Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk Tartışmalarına Son

Daha önce yazmıştım tekrar yazma gereği duyuyorum.

En iyi kılıç ustası demek benim için şu anlama geliyor;

İşin içine yumruktur, silahtır, meyvedir (haki hariç) girmediği sürece hiç kimse ama hiç kimse Mihawk'ı 1vs1 kılıç düellosunda yenemez.

Shanks'in haki seviyesi Mihawk'tan üstün kabul edelim.

Ama haki seviyesi Mihawk'tan üstün olmasına rağmen onu yenemiyorsa kılıç düellolarında, bu Mihawk'ın kılıç ustalığı karşısında çok üst seviye bir hakinin bile yetersiz kaldığını gösteriyor.

Şahsi fikrim muhtemelen Mihawk'ın gözlem hakisi Katakurix3 falan... Seride gözlem hakisi en yüksek seviye adam olabilir. Doğal olarak bu noktada bu adama herhangi bir kılıç saldırısıyla nasıl zarar verebilirsin? Mümkün değil.

Kuzuri

Daha önce yazmıştım tekrar yazma gereği duyuyorum.

En iyi kılıç ustası demek benim için şu anlama geliyor;

İşin içine yumruktur, silahtır, meyvedir (haki hariç) girmediği sürece hiç kimse ama hiç kimse Mihawk'ı 1vs1 kılıç düellosunda yenemez.

Shanks'in haki seviyesi Mihawk'tan üstün kabul edelim.

Ama haki seviyesi Mihawk'tan üstün olmasına rağmen onu yenemiyorsa kılıç düellolarında, bu Mihawk'ın kılıç ustalığı karşısında çok üst seviye bir hakinin bile yetersiz kaldığını gösteriyor.

Şahsi fikrim muhtemelen Mihawk'ın gözlem hakisi Katakurix3 falan... Seride gözlem hakisi en yüksek seviye adam olabilir. Doğal olarak bu noktada bu adama herhangi bir kılıç saldırısıyla nasıl zarar verebilirsin? Mümkün değil.
Gozlem hakisi 3x felanmi kardesim sen iyimisin. Oda bile shanksin kral hakisi luffy nin hakisinde iki kat daha guclu diyor. Ve sen gelecegi goren bir adamdan mihawka 3x gozlem hakisi veriyorsun akil var mantik var.

Gözler kalbin aynasıdır diyerekten Şahin gözlerden çok büyük beklentilerim var benim. Özellikle Cavendish'in Hakuba formundaki gözleri gördükten sonra;
Ciddi ciddi Hakuba gibi ikinci bir modu çıkabilir. Gözler arasındaki benzerlik enteresan. Mihawk'tan vahşetli bir taraf bekliyorum ben. Dracul Mihawk. O Dracul ismi boşuna verilmedi bence, o kadar haç sembolünü boşuna taşımıyor bu adam. İsmini aldığı tarihi kişilik Vlad Dracul'a baktığımızda adam koyu katolik, hristanlığa bağlı. Mihawk'ın haç'a olan ilgisi bununla açıklanabilir gibi. Aynı zamanda bağlı olduğu ejderler tarikatı var bu adamın. Dracul lakabı da bu tarikattan geldiği söylenir. Dracul ejder, ejderha aynı zamanda şeytan demek. Kutsal ejder çıkmasın bu Mihawk?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık