Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dragondan bir farkı yok ki bu durumda? En büyük işi Smokerı durdurmak, korsan kral seviyesi deniyor
Dragon'un Shanks gibi bir rakibi olmadığı için objektif bir şekilde değerlendiriliyor. Mihawk gibi hakkında sadece 1-2 şey bildiğimiz bir karakteri bu kadar ağır gömebilmek için ya ruh hastası ya da Shanks fanı olmak gerekiyor bence. Shanks'ı yüceltmek için neden bu kadar ileri gidiyorlar anlamıyorum, çok garip kafalar.

Dragondan bir farkı yok ki bu durumda? En büyük işi Smokerı durdurmak, korsan kral seviyesi deniyor
Lollll Dragon vadettiği tek şey güç mü ? Dünyanın en güçlü adamı veya dünyanın en güçlü kılıç ustası gibi bir ünvanı yok.

Ayrıca öyle beklenilme sebebi hedef aldığı kurumun gücü.. ayrıca Kk veya İmparator seviyesi diyen duydumda senin dediğin seviyede güç seviyesi biçene pek rastlamadım.

Dragon'un Hükümete karşı koyan bir ordusu var.

Mihawk'ın tek yoldaşları kokuşmuş babunlar.

Dragon'un ele geçirdiği hükümetin elinden aldığı bir sürü ülke var.

Mihawk'ın tek elinde olan yer, kokuşmuş yarasa kaynayan şatosu

Dragon, Mihawka bir kaç gömlek yüksek gelir de konuyu saptırmayalım. Aidenciğim.

Tiksav Lee shotdown, Aiden

Dragon'un Shanks gibi bir rakibi olmadığı için objektif bir şekilde değerlendiriliyor. Mihawk gibi hakkında sadece 1-2 şey bildiğimiz bir karakteri bu kadar ağır gömebilmek için ya ruh hastası ya da Shanks fanı olmak gerekiyor bence. Shanks'ı yüceltmek için neden bu kadar ileri gidiyorlar anlamıyorum, çok garip kafalar.
Shanksin dengi adamlar Kaido, Big Mom. Seviyeleri az çok belli, Shanks yüceltilmiyecekti kim yüceltilecek ki? Bir ismi var, 4 en güçlü korsan diye, başında da 4 milyar ödül :T

Lollll Dragon vadettiği tek şey güç mü ? Dünyanın en güçlü adamı veya dünyanın en güçlü kılıç ustası gibi bir ünvanı yok.

Ayrıca öyle beklenilme sebebi hedef aldığı kurumun gücü.. ayrıca Kk veya İmparator seviyesi diyen duydumda senin dediğin seviyede güç seviyesi biçene pek rastlamadım.

Dragon'un Hükümete karşı koyan bir ordusu var.

Mihawk'ın tek yoldaşları kokuşmuş babunlar.

Dragon'un ele geçirdiği hükümetin elinden aldığı bir sürü ülke var.

Mihawk'ın tek elinde olan yer, kokuşmuş yarasa kaynayan şatosu

Dragon, Mihawka bir kaç gömlek yüksek gelir de konuyu saptırmayalım. Aidenciğim.

Tiksav Lee shotdown, Aiden
yaptığı en büyük icraat smoker ve buggy :d böyle mi shut down, hükümete savaş açtığı ordusu bir yonkoyu bırak dofun adamlarından bile güçlü mü belli olmayan bir oluşum. mihawktan hiçbir farkı yok aşağıdaki sebepler harici

tek beklenti olma sebebi ana karakter babası, garpın oğlu ve okuyucunun devrim aşkı :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık