Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk Tartışmalarına Son

Unvandan yürüyecek isek, Shanks'ın unvanı Mihawk'ı da kapsıyor.
Tabi buna karşı olası söylemlerde üretebilir misal tayfası var gibisinden ama hiç girmiyorum.
Ama Shanks dediğim şekilde kılıç ustası olarak görülüyorsa Mihawk'ın ünvanı onuda kapsıyor.
İşte ünvandan yürürsek Shanks'ide da kapsadığından böyle bir durum meyve yemesi yani olabilir diyorum.

Tabi buna karşı olası söylemlerde üretebilir misal tayfası var gibisinden ama hiç girmiyorum.
Ama Shanks dediğim şekilde kılıç ustası olarak görülüyorsa Mihawk'ın ünvanı onuda kapsıyor.
İşte ünvandan yürürsek Shanks'ide da kapsadığından böyle bir durum meyve yemesi yani olabilir diyorum.
Böyle durumlarda daha genel olan ünvan kabul edilmeli bence. Mesela Kaido'nun en güçlü yaratık olduğu Newgate'in ölümünden önce açıklansa, ondan daha güçlü olduğu savunulabilirdi.

Genele konuştum ben. Salt kılıç ustalığı konusunda "Mihawk, Shanks'tan güçlüdür. Ancak total skalada Shanks ondan daha güçlüdür" deniyor ise hayatımda bu kadar saçma çok az şey duyduğumu söyleyebilirim.
Ben tam olarak böyle düşünüyorum. Neden öyle olmasın?

Böyle durumlarda daha genel olan ünvan kabul edilmeli bence. Mesela Kaido'nun en güçlü yaratık olduğu Newgate'in ölümünden önce açıklansa, ondan daha güçlü olduğu savunulabilirdi.
Ünvanlar birbiriyle çatışıyor işte.
Bir taraf yonkou ünvanını tayfası ile birlikte olduğundan en güçlü diye değerlendiriyor.

Diğer tarafta meyve yediğini yada başka teoriler ile ortaya çıkıyor.
Ben de olması iki ihtimali yazdım.

Ben tam olarak böyle düşünüyorum. Neden öyle olmasın?
Bunun geçerli olabilmesi için Shanks'ın meyve kullanıcısı olması ya da kılıçtan hariç bir güç kullanması lazım. Meyve yemiş olma ihtimali var, ama çok düşük olduğu söylenebilir. Çünkü dövüş pozisyonundaki her durumda Adam direkt kılıcını çekiyor. Sakazuki'yi de kılıç ile durdurdu. Eli ile de durdurabilirdi. Görünürde başka bir gücü olmadığı için kılıç ustası olduğu öne sürülebilir.

Mihawk>Shanks, Kaido>Mihawk. Dolayısıyla Kaido>>>>Shanks. Kaido yanında ezik kalan Shanks nasıl yonkou olmuş acaba? :S Alın size gerçekler xd

Shanks; yuzememek, zayifliktir diyen adam, ne meyvesinden bahsediyorsunuz?
? olmasadı cevaplamıyacaktım ama şimdi cevaplıcam.
Kaku'da meyve yeme taraftarı değildi ama yedi. Yedikten sonrada çok mutluydu.
Ishoo keza kaç yaşından sonra meyve yemiş. Shanks'te yonkou olma gibi bir amacı varsa bunu gerçekleştirmenin tek yolu bu diye düşündüyse sonradan yemiş olabilir.
Ben yine ihtimal dahilinde olarak değerlendiriyorum.

Ünvanlar birbiriyle çatışıyor işte.
Bir taraf yonkou ünvanını tayfası ile birlikte olduğundan en güçlü diye değerlendiriyor.

Diğer tarafta meyve yediğini yada başka teoriler ile ortaya çıkıyor.
Ben de olması iki ihtimali yazdım.
Garp'ın açıklaması baz alınırsa eğer bireysel olarak dört korsandan bahsediyor. Genelde de bireysel olarak bu kişilerden bahsediliyor. Mesela Marineford'da Bepo "Bir Yonko görmek çok nadir bir olaydır" diyor Law'a. Bunu da tayfa için değil bizzat Shanks'ı kastederek söylüyor. Yonko Asıl gücünü tayfadan alır, ama kendisi de aşmış güçte olmalı ki yerini koruyabilsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık