Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wano konusunda aldatıldık, Brook trolledi bizi. Hem Allah'ını seversen sen böyle leş bir Wano bekliyor muydun? Memlekete bir tane samuray gelmiş, adamın daha kılıcını eline alabilen yok! Olmaz olsun böyle Wano.

Mihawk'ın Luffy'e olan özel ilgisini anlamadınsa sana bir şey demiyorum, adam daha Luffy'i gördüğüyle posteri alıp Shanks'ın yanına gidiyor. En baba bağlantı Shanks, daha farklı şeyler de çıkabilir.

Luffy'i nice amiraller yonkoular öldüremedi, Mihawk öldürmemiş çok mu?
Senden benden iyi biliyor boşa anlatıyorsun. :D

Wano konusunda aldatıldık, Brook trolledi bizi. Hem Allah'ını seversen sen böyle leş bir Wano bekliyor muydun? Memlekete bir tane samuray gelmiş, adamın daha kılıcını eline alabilen yok! Olmaz olsun böyle Wano.

Mihawk'ın Luffy'e olan özel ilgisini anlamadınsa sana bir şey demiyorum, adam daha Luffy'i gördüğüyle posteri alıp Shanks'ın yanına gidiyor. En baba bağlantı Shanks, daha farklı şeyler de çıkabilir.

O kadar güçsüz Luffy'e canla başla saldıran ne Amiral hatırlıyorum ne de İmparator

Yahu Wano da Oden gibi bir adam varmış, ne kadar değişim falan yaşansa da Yonkou'ya az çok zarar verebilen kınlar vb. varmış.
Olay buna bakmaz ki. Ace bile kendi bölgesi olmamasına rağmen gelmiş, görmüş. Mihawk'ın adını duymadık. Bugün Wano da ''Şöyle bir kılıç ustası var en iyi diye anılıyor adı Mihawk'' deseler ''O kim yav?'' der herkes dediğim şey bu. Dünya da kılıç ustası diyarı olan bir yer var ve ''En iyi kılıç ustası'' ünvanına sahip kişi buraya gitmemiş. Onepiece de ünvan konusunda bundan komik bir şey yaşanmadı farkında mısın? Mihawk neye göre en iyi oldu mesela?

Yahu neden posteri alıp Shanks'ın yanına gidiyor? Çünkü Shanks Mihawk'a bu çocuktan bahsetmiş. :D
Sen hala her şeyi Mihawk'a yoruyorsun. Yani buradan Shanks'ın Mihawk'a güvendiğini ve dost olarak gördüğünü bile anlayabilirsin mesela...

Onun dışında Luffy'i çok karakter öldürdü de kurtarıldı vb.
Mihawk o karakterler kadar kötü duruma getiremedi Luffy'i mesela bunu da göz önünde bulundur.

O kadar güçsüz Luffy'e canla başla saldıran ne Amiral hatırlıyorum ne de İmparator
Yani gerçekten Mihawk'ın öldürme hırsıyla saldırdığınımı düşünüyorsun? Mf'de bırak Mihawk'ı gerçek öldürme hırsıyla savaşan tek karakter Akainu'ydu. Ayrınca hiç alakası olmayan onlarca karakter Luffy için can siper oldu.

Yani bırakında ölmesin bu çocuk, yoksa Luffy'nin değil Mihawk'ın hikayesini okurduk.

*Kaido, Luffye engel olur.*

Katakuri: heyy Cracker
Cracker: Anlaşıldı.

*Cracker, Kaido'yu bloklar.*

Kaido: bu çocuk gerçekten joyboy olabilir.

Yani gerçekten Mihawk'ın öldürme hırsıyla saldırdığınımı düşünüyorsun? Mf'de bırak Mihawk'ı gerçek öldürme hırsıyla savaşan tek karakter Akainu'ydu. Ayrınca hiç alakası olmayan onlarca karakter Luffy için can siper oldu.

Yani bırakında ölmesin bu çocuk, yoksa Luffy'nin değil Mihawk'ın hikayesini okurduk.
Şu karakteri savunma usta yorulursun .d
* Seri boyunca zarar verdiği tek güçlü karakterin animedeki bir fiiller sahnesinde geçmesi (Jinbe/Jimbei)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık