Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk'ın Seviyesi Hakkında

Benim yorumlarım seni ilgilendirmiyorsa ne diye beni alıntılıyorsun adjaskljdas kendinde misin sen :(
Hem beni alıntılıyorsun " senin yorumların beni ilgilendirmez hıh " :(
Noluyor ya :(
Benim Emre (Milenium) ile olan konuşmama cevap yazan ve sohbete balıklama atlayan sensin, ben değil.
http://www.korsanfan.com/konu/mihawkın-seviyesi-hakkında.4626/page-82#post-560446
Benim yorumuma alıntı yapmışsın, bende sana cevap yazdım. Kalkıpta benden ilk önce alıntı yapan sensin, haliyle burada kendinde olmayan da sen oluyorsun.

Zaten bana daha önceden cevap yazıcam, ama çok saçma olduğundan yazmadım diyen birisi ile niye konuşmaya devam edeyim ? Haliyle, senin yorumların beni ilgilendirmiyor.

Yami

Benim Emre (Milenium) ile olan konuşmama cevap yazan ve sohbete balıklama atlayan sensin, ben değil.
http://www.korsanfan.com/konu/mihawkın-seviyesi-hakkında.4626/page-82#post-560446
Benim yorumuma alıntı yapmışsın, bende sana cevap yazdım. Kalkıpta benden ilk önce alıntı yapan sensin, haliyle burada kendinde olmayan da sen oluyorsun.
Burası açık alan. İstediğim kişiye yorum yaparım. Beğenmiyorsan engelle veya kafanı çevir.Site senin babanın malı değil. Benimle saygılı konuş.

Burası açık alan. İstediğim kişiye yorum yaparım. Beğenmiyorsan engelle veya kafanı çevir.Site senin babanın malı değil. Benimle saygılı konuş.
Ben sana yazamazsın mı dedim, yoksa yorum yapamazsın mı dedim. Halen saçmalamaya devam ediyorsun, ben sana senin yorumların beni ilgilendirmiyor dedim, sende ilgilendirmiyorsa niye cevap yazıyorsun dedin, bende iki kişi arasındaki konuşmaya balıklama atlayan sensin, o yüzden cevap yazdım dedim.

Burada saygısızca cevaplar yazan sensin, ilk mesajlarına bakarsan bunu görebilirsin. Örnek olarak bunu gösterebilirim ;
http://www.korsanfan.com/konu/mihawkın-seviyesi-hakkında.4626/page-81#post-560395

Arkadaşlar şu bu bununla savaşıyor o zaman o ikisi denk mi sorusuna yanlış gözle bakıyorsunuz.

Mesela yukarıda konuşulmuş: "Jinbei Akainu'ya saldırıyor bu Akainu'yu küçük düşürmez dolayısıyla Vista ile kapışmasıda Mihawk'ı düşürmez" cümlesi yanlış bir cümle.

Olaya bu kadar özensiz bakmamak gerekiyor. Birincisi Jinbei Akainu ile savaşıyor ama deliniyor, Jozu Aokiji ile kapıştığında bir anlık dikkatsizliğinde güme gidiyor, Pica Zoro ile kapışıyor ama 2 ciddi saldırıda o da güme gidiyor. Bu yüzden bunlar Zoro'ya, Aokiji'ye, Akainu'ya saldırıyor bu kişiler bu üçü ile denk diyemeyiz. Çünkü sonuçları hüsran oluyor.

Ancak Mihawk'ta aksi bir durum mevcut. Mihawk'a bulaşıpta sonu kötü olan Zoro, Zoro'nun teklediği Daz Bones ve newkamalar var sadece. Ben burada olaya biraz da E. Oda'nın gözünden bakmaya çalışıyorum. Oda gibi Luffy ve Zoro'nun rakiplerini onlar ile karşılaşmadan biraz yücelten birisi Mihawk'ın Croco ve Vista'ya da bariz bi şekilde olmasada üstünlük kurduğunu çizerdi mutlaka. Adamın tarzı bu çünkü. O yüzden benim çıkarımım Mihawk'ın artık rakip olarak Zoro'nun karşısına çıkmayacağı ve düşünülen kadar güçlü olmadığıdır. :)

Yami

Ben sana yazamazsın mı dedim, yoksa yorum yapamazsın mı dedim. Halen saçmalamaya devam ediyorsun, ben sana senin yorumların beni ilgilendirmiyor dedim, sende ilgilendirmiyorsa niye cevap yazıyorsun dedin, bende konuşmamıza balıklama atlayan sensin, o yüzden cevap yazdım dedim.

Burada saygısızca cevaplar yazan sensin, ilk mesajlarına bakarsan bunu görebilirsin.
Kardeşim , yorumlara atlamak diye bir konu mu var ? Sen kutsal varlık mısın.
Sen biriyle tartıştığında bütün forumu kapatıp ikinize mi odaklanacağız anlamadım ki. İstediğim mesajı alıntılarım.
Tutturmuşsun balıklama atlama felan tekrar söylüyorum burası senin şahsi malın değil.
Neyse benim yorumlarımı alıntılama benden uzak dur :(
Seni engelleyeceğim zaten.

Benim ünvanından anladığım, ''dünyanın en iyi kılıçustası'' , en yetenekli kılıçustasıdır. Dünyanın en güçlü kılıç kullanan adamı değildir, konu kılıçustalığı ise en yeteneklisidir.

Mihawk'ın, Fujitora'dan, ve özellikle Shanks'tan güçlü olmasını düşünmek bana göre komik çünkü.

Bu işin içinde kılıç yetenekleri yok, Şeytan meyvesi var, fiziksel kuvveti, dayanıklılığı, hız seviyesi, Haki seviyesi gibi ekstra ve çok önemli farklar var. Dünyanın en yetenekli kılıç kullanan adamıda olsan, karşında daha güçlü Haki seviyesine sahip biri varsa yenilirsin, bu kadar basit. Zoro, Pica Haki kullandığı vakit diyor ki ; ''Senin Haki'n benim Haki'm den üstünse, beni ezersin.'' şayet orada Pica daha üstün bir Haki seviyesine sahip olsaydı, Zoro'nun kılıçustalığına çıplak elleriyle üstün gelecekti. Kılıçustalığı Haki seviyesi, fiziksel güç, ve hız karşısında gayette geride kalıyor ve haliyle Mihawk'ta gösterilen üzere bir Amiral, Yonko edemiyor.
Hele bi wano mudur ne karın ağrısı şu zoro-mihawk fanboylarının beklediği adayıda geçelimde sonra her şey netleşir zaten :D

Anlaşılmayacak bir şey yok bence.

Kılıçustalığı : Kılıç tekniklerinde en yeteneklisi.
Kılıç kullananlar : İşin içine fiziksel güç seviyesi, hız seviyesi, Haki seviyesi, varsa Şeytan meyveside dahil olabiliyor.

Haliyle Mihawk'ın, Shanks ve Fujitora'dan geride kalmasıda bu sebepten oluyor.

Kardeşim , yorumlara atlamak diye bir konu mu var ? Sen kutsal varlık mısın.
Sen biriyle tartıştığında bütün forumu kapatıp ikinize mi odaklanacağız anlamadım ki. İstediğim mesajı alıntılarım.
Tutturmuşsun balıklama atlama felan tekrar söylüyorum burası senin şahsi malın değil.
Neyse benim yorumlarımı alıntılama benden uzak dur :(
Seni engelleyeceğim zaten.
Arkadaş sen anlamıyorsun heralde, sen diyorsun ki benim yorumlarım seni ilgilendirmiyorsa neden cevap yazdın diyorsun, bende sana diyorum ki benden ilk önce alıntı yapan sensin, o yüzden cevap yazdım diyorum, sonra diyorsun ki burası babanın malımı yazarım, vallahi güldürüyorsun beni. İstediğini yap, ben sana neden cevap yazdığımı söyledim. Ve halende yorumların beni ilgilendirmiyor diyorum, bu kadar basit bir şeyi anlamamazlıktan gelip lafı oraya buraya çekiyorsun, istediğini yap umrumda değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Anlaşılmayacak bir şey yok bence.

Kılıçustalığı : Kılıç tekniklerinde en yeteneklisi.
Kılıç kullananlar : İşin içine fiziksel güç seviyesi, hız seviyesi, Haki seviyesi, varsa Şeytan meyveside dahil olabiliyor.

Haliyle Mihawk'ın, Shanks ve Fujitora'dan geride kalmasıda bu sebepten oluyor.
Sen bu mantıkla diyorsun ki Mihawk top canbazı, Shanks ve kör ise profesyonel futbolcu:oops: İnanmıyorsun değil mi bu söylediğine:(

Sen bu mantıkla diyorsun ki Mihawk top canbazı, Shanks ve kör ise profesyonel futbolcu:oops: İnanmıyorsun değil mi bu söylediğine:(
İnanılmayacak bir şey mi söyledim. Bunun neresi sana saçma geldi ? Mesela, Cavendish, Zoro'dan daha hızlı hareket edemez mi ? Sırf Zoro daha yetenekli diye daha mı hızlı olmak zorunda ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık