Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyveyi Kim Yemeli?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Coby bana ace i hatırlatiyor umarım coby yer ve luffy ile arasında arkadaşlık harici daha güçlü bir bağ olur umarım böyle olur coby de yakışır bu meyve

Sanji'nin yeme olasılığı son ihtimal bence. Çünkü Sanji yerse, Zoro'yu değil, Luffy'yi bile güç olarak aşabilir.

logiaların elementsel güçlerinin yıkıcılıgı sabit.bunun tartısması dönmüş ama, smokerın dedigi gibi her logianın belirli bir sınırı var.mesela mera merayı yiyen hemen entei yapamaz.ama muhtemel o meyvenin en büyük saldırı gücü o.zamanla cıkabilecegin en üst nokta o yani.meyvenin gücü sabit,sınırına gelicek olan ve saldırı ceşitliligini sgalıyacak olan kullanıcı.

sanjide olmasını istememin nedeni bariz aslında.bu adam elleriyle kimseye vuramıyor.ama gördük sadece tekmeylede bir halt olmuyor.daha vergo bacak kemigini catlattı.animallah jozu ayarında bir hayvan gelse vursa, bacaklarını kırar.2 sene önce kıcı kırık, pxte bacagı kırılcaktı.eger mera mera no mi yi yerse, ellerini kullanmaz.elleriyle ateşi kullanır.normal formuna gecip bacaklarıylada yine asılır.logialar,logia formlarını kapatabiliyor.sanji ayarında bir adama bu gücü verirse, meyveden maximum verim alırsın.ve sanji acei gecer.

ace hep ateşi kullandı gördük.sanji kendi özgün tekme sanatınıda kullancak.üstelik 2 tip hakisi var, bence harika olur ve kk tayfasına yakısır.zoro zaten su an sanjiden önde ve güçlü bence.ivankovun egitcegi adamla,mihawkın egitcegi bir olurmu.tam denge olur.ve luffyle asık atar demiş bazı arkadaslar.daha luffynin hiç bir seyini görmediniz diyorum :D sanji mera mera yesede, luffy onu yerden yere vurur.adam daha ciddi bir surat ifadesi bile takınmadı dövüsürken.o yüzden sanji daha makul.e.odanın en cok övündügü sey,luffynin lastik olması ve bu bas kahramanla bu kadar yıl basarılı olması bunu degiştirmez ;)

momoya gelince o lanet velede,yagmurlu havada su yok.elime gecse yerden yere vurucam :mincika:
Meyvelerin saldırı güçlerinin yada savunma güçlerinin sınırı olduğuna inanmıyorum ben. Bu kullanıcının gücüne bakar.
Mera mera, magu magu'dan ısı olarak hiyerarşik zayıftı. Ancak mera mera meyvesi bence saldırı gücü dışında, hız olarak daha avantajlı bir meyve bana göre. Ace'in havada alev çemberi yapması, baraque works gemilerini yok ederken takla atarak adeta uçması. Bu tarz artıları var. Belirli bir gelişimle, mera mera meyvesi ile uçuladabilir bence. Amiral savunmasından ziyade, ateşin manevra gücü var, aynı moku moku duman meyvesinin olduğu gibi. Bu açılardan kullanıcı bu meyve ile, haki seviyesi yeterli düzeydeyse rahatlıkla magu magu'ya bile karşı savaşabilir bence.

Enel örneğide verilmiş. O maximum tabiri, kendisi için geçen bir şey bana kalırsa.
Enel yerine fiziken ve haki olarak daha kuvvetli bir adam, örneğin 3 amiral yese o meyveyi. Muhtemelen 200 milyonu katlayacak seviyeye çıkarlar. Enel'in o meyveyi tam kapasite kullandığını zannetmiyorum.

Valheru21

Arkadaş o sümüklü coby yemesinde meyveyi kim yerse yesin hatta isterse Karasakal yesin.

Eğer tayfadan biri bu meyveyi yiyecekse bu Nami olmalı tayfaya genel anlamda bakıldığında savaş gücü en düşük karakter Namidir
Monster Trio'yu geçelim hepsi gerektiğince güçlü zaten, Chopper meyvesini iyi kullanıyor Canavar modda yıkıcı güce sahip, Franky Vegapunk bilimiyle en az pasifista yıkıcılığında Shogunla bunu daha da katlıyor. Brook gerek kılıcıyla meyvesini kombine etmesi gerekse kılıç kullanma stilini en sevdiğim ve savaş becerisini beğendiğim bir karakter yeni dünyada yeterli biri k.haki ve b.haki de kullanabilirse daha iyi olacaktır. Usopp keskin nişancılığı One Piece'de yeniden yorumlayan biri kesinlikle bir orduda yer alabilecek zeki karakterlerden tayfayı geriden iyi destekliyor, destekleyecektir kısaca keskin nişancılık terimini tam anlamıyla yerine getiriyor, bunu Enies Lobby, B.A.A Arc.dan beri görüyoruz, elindekini kullanmasını iyi biliyor sevmeyenler olsa da sevdiğim ve şu an için yeterli bir karakter. Robin bir bayan karakter olmasına rağmen meyvesiyle savaş becerisi ve bu meyveyle tayfasına faydası yüksek bir karakter ama Nami'de hava bilimi olmasına ve üstün zekasına rağmen savaş gücünü eksik gördüğüm biri kesinlikle hava bilimi dışında bir power up almalı tayfada Mera Mera'yı iyi kullanacağına inandığım tek karakter.
Ayrıca size saçmada gelebilir, Ace'te Nami gibi rotacılık yeteneği olan biri bunu kolunda sürekli taşıdığı Log Pose dan anlayabiliriz Ace ile meslektaş sayılır Nami, o yüzden Nami yesin :D ancak Nami'ye yakıştırdığım tek meyve Goro Goro'dur.

Coby bu meyveyle çok ezik kalır. Luffy ile kapışabilmesi için Mistik veya Antik zoan bir meyve şart. Sanji şuana kadar Zoro ile denk çizildi, bu saatten sonrada öyle olmasını isterim açıkcası.

Meyve dof un elinde.3 olasılık var.Dof un adamları,law ın adamları,luffy nin adamları.Ne coby si arkadaş.Coby nereden görücekte yiyecek meyveyi.7 sayfa coby yazılmış alaka var mı diye baktım yok :D

Meyve dof un elinde.3 olasılık var.Dof un adamları,law ın adamları,luffy nin adamları.Ne coby si arkadaş.Coby nereden görücekte yiyecek meyveyi.7 sayfa coby yazılmış alaka var mı diye baktım yok :D
Alakası gelecek muhtemel amiralin meyveyi alıp götürmesi Coby'de potansiyel görülmesi ve ona yedirilmesi :D

Luffy'nin meyveyi Dof'un dediği kadar mesele yapacağını zannetmiyorum.

Ayrıca bu kadar bölüm sonra Oda'nın tayfa içi güç dengesini bozacağını da zannetmiyorum. O yüzden tayfadan kimse yemez.

Dof veya tayfasından birinin ciddi ciddi ihtiyacı olsaydı bu zamana kadar yerdi, Luffy'yi de başka bi şekilde kendine çekmeye çalışırdı.

Law'ın tayfası çok alakasız, zaten tayfasıyla da Dofla işini bitirdikten sonra buluşacaktı.

Geriye tek bir ihtimal kalıyor; o da gelen amiral. Denizci olduğu için kafasına göre alıp yiyemez, mecbur karargaha geri götürür, sonrasında da ne olacağını kestirmek imkansız.

Her şeyi geçtim de Usopp yese ne olurmuş ki? Bu Usopp düşmanlarını cidden anlamıyorum, ne gareziniz var herife? İnşallah Usopp yer de meyveyi bırakırsınız seriyi Usopp düşmanları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık