Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk'ın Seviyesi Hakkında

Yami

Aynen. Şeyler di mi hani şu Zoro'nun yaralı haliyle aldığı babunlar... Dof ve 'Elit Kolezyum Savaşçıları' na döndütmeyin la :D
Yani , nasıl inanabiliyorlar böyle şeylere üzülüyorum ya. Zoronun picaya yaptığı saldırıyı düşünün adam o seviyede hala yeterli değil mihawka. Bilmem kaç dağ felan keserim asarım diyen zoro :( ( Sanırım replikte sıkıntı var )
Ve mihawka tüm gücüyle saldırdı iması felan yapılıyor. Böyle bir şey nasıl olabilir ya nasıl :mad:

Mesela Sezar ile olan konuşmalar ve bayılma rezillikleri niye luffyi gözünden düşürmüyor öyleyse ? :D
Çifte standarda hayır. :/
Luffy Sezar'a seni tanımamak aptallık olurdu mu dedi? Ya da Luffy Sezar ile dövüşürken bu iş sonraya kalsın deyip anlaşmalı bir şekilde mi ayrıldı? Sezar'ın gücü bu seride herkesi etkileyebilecek bir güç. Direk k.hakisi çok üst seviyede olmayan bir adam bu tekniğe yakalanır. Bunu sende çok iyi biliyorsun.

@Kaido

Ben Mihawk'ın Luffy'i orada alamamasına felan takılmıyorum. Hatta Vista'yı bile almamasına bir ölçüde hak veririm. Ama Vista ile muhattabı gibi konuşması, seni tanımamak aptallık olurdu demesi bitiriyor gözümde adamı. WB için o adam ile aramızda ki farkı görmek istiyorum diyebileceğini düşünüyor musun diğer Yonkou Kaptan'larının? Kaido, Shanks, Big Mom der mi böyle bir şey?

Luffy Sezar'a seni tanımamak aptallık olurdu mu dedi? Ya da Luffy Sezar ile dövüşürken bu iş sonraya kalsın deyip anlaşmalı bir şekilde mi ayrıldı? Sezar'ın gücü bu seride herkesi etkileyebilecek bir güç. Direk k.hakisi çok üst seviyede olmayan bir adam bu tekniğe yakalanır. Bunu sende çok iyi biliyorsun.
Bu rezillik olduğu gerçeğini değiştirmiyor.Herkes yakalanmaz.Üst seviye kimse yemez o tekniği.Misal diyelim Mihawk ne seviyede olursa olsun yemez.İster amiral olsun ister dediğiniz gibi sıradan bir shichibukai.

Bu rezillik olduğu gerçeğini değiştirmiyor.Herkes yakalanmaz.Üst seviye kimse yemez o tekniği.Misal diyelim Mihawk ne seviyede olursa olsun yemez.İster amiral olsun ister dediğiniz gibi sıradan bir shichibukai.
Luffy onun kadar üst seviye değil işte.

Konu Mihawk'tan çıkar gibi olmadı ama olacak gibi beyler. :/ Fazla dağıtmayalım burayı.

Evet Luffy yer. Belki Zoro ve Sanji'de yemezdi bu neyi gösteriyor. Luffy'nin az çok biliyoruz zaten kişiliğini. Yahu hem bu gibi konulardan Luffy'i yeriyorsunuz. Hem de herkesi onun üzerinden kıyaslıyorsunuz. Kim dediğini yapıyor belli.:S

Vuuuuu niye sert yapıyorsun ki kardeş sıkıntın mı var :(
Tam gücünü kullanıyordu nedir ya.
''Nedir ya'' eklemen yüzünden sert yapıyorum, burada sıkıntı sen oluyorsun, ben değil.

Bu sözleri söylemiş olması onun tüm gücü ile saldırdığı anlamına gelmiyor. Nitekim savaş alanında sadece basit slashlar atıldı.
Çok abartılacak bir şey yok.
Ne söylemesini bekliyordun daha merak ediyorum. Yani, daha basit anlayabilmen için ne demesi gerekiyordu. Savaş alanında yaptığı ya da yapmadıkları özellikle senin yorumların beni ilgilendirmiyor. Ben adamın söylediği lafa bakarım, senin taraflı yorumlarına değil.

Değersiz bir adam değersiz bir ünvan.Oda bile anlamış çiftçilik işine sokmuş.Bari maymunlara bi yararı olsun demiş der gibi.

Yami

''Nedir ya'' eklemen yüzünden sert yapıyorum, burada sıkıntı sen oluyorsun, ben değil.

Ne söylemesini bekliyordun daha merak ediyorum. Yani, daha basit anlayabilmen için ne demesi gerekiyordu. Savaş alanında yaptığı ya da yapmadıkları özellikle senin yorumların beni ilgilendirmiyor. Ben adamın söylediği lafa bakarım, senin taraflı yorumlarına değil.
Benim yorumlarım seni ilgilendirmiyorsa ne diye beni alıntılıyorsun adjaskljdas kendinde misin sen :(
Hem beni alıntılıyorsun " senin yorumların beni ilgilendirmez hıh " :(
Noluyor ya :(

Değersiz bir adam değersiz bir ünvan.Oda bile anlamış çiftçilik işine sokmuş.Bari maymunlara bi yararı olsun demiş der gibi.
Benim ünvanından anladığım, ''dünyanın en iyi kılıçustası'' , en yetenekli kılıçustasıdır. Dünyanın en güçlü kılıç kullanan adamı değildir, konu kılıçustalığı ise en yeteneklisidir.

Mihawk'ın, Fujitora'dan, ve özellikle Shanks'tan güçlü olmasını düşünmek bana göre komik çünkü.

Bu işin içinde kılıç yetenekleri yok, Şeytan meyvesi var, fiziksel kuvveti, dayanıklılığı, hız seviyesi, Haki seviyesi gibi ekstra ve çok önemli farklar var. Dünyanın en yetenekli kılıç kullanan adamıda olsan, karşında daha güçlü Haki seviyesine sahip biri varsa yenilirsin, bu kadar basit. Zoro, Pica Haki kullandığı vakit diyor ki ; ''Senin Haki'n benim Haki'm den üstünse, beni ezersin.'' şayet orada Pica daha üstün bir Haki seviyesine sahip olsaydı, Zoro'nun kılıçustalığına çıplak elleriyle üstün gelecekti. Kılıçustalığı Haki seviyesi, fiziksel güç, ve hız karşısında gayette geride kalıyor ve haliyle Mihawk'ta gösterilen üzere bir Amiral, Yonko edemiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık