Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'ın Ödülü (Tahmin)

Mihawk'ın ödülü sizce hangi değerde olur ?

• Kullanılan toplam oy
    90
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız orada belirttim. Eski ödülü bu çıkarsa şuan bu güçtedir dedim. 5-10 sene önceki ödülü ile simdiki gücünü kıyasladım. Bu adam hiç mi güçlenmedi 5-10 senedir. Kaldı ki Mihawk aynı güçte olduğu yıkıcı korsanlardan çok daha az ödül alacaktır haliyle tayfasiz, bir yerleri yagmalamayan, haraç baglamayan sakin kişiliğiyle.
Özetini geçeyim. 2 şeyi etmen olarak aldım.
- Uzun zaman önceki ödülü bu kadarsa yillar içinde daha da güçlenmesi/tecrubelenmesi ile bu seviyelere gelmiştir.
- Eş güçte olduğu yonko korsanlarindan daha az ödül almıştır. Yani ödülü birim başına güce böldüğünde daha az çıkacaktır.
Eski ödülü kastettiğini farketmemişim. Sorry reyix.
Donmuş ödül üzerinden yorum yapmak pek doğru olmaz sanırım. Ne zamandan beri köpeklik pardon şiçilik yaptığını bilmiyoruz neticede.
Bir sürü farklı değişken var. Ki ödüllerinin güncelleneceği söylendi. Eski ödülü göstermeyebilir bile Oda.

Shanks imparator. Emrindeki tayfanın 6 milyardan fazla ödülü var. Sen +6 milyarlık bir tayfaya kaptanlık ediyorsan bunun Kdv'si Ötv'siyle sana dönüşü olur haliyle :) O yüzden Shanks kadar çıkması mümkün değil benim için.
Im-sama ile ilgili çıkarsa olabilir. Bir şeylerden haberi var gibi duruyor. Gorosei ile Shanks bağlantısında payı da çıkabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık