Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk'ın Seviyesi Hakkında

Vista tek başına aynı şeyi Amiral karşısında yapamıyor fark orada. Marco'nun kelepçesinin açılmasını bekliyor ki Akainu'ya dalsın. Ondan önce de Marco ve Jozu kötü haldeler diye hayıflanıyor ama yardıma gidemiyor.
Gerçi o akainu olduğu için ama o zaman zoro vistadan da güçlü bir hale gelmiştir.Dağları taşları kesiyor zaten sanmıyorum bunu vista yapabilsin.Mihawk gibi eli kayınca buzdağı kesmeye adım adım yaklaşacak işte.

Gerçi o akainu olduğu için ama o zaman zoro vistadan da güçlü bir hale gelmiştir.Dağları taşları kesiyor zaten sanmıyorum bunu vista yapabilsin.Mihawk gibi eli kayınca buzdağı kesmeye adım adım yaklaşacak işte.
Mihawk'ın eli kaymadı, Luffy karşısında gayet ciddi olduğunu gösteren bir veridir o. Zaten Luffy kollarını Gözlem Haki'si uyandırıp geri çekmese, ciddi ciddi Mihawk tarafından kestirecekti. Orada Mihawk, Luffy'yi kesmek konusunda geri adım atar bir halde değildi. Bu sebeple Shanks'tan özür dileyip, Luffy karşısına çıktı zaten.

Mihawk'ın eli kaymadı, Luffy karşısında gayet ciddi olduğunu gösteren bir veridir o. Zaten Luffy kollarını Gözlem Haki'si uyandırıp geri çekmese, ciddi ciddi Mihawk tarafından kestirecekti. Orada Mihawk, Luffy'yi kesmek konusunda geri adım atar bir halde değildi. Bu sebeple Shanks'tan özür dileyip, Luffy karşısına çıktı zaten.
Ne kadar ciddiydi bilmem de buzdağı kesmek amaçlı saldırmamışken istemeden metrelerce ötedeki buzdağını ikiye ayırdığını gördük. :) Luffy için varını yoğunu ortaya koymamıştır ciddi bile olsa.Sonuçta luffy o zamanlar koka kullanmıyor.Ayrıca luffy kim ki o zamanlar.Birde Zoro gibi hedef alsa menzilini tahmin bile edemiyorum nereden nereye keserdi artık.

Yami

MF olmadan da yaptığı bir şey yok zaten, aksi olsa MF'nin bir istisna olduğunu kabul ederdik.

East Blue Zoro'yu yendi. Şuan Tashigi'yi, East Blue Zoro karşısına çıkarsan o bile yener.
Shichibukai olması, bir korsan neden hükümet köpeği olmayı kabul eder ? Amirallerle baş edecek gücü yoktur, boyun eğer.
Gemi kesti. Ara sonrası Zoro'nun yapabileceği bir şey.

Gördüğün gibi MF olmadan da Mihawk'ın Amiral gücünde olduğunu gösteren bir veri bulunmuyor.
Bayağı yazdımda sildim. Çok alakasız örnekler silsilesi olmuş. Neyse..

karolla

Zoro Amiralle dövüşebiliyorda, Mihawk ile neden dövüşmesin. Vista kadar olamadıysa Zoro zaten terk etsin Luffy'nin tayfasını. Mihawk, Amiral dengi bile olsaydı Marco Vista'yı Mihawk'a tek başına göndermezdi.
Zoro da amiral dengi bile değil ama fujiye yürüyor. Vista mihawka yürüdü diye mihawkın seviyesi düşmez. Croco akainuya yürüdü diye aynı seviyede mi? Dof ile? mihawk ile? 3üyle de didişti. Sizin hatanız bu. Eziğin teki güçlü birine yürüyünce o güçlüyü de ezik sanıyorsunuz. Vaz geçin bu kafadan yav. Kinemon zoroya yürüyor saldırıyor kılıç için, ne yani zoro kinemon seviyesinde mi? Pika zoroya yürüdü. Zoro pika seviyesinde mi? Zoro bile benim dengim değilsin diyor.

Sen eskiden böyle değildin erkan. Daha tutarlı yazardın :p

Ne kadar ciddiydi bilmem de buzdağı kesmek amaçlı saldırmamışken istemeden metrelerce ötedeki buzdağını ikiye ayırdığını gördük. :) Luffy için varını yoğunu ortaya koymamıştır ciddi bile olsa.Sonuçta luffy o zamanlar koka kullanmıyor.Ayrıca luffy kim ki o zamanlar.Birde Zoro gibi hedef alsa menzilini tahmin bile edemiyorum nereden nereye keserdi artık.
O yüzden diyoruz ya zaten Mihawk bir Amiral etmez diye. Varını yoğunu ortaya koymuş mu koymamış mı bilmem, adam kendi ağzı ile Luffy karşısında kendimi tutmayacağım özür dilerim Shanks dedi. Ben adamın kendi dediğine bakarım, ona göre Luffy karşısında gayet ciddi ve tam gücünü kullanıyordu. Zaten yine kendi dediğine bakarsak, ciddi olmadığı vakit ufak bıçak kullanıyor, Kokutou Yoru kullanmıyor bile.

http://www.mangareader.net/one-piece/51/4

Yami

O yüzden diyoruz ya zaten Mihawk bir Amiral etmez diye. Varını yoğunu ortaya koymuş mu koymamış mı bilmem, adam kendi ağzı ile Luffy karşısında kendimi tutmayacağım özür dilerim Shanks dedi. Ben adamın kendi dediğine bakarım, ona göre Luffy karşısında gayet ciddi ve tam gücünü kullanıyordu. Zaten yine kendi dediğine bakarsak, ciddi olmadığı vakit ufak bıçak kullanıyor, Kokutou Yoru kullanmıyor bile.

http://www.mangareader.net/one-piece/51/4
Tam gücünü kullanıyordu nedir ya. Bu kanıya nasıl varıyorsun ? Wbye attığı slashları mı gördün anlamadık ki.
Zoronun şuanki seviyesinde bile dövüşmemiştir adam.

Tam gücünü kullanıyordu nedir ya. Bu kanıya nasıl varıyorsun ?
Wbye attığı slashları mı gördün anlamadık ki.
Zoronun şuanki seviyesinde bile dövüşmemiştir adam.
Sen manga okuyabiliyor musun ? Ben okuyabiliyorum, o sebeple bu kanıya varıyorum.

http://www.mangareader.net/one-piece/560/13

Mihawk : ''Üzgünüm Kızıl saç, burada kendimi tutamam. Çağın altın çocuğunun işi bitecek mi yoksa bir şekilde benim kara kılıcımdan kaçmayı başarabilecek mi.''

Yami

Sen manga okuyabiliyor musun ? Ben okuyabiliyorum, o sebeple bu kanıya varıyorum.
http://www.mangareader.net/one-piece/560/13

Mihawk : ''Üzgünüm Kızıl saç, burada kendimi tutamam. Çağın altın çocuğunun işi bitecek mi yoksa bir şekilde benim kara kılıcımdan kaçmayı başarabilecek mi.''
Vuuuuu niye sert yapıyorsun ki kardeş sıkıntın mı var :(

Bu sözleri söylemiş olması onun tüm gücü ile saldırdığı anlamına gelmiyor. Nitekim savaş alanında sadece basit slashlar atıldı.
Çok abartılacak bir şey yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık