Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'ın Ödülü (Tahmin)

Mihawk'ın ödülü sizce hangi değerde olur ?

• Kullanılan toplam oy
    90
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bireysel gücü ister amiral seviyesi olsun ister Yonkou, Teach'ten fazla ödül vermeyecek Oda. 2 milyar ve Teach'in ödülü arasında bir miktar verirse bilin ki bu adam yonkou seviyesidir.

Eğer güncel zamanda amiral yada yüksek rütbeli yenmeden , önceki ödülü gösterilecekse ödülün uzun zaman önce verilmiş olması ve Mihawk'ın pasifligi de dikkate alinacak olunursa ;

700.000.000-850.000.000 = Sağ kol seviyesi
1.000.000.000- 1.500.000.000 = Amiral seviyesi
1.500.000.000 üstü ise yonko seviyesi olduğuna işaret bence.
Yani ödülü bu araliktaki güçlerine göre değişir.

Mihawk'ı sağ kol ve altı gören plotlu lastik fanlarının ise " 2 den aşağı çıkarsa çöptür" imaları ise trajikomik yada başarısız bir haterlik örneğidir sanırım.

Eğer güncel zamanda amiral yada yüksek rütbeli yenmeden , önceki ödülü gösterilecekse ödülün uzun zaman önce verilmiş olması ve Mihawk'ın pasifligi de dikkate alinacak olunursa ;

Mihawk'ı sağ kol ve altı gören plotlu lastik fanlarının ise " 2 den aşağı çıkarsa çöptür" imaları ise trajikomik yada başarısız bir haterlik örneğidir sanırım.
1.5 üstü yonko musjsjsjendjejek
Sağ kol-amiral arasındadır demek nasıl çöp oluyor yawjendndns

Kaidonun 3 adamı sözüm ona sağ kol olarak adlandırılmıyorlar mı?
Yada
Big Mom'ın Katakurisi
Bu isimler sağ kol ve ödülleri 1-1.5 Milyar arası??
Belki de King 1.5'tan da fazla çıkacak:bilmem:
700-850 ödüller artık çerez olmaya başladı, sağ kol da neymiş

1.5 üstü yonko musjsjsjendjejek
Sağ kol-amiral arasındadır demek nasıl çöp oluyor yawjendndns
Kaidonun 3 adamı sözüm ona sağ kol olarak adlandırılmıyorlar mı?
Yada
Big Mom'ın Katakurisi
Bu isimler sağ kol ve ödülleri 1-1.5 Milyar arası??
700-850 ödüller artık çerez olmaya başladı, sağ kol da neymiş
Yalnız orada belirttim. Eski ödülü bu çıkarsa şuan bu güçtedir dedim. 5-10 sene önceki ödülü ile simdiki gücünü kıyasladım. Bu adam hiç mi güçlenmedi 5-10 senedir. Kaldı ki Mihawk aynı güçte olduğu yıkıcı korsanlardan çok daha az ödül alacaktır haliyle tayfasiz, bir yerleri yagmalamayan, haraç baglamayan sakin kişiliğiyle.
Özetini geçeyim. 2 şeyi etmen olarak aldım.
- Uzun zaman önceki ödülü bu kadarsa yillar içinde daha da güçlenmesi/tecrubelenmesi ile bu seviyelere gelmiştir.
- Eş güçte olduğu yonko korsanlarindan daha az ödül almıştır. Yani ödülü birim başına güce böldüğünde daha az çıkacaktır.

Yalnız orada belirttim. Eski ödülü bu çıkarsa şuan bu güçtedir dedim. 5-10 sene önceki ödülü ile simdiki gücünü kıyasladım. Bu adam hiç mi güçlenmedi 5-10 senedir. Kaldı ki Mihawk aynı güçte olduğu yıkıcı korsanlardan çok daha az ödül alacaktır haliyle tayfasiz, bir yerleri yagmalamayan, haraç baglamayan sakin kişiliğiyle.
Özetini geçeyim. 2 şeyi etmen olarak aldım.
- Uzun zaman önceki ödülü bu kadarsa yillar içinde daha da güçlenmesi/tecrubelenmesi ile bu seviyelere gelmiştir.
- Eş güçte olduğu yonko korsanlarindan daha az ödül almıştır. Yani ödülü birim başına güce böldüğünde daha az çıkacaktır.
Ha şu olabilir bak doğru diyorsun
Malum Crocodile 81 milyondu 2 katına çıktığı söyleniyordu net olarak belli değil sanırım
Mihawk daha bir potansiyelli olduğu için 700 falansa 1.5'ta olabilir yine malum denizciler köpekleri aforoz etti
Lakin tek sorun Mihawk sadece kendinden beslenen birisi
Bu da ödülünü çok artırmasa gerek
Bu geçen zaman içinde kendini Shanks'ın tayfaya yamamıştır diye düşünüyorum (eski günlerin hatrına)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık