Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk Tartışmalarına Son

yahu hala mihawk yonkou gücünde en iyi kılıç ustasıysa shanksıda yenmiştir diyenler var şaka gibi adam wb ye saldırı yapıor wb durdurmaya tenezül bile etmiyor jozu durduruyor bu nedemek sen benim ancak tümen komutanımla denksin demek ne yonkousu ya adam 5. tümen komutanı vistayla başa baş dövüşüyo şimdi kaidou vistayla başa başmı kapışacak.luffyi bile yenemedi adam tmm mihawk güçlü dicek laf yok asla amiral ve yonkou dengi degildir.zoro ilerde mihawkı geçicek hatta oda bir yonkou dengi olamicak alt tarafı bir sag kol kaptanlar yonkoular ayrı sag kollar ayrı mihawkta maximum en güçlü sag kol işte maximum katakuri kadardır marco kadardır ancak lütfen bunu algılayın.şimdi dicekler zoro ilerde yonkou seviyesi olacak yaw hee bi hasır şapka korsanlarında 2 yonkou gücünde adam olcak öyle birşey yok mihawkın seviyesi sag kol<=mihawk<amiral<yonkou

Hakuba'nın efsanesi bile onca kişinin kulağına gitmişken Mihawk'ın öyle bir modu olsa illaki duyardık.
Merak edecek bir şey kalmadı Marineford'da gördük ne mal olduğunu.Bir karakterin insanda merak uyandırması için isminin güzel olmasından fazlası gerekiyor.
Niye illa ki duyuyoruz anlamadım arkadaş? Marineford'da tam anlamıyla gevşek, iplemeyen bir Mihawk gördük. Güçsüz olan kişilere her şeyiyle savaşmadığını da bildiğimize göre, niye bir beklentiye girelim ki Marineford'da? İsim şekilciliği yapmıyorum ben burada. One Piece gibi tarihi kişiliklerden esintilerin bol olduğu bir seride, Mihawk üzerinden analiz yaptım sadece. Ve de seriyle bağlantılı noktalar gördüm şu yüzeysel araştırmam da bile. Sende ki bu hater'lıkla ilgini çekmiyor oluşu çok normal, ama sağlıklı ve objektif bakabilen birisi ihtimalleri her zaman açık tutuyor :good:

Mihawk

Hakuba'nın efsanesi bile onca kişinin kulağına gitmişken Mihawk'ın öyle bir modu olsa illaki duyardık.
Merak edecek bir şey kalmadı Marineford'da gördük ne mal olduğunu.Bir karakterin insanda merak uyandırması için isminin güzel olmasından fazlası gerekiyor.
Mihawk'ın o modunu görüp de hayatta kalan yoktur, rahat ol sen.

Adamın ilerde olaylara etki edecek bir konumu olduğu için o savaşta hakkında hiç bir bilgi vermedi. Misal Wb, Ace öldü. Akainu kafa göz daldı. Bazı karakterleri ön plana çıkardı, bazılarını gizledi.

En basit örnek Doflamingo'yu Dresrosa da işleyeceği için iki şov yaptı, bıraktırdı. Mihawk ve Shanks da böyle olacak.

Mihawk'ın o modunu görüp de hayatta kalan yoktur, rahat ol sen.
Bir zamanlar bir Mihawk analizi yazmıştım, az çok bilinir nasıl nefret ettiğim Mihawk'tan sebebini soranlar olmuştu.
Sebebi sensin sen ve senin gibi ardı arkası gelmeyen güce biat eden, gördüğüne değil de umduğuna inanan, yok şundan güçlü yok bundan güçlü yok bunu tekler şunu çiftler diye ortadan koşuşturan vasıfsız güruh.

Mihawk

Bir zamanlar bir Mihawk analizi yazmıştım, az çok bilinir nasıl nefret ettiğim Mihawk'tan sebebini soranlar olmuştu.
Sebebi sensin sen ve senin gibi ardı arkası gelmeyen güce biat eden, gördüğüne değil de umduğuna inanan, yok şundan güçlü yok bundan güçlü yok bunu tekler şunu çiftler diye ortadan koşuşturan vasıfsız güruh.
Güce biat ne? Güce biat eden neden Mihawk fanı olsun?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık