Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk'ın Seviyesi Hakkında

Şimdi önemli olan Shanks ile beyazsakalın kulağına giden düellolları attıklarında Shanks hangi seviyedeydi önemli olan bu.

Eğer şimdiki gücündeyse Mihawkta sırf yonkoyla kapışabilmek için bile olsa bir akainu kadar güçlü olmalıdır en az.Aksi takdirde direnemez bile karşısında.O yüzden diyorum ya Mihawk = Akainu diye.Bence bu ayarlarda çıkacak son zamanlarda böyle düşünmeye başladım.

Databook niye şaibeli?

The databooks are a series of books by the author to supplement the facts of the One Piece series, revealing data that the manga did not. So far, five have been published.

Ha Şu Sabo'a öldü denilmesi miti de gerçek değil databokta geçen bilgi
''I'll leave it to the fans to decide whether he is dead or alive''

Okurlara bırakıyorum ölüp ölmediğini demiş kendisi.
Hatırlarmısın bilmiyorum, 2010 üyeliğin gözüküyor, eskiden Sabo bu forumda ölmedi diyordum, 2011-12 ydi sanırım, sonra bir arkadaş databook'u gösterip, Sabo kesin öldü databook bile kanıtladı dedi, bende tamam o halde databook diyorsa doğrudur dedim ve Sabo yaşıyor teorisi sevdamdan vazgeçtim ve Sabo öldücülere katıldım. Ondan sonra bir baktık ki Sabo yaşıyormuş, haliyle bu bana büyük bir şok oldu, sence o vakitten sonra ben databook'a bir daha prim verir miyim ? Tabii ki vermem.

Mihawk ile Shanks'ın rakip olmadıklarını gösterir, 2.ci manga verisi.

http://www.mangareader.net/one-piece/580/8

Mihawk, savaş alanını terk edenlerin başında geliyor, bu adamlar rakipse, Marineford meydanı Mihawk vs. Shanks'ın gerçekleşmesi için biçilmiş kaftan, özellikle Shanks'ın da tam dövüşmek için keyfi yerindeyken.

Ama daha önce dediğim gibi, Mihawk nasıl ki Shanks'ın kolunu bahane ettiyse, burada da ''ben Beyazsakal ile dövüşmek için anlaştım'' olayını bahane etti. Bunların artık rakipliği falan kalmamış, böyle rakip olunmaz.

Mihawk ile Shanks'ın rakip olmadıklarını gösterir, 2.ci manga verisi.

http://www.mangareader.net/one-piece/580/8

Mihawk, savaş alanını terk edenlerin başında geliyor, bu adamlar rakipse, Marineford meydanı Mihawk vs. Shanks'ın gerçekleşmesi için biçilmiş kaftan, özellikle Shanks'ın da tam dövüşmek için keyfi yerindeyken.

Ama daha önce dediğim gibi, Mihawk nasıl ki Shanks'ın kolunu bahane ettiyse, burada da ''ben Beyazsakal ile dövüşmek için anlaştım'' olayını bahane etti. Bunların artık rakipliği falan kalmamış, böyle rakip olunmaz
İşte bunlar hep senin yorumun. Birde veri diyorsun:S

Aynı databooklarda Shanks'ın kol kaybından güç kaybetmediği de var herkes bunun üzerinden yürüyor. Ya da Vista'nın Mihawk ile dövüşebilecek kadar yetenekli olduğu da burada. O vakit bunları da kabul etmeyelim:rolleyes:

Ben sana kabul etmesen bile bir dayanak olan databook attım sense tamamıyla kendi yorumun olan artık rakip değiller çünkü bak şöyle dedi diyerek mangayı gösteriyorsun:oleyo:

Yorum katan ben değilim şu an sensin. Mangayı yorumluyorsun. "Tek kollu adamla dövüşmem" demek "artık rakip değiliz, sen beni geçtin" demek değil bana göre. Bana göre o sahnede Mihawk dövüşmeyi adil bulmuyor demek. Sen bu şekil yorumlamışsın o sahneyi ben o şekil. Hala rakip oldukları senin ret ettiğin ama Oda'dan çıkan databook onaylı.
Evet yorum kattığım yer şurası ;

''Mihawk'ın Shanks'ı küçümseme gibi bir ihtimali yok.''

Eğer, Mihawk'ın gerçekten Shanks'ı küçümsediğini düşünüyorsan, o zaman evet Mihawk ile Shanks rakiplermiş ama sonradan Shanks kolunu kaybedince Mihawk ona acımış ve düello sevdasından vazgeçmiş.

Ama dediğim gibi One Piece evreninde Shanks'ı küçümseyebilecek bir varlık bulunmadığı için haliyle Mihawk'ın bu söylediği palavradır, bu da demek oluyor ki Mihawk Shanks ile rakip olmak istemiyor, bu kadar basit.

Evet yorum kattığım yer şurası ;

''Mihawk'ın Shanks'ı küçümseme gibi bir ihtimali yok.''

Eğer, Mihawk'ın gerçekten Shanks'ı küçümsediğini düşünüyorsan, o zaman evet Mihawk ile Shanks rakiplermiş ama sonradan Shanks kolunu kaybedince Mihawk ona acımış ve düello sevdasından vazgeçmiş.

Ama dediğim gibi One Piece evreninde Shanks'ı küçümseyebilecek bir varlık bulunmadığı için haliyle Mihawk'ın bu söylediği palavradır, bu da demek oluyor ki Mihawk Shanks ile rakip olmak istemiyor, bu kadar basit.
Takmışsın küçümseme olayına. Adam küçümsemiyor ya da acımıyor sadece adil olmayacağımı ima ediyor.

Adil olma durumunu dert etmesi ile acıması arasında fark var. Farkta tek kollu bir adamın tüm kılıç yeteneklerini sergileyemeceği yönünde. Adil olmayan bu. Sen hala korktu ya da acıdı diyorsun:oops:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık