Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk'ın Seviyesi Hakkında

Soru dediğin Mihawk dünyanın en iyi kılıç ustası değil ve kimse bu adamı takmıyor diyorsun değil mi:confused: Vista, Jozu v.b. ile rakip falan...Bende Herkeş Besmele ile yaklaşıyor diyorum:artiz:
Ben öyle bişey mi dedim???Mihawk dünyanın en iyi kılıç ustası değil diye lafım var mı?Yok.Uydurma yalan yanlış laflara kendini haklı çıkarma çabaların seni küçük düşürüyor. :/

Mihawk'ın iplenmiyorda demiyorum.Yine senin uydurman.Ama Ünvanının sadece Zoro tarafından istendiği de bi gerçek.(Unvanı diyorum bak) Mihawk ise ortalamanın üstü kadar ipleniyor ama bi amiral-yonko ağırlığını gösteremedi.

Besmele çekiyor herkes demek yine senin uydurman. :S

Ben öyle bişey mi dedim???Mihawk dünyanın en iyi kılıç ustası değil diye lafım var mı?Yok.Uydurma yalan yanlış laflara kendini haklı çıkarma çabaların seni küçük düşürüyor. :/

Mihawk'ın iplenmiyorda demiyorum.Yine senin uydurman.Ama Ünvanının sadece Zoro tarafından istendiği de bi gerçek.(Unvanı diyorum bak) Mihawk ise ortalamanın üstü kadar ipleniyor ama bi amiral-yonko ağırlığını gösteremedi.

Bu seride herkes KK olcam diyede dolaşmıyor.KK ve Mihawk'ın kellesini isteyen adamlar bundan sonra ortaya cıkar.
İplenme mevzusu içinse bu adam harekete geçtiginde Wb'ye karşı geçiyor Akainu yorum yapıyor.Amirallerin tepkisini gösteriyor.Schiler yorum yapıyor.Herkesin ilgisini çekiyor.
Daha kimden nasıl bir tepki bekliyorsun.

Bu seride herkes KK olcam diyede dolaşmıyor.KK ve Mihawk'ın kellesini isteyen adamlar bundan sonra ortaya cıkar.
İplenme mevzusu içinse bu adam harekete geçtiginde Wb'ye karşı geçiyor Akainu yorum yapıyor.Amirallerin tepkisini gösteriyor.Schiler yorum yapıyor.Herkesin ilgisini çekiyor.
O kadar sayfa attım. Baksaydın keşke. Mangada Dof dışında konuşan kimse yok. Amiral falan görünmüyor bile. Anime uydurması hepsi de.

Herkes Mihawk'ın unvanını istesin demiyorum zaten :S

Diğer dediklerinde filler zaten :I

Mihawk kesti de biz mi görmedik? biz ikisi de kesemedi aşağı yukarı denkler diyoruz.
Mihawk kesmedi çünkü cümlemi alıntıladığın mesajda belirttim adam tavşan için her şeyini ortaya dökmem diyor. Vista da yaban tavşanı olduğu için o kesilmesin bir zahmet. Orada ölüm kalım savaşı verseler şu serzenişleri anlayacağım ama yok öyle bir şey.

Sen bekliyorsun ki Mihawk geleni geçeni teklesin ama Mihawk'un öyle bir derdi yok. Vista kulu senpai'si ile selamlaştı sonra yoluna gitti. Şu seride Vista tekleyecek bir Sugar vardır:flaugh: Yok öyle bir dünya...

Denk olmakla karşı koyabilmek arasındaki farkını ise zaten biliyorsun:(

O kadar sayfa attım. Baksaydın keşke. Mangada Dof dışında konuşan kimse yok. Amiral falan görünmüyor bile. Anime uydurması hepsi de.
Oyun aralarında bakıyorum sadece sondan dalıyorum konuyao yüzden.Benim aklımda Akainu'nun konuştugu kalmış animeciler Zoro fanı zaten dediğin gibi filler olabilir.

Bu boş beleş bir unvan mı, ayrıca millet tabi dövüşecek Mihawk ile, Crocodile bile WB'nin üzerine atlıyor. Tamam abi buyur deyip kenara çekilmeyecek millette Mihawk için.

Ağırlık gösteremedi değil, umrunda değildi mecburen geldi veya görmek istedi ortamı. ama millet yinede gücünün ve potansiyelinin farkında. O ismin ve Unvanın arkasında neler var herkes biliyor. Forumda biliyor aslında

Bu boş beleş bir unvan mı, ayrıca millet tabi dövüşecek Mihawk ile, Crocodile bile WB'nin üzerine atlıyor. Tamam abi buyur deyip kenara çekilmeyecek millette Mihawk için.

Ağırlık gösteremedi değil, umrunda değildi mecburen geldi veya görmek istedi ortamı. ama millet yinede gücünün ve potansiyelinin farkında. O ismin ve Unvanın arkasında neler var herkes biliyor. Forumda biliyor aslında
Bak sana daha öncede dedim.Mesele Mihawk'ın bunlarla savaşması değil.Muhattap olması.Croco Mihawk'a atarlandı sapasağlam.Wb'ye saldırdığında Luffy engel olmasaydı nolacaktı sanıyorsun?Bak işte mangaka boyunu aşacak yerde müdahale edip Luffy'yi araya sokuyor.Ama Croco'yu salıyor yonko gücündeki Mihawk'ın karşısına

Mangaka yonko veya amiral gücünde düşündüğü adama gider karizma kastırır.Yahu adam giriştiği ne varsa ya atar yedi,ya amacına ulaşamadı.

Oraya geliyorsan ve shichibukaiysen etliye sütlüye karışmayacaksın karşıyorsanda akacaksın su gibi.Dof mesela.Onun ne zorunluluğu vardı.Gitti Jozu'yu ezikledi.

Bu kadar şeyden sonra Mihawk'tan amiral üstüymüş,yonkoymuş filan olmaz.Olsa olsa amiral olur.O da iktire kaktıra zorlaya zorlaya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık