Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'ın Ödülü (Tahmin)

Mihawk'ın ödülü sizce hangi değerde olur ?

• Kullanılan toplam oy
    90
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sizin dediğiniz gibi önceden çok pasif biri olsa Dünyanın en iyi kılıç ustası olarak anılmaz bu adam. Geçmişinde pek birşey yapmamış olsa Denizciler de Shichibukai yapmaz. Beyazsakal'daki "Dünyanın en güçlü adamı", Kaido'daki "Dünyadaki en güçlü Yaratık", Dragon'daki "Dünyada en çok aranan" ünvanları bu kadar ciddiye alınıyorken Mihawkın "En iyi kılıç ustası" ünvanı neden bu kadar değersiz görülüyor. Mihawkta çıkacak 1 milyar altı herhangi bir ödülün seridek kılıç ustalarının değerini düşüreceği çok aşikar. Bir imparator kadar ödülü olmasada 1 milyarın altına inme şansı yok

Son düzenleme:
3'den fazla 2'den az çıkmaz. Çıkarsa da seviyesini yanlış değerlendirmişiz.

Son düzenleme:
Bu ark Zoro adam akıllı bi komutan veya ona denk bi güç indirmezse çokta umutlanmamak lazim Mihawk`tan. Zoro`nun ödülü verecek ipucu ki benim gibi düşünenler için beklediğimiz gibi bir şeyse Zoro, artık bu ark potansiyelini göstermesi lazım daha da ertelenecek bir şey değil.
Heyecandan yerimde duramıyorum diyordu.Yıllar önce hükümete çok zaiyat verdiği için yapma etme al sana koltuk tepe tepe kullan demiş olabilirler.Ellerinde savaş gemisi kalmasını istiyorlarsa tabii adam kağıt gibi kesiyor. :D
Haklsın olabilir ama ben Mihawk o tipte biriyse geçmişte, sırf koltuk sevdası yüzünden shichiliği kabul ettiğini sanmıyorum. O söyleminin de kellesini almak isteyen denizci veya korsanlara karşı olduğunu düşündüm.

Guncellese de odulu gidip direk 1500 2000 odul verecegini sanmam. Yani bu adam ne yaptı ki o kadar odul versin. Sonucta ne kadar gucle ilgiliyse o kadar da isledigi suçlarla ilgili oluyor ödül. Adamı tutuklama icin bile kıytırık bir koramiral gönderdiler. O kadar ödül verecekleri adama Amiral'den asagi gondermemeleri lazım. Akainu Kizaru' yu Wano'ya göndermiyor seni orada harcarlar diye ama Yc1 ustu gördükleri adama koramiral mi gönderecek. Bence hükümet Mihawk'ın seviyesini idrak edememis ve ona cok yüksek ödül vermeyecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık