Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk'ın Seviyesi Hakkında

karolla

mihawk tüm gücünü kullandı. Fakat luffy hep kaçtı. Kaçamayacağı bir çok yerde de araya başkaları girdi. Girenler arasında ezikler de vardı, güçlülerde.. Bu kişiler araya girdi diye mihawkı ezmeyin.

Mihawkı durduran croco, akainuyu da durdurdu.

Mihawk kadar olmayan jinbei akainuyu durdurdu.

Ne yani akainu ezik mi?

Luffye tek atabileceğini kollarını gözlem haki ile kestirerek gösterdi zaten bize. Zaten tek atacağından araya bu kadar kişi girdi.

Aokiji ve kizaru 1er kez luffye vurdu luffy öldü mü? Ölmedi. Mihawk da bir kez ucundan kesi öldü mü luffy? Ölmedi.

Gidip gelip, araya girenlerle eş tutmayın mihawkı. Vistanın direnebiliyor olması mihawk vistada seviyesinde yapmaz.

Yami

mihawk tüm gücünü kullandı. Fakat luffy hep kaçtı. Kaçamayacağı bir çok yerde de araya başkaları girdi. Girenler arasında ezikler de vardı, güçlülerde.. Bu kişiler araya girdi diye mihawkı ezmeyin.

Ne yani akainu ezik mi?

Luffye tek atabileceğini kollarını gözlem haki ile kestirerek gösterdi zaten bize. Zaten tek atacağından araya bu kadar kişi girdi.

Aokiji ve kizaru 1er kez luffye vurdu luffy öldü mü? Ölmedi. Mihawk da bir kez ucundan kesi öldü mü luffy? Ölmedi.

Gidip gelip, araya girenlerle eş tutmayın mihawkı. Vistanın direnebiliyor olması mihawk vistada seviyesinde yapmaz.
Abi nasıl tüm gücünü kullandı yapma ya :(
Lütfen rica ediyorum yahu. Tüm gücü diyorsun. Yani bu yaşına kadar ünvanının statüsünde teknikler attı anlamına geliyor.
Gerçekten buna tüm kalbinle inanıyor musun :(

Ne yani akainu ezik mi?

Bu kadar sonuç odaklı bakarsan yanlış çıkarımlarda bulunursun. Mihawk'ı ona dalanlarla eş tutmuyorum bu arada. Baştan söyleyeyimde. :)

O yüzden diyoruz ya zaten Mihawk bir Amiral etmez diye. Varını yoğunu ortaya koymuş mu koymamış mı bilmem, adam kendi ağzı ile Luffy karşısında kendimi tutmayacağım özür dilerim Shanks dedi. Ben adamın kendi dediğine bakarım, ona göre Luffy karşısında gayet ciddi ve tam gücünü kullanıyordu. Zaten yine kendi dediğine bakarsak, ciddi olmadığı vakit ufak bıçak kullanıyor, Kokutou Yoru kullanmıyor bile.

http://www.mangareader.net/one-piece/51/4

Şimdi kendimi tutamam ayrı olay tam güç dalacağım demek ayrı bir olay.Mihawk tam güç dalacağım demedi ki.Zaten karşısında beyazsakal mı var ki tam güç dalsın.Dünkü çaylak haki bilmeyen luffy var.

Yami

Tam güçle daldığına inanmak ayrı bir sorun ya :( O adasında ki babun bile daha fazla iş yapar.
Dünyanın en iyi kılıç ustasının tüm gücü sağa sola basit slash atmak olduğuna tüm kalbimle inanıyorum :(

Şöyle bir soru sorayım. Marineford Savaşında Mihawk olmasaydı.
Elimizde ki veriler , Shanks ile zamanında düello yaptığı sıkı dost oldukları ve adasına tek başına gidebilecek yürekte biri olduğu. Aynı zamanda Dünyanın en iyi kılıç ustası ünvanına sahip olduğunu göz önüne aldığımızda.
Sizin seviye algınızda bir değişim yaşatıyor mu ?

Muhtemelen yaşatıyordur. Mihawk algısının bozulmasının en büyük sebebi Mfdir. Zaten yazar o savaşta tarihin en büyük sıvamasını yapmıştır. Aksini iddia edenle 7/24 tartışabilirim.
Yani diyeceğim Mf verilerini gözden çıkarın öyle eleştirin.
Benim yaşatırdı. Mihawk'ı dediğiniz seviyelerde görebilirdim. Ama Vista ile olan konuşmalar felan MF benim gözümde seviyesini düşürdü.

Yami

Benim yaşatırdı. Mihawk'ı dediğiniz seviyelerde görebilirdim. Ama Vista ile olan konuşmalar felan MF benim gözümde seviyesini düşürdü.
Mesela Mingoya bak ilk gördüğümüzde sadece kukla oynatıyordu. Hatta Shicbukai toplantılarında ergen veletler gibi takılıyordu. Mihawkı görünce " wowowowo " çekiyordu. Daha sonraları ne oldu adam canavar çıktı.
Yani bu klasik göster elletme taktiği. Henüz Mihawk işlenmedi işleneceği arcın , Mingo gibi kralı olacak.
Adamın seride ki konumu çok ağır bir kere hani bir villiandan öte bir konumu var.
Bunları nasıl es geçiyorsunuz ya yıkılıyorum :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık