Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk'ın Seviyesi Hakkında

Mihawk seni çok yanıltacak, gerçekten o kadar ezik çıkacağını düşünüyor musun?
Arkadaş hiçbir gerekcesi olmayan Mihawk'ın savaşta tüm gücünü gösterdiğine ama siviller ölürken sivil sivil diye hoplayan Fuji'nin güçlerini göstermediğine inanıyor yani yanılması için belli bir sürenin geçmesine gerek yok bence :)

Mihawk beni değil E.Oda kendi kendini yanıltacak heralde, ben şuana kadar gösterilenlerden bahsediyorum.
Yanılma hakkımı kullanayım diyorsun yani, haklısın saygı duyarım. Hani ne kadar Dofy fanı olduğumu bilmeyen yoktur ama Mihawk bu saatten sonra ondan güçsüz çıkmaz. MF falan bakarsak haklısın ama Oda güç konusunda çok fazla açık veriyor.
Arkadaş hiçbir gerekcesi olmayan Mihawk'ın savaşta tüm gücünü gösterdiğine ama siviller ölürken sivil sivil diye hoplayan Fuji'nin güçlerini göstermediğine inanıyor yani yanılması için belli bir sürenin geçmesine gerek yok bence :)
Aslında Fuji amiral seviyesi mi diye tartışmak lazım. Bir de meyveli ile meyvesiz Fuji arasında ne kadar fark vardır.

Kaç tane yerli yabancı op forumlarını takip ederim buradaki kadar Mihawk düşmanlığı yapılanı görmedim.Dof'un dahi amiralleri aratmayacak gücü var Mihawk'ın ondan aşağı çıkacağını pek düşünen yoktur herhalde, ha yonkou olması çok zor mf'de yolu yapılmadı ama istese onu da yapar bir şeyler uydurur,Oda.O halde en azından amiral gücünde olacağı benim açımdan net.Tabii görüştür bir şey diyemem ama bu öfke,nefret niye acaba onu çözemedim gerçekten merak ediyorum karakter size itici falan mı geliyor?

Mihawk'ın tam gücünü göstermemesi için ne gibi gerekçeleri vardı, mesela Marineford'da tam gücünü göstermeyip, hangi sebeple gücünü bizlere göstermeye karar verecek ?
Mihawk Luffy'i özel kılan gücün ne olduğunu merak etti ve buldu Luffy hakkında Vista ile vs atarken söylediklerine bakarsan amacına ulaştığını görürsün.
Mihawk WB ile arasındaki farkı görmek istedi ve gördü ortam musait değildi kralın tayfası kralı koruyordu vesaire vesaire.
Mihawk'ın savaşıp gücü göstermek için hiçbir gerekcesi yoktu.
Fuji ise lafta sivilleri önemseyen adaletten haktan hukuktan bahseden bir insan.
Yani kalkıp Mihawk'ın tüm gücünü gördük ama Fuji'nin gücünü görmedik demen tam anlamıyla mantıkla çelişiyor en azından ikisinin de tüm gücünü gördük yada görmedik demen gerekir.

@gyjbsch Fuji hakkında ne düşündüğümü biliyorsun :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık