ama şundan eminim.
Bu adam öyle yayıla yayıla şatosunda oturuyorsa kendinden üstün olabilecek herkesi gidip bir görmüştür.Buna Wano da dahil.
Wanoda ya Mihawk hiç bize gelmedi onun ünvanını kabul etmiyoruz diyecekler yada Shogunumuzdan güçlü tek kılıç ustası falan diyecekler.
Mihawk o yüzden seni bekliyorum Zoro diyor şatosunda şarap yudumluyor.Başkası gelecek olsa onu bekler ama kimse Zoro gibi söz vermemiş senden güçlü olup geleceğim diye.

Adam içip içip maymunlarla maymun oluyor sıkıntıdan. :( Çok güçlüyüm diye insan içine çıkmıyor bence Raizel gibi. :(
+1

1.si wb vs akainunun savasi ya bu wb koskoca korsanlar kralına denk adam ne yavas dovusuyor ? Ben daha cok sey beklerdim . 2.si evet oda mihawk vs vista bolumunde biraz mihawka haksizlik etmis koskoca en iyi kilic ustasi shanksla duello eden adam gecmesi lazimdi yani indirmesi gerekirdi

Shanks ile denk değil,Shanks ile Rayleigh hakide farklı bir boyuttalar,adam eliyle patlama yönünü değiştiriyor.

Mihawkın hakiyi sadece kılıcına ekleyerek kullanıyordur.Shanks hakiyle her şeyi yapabilir,Mihawk yapamaz.

Mihawk bir amiralle kapışacak güçtedir.Yenemez fakat çok zorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık