Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyveyi Kim Yemeli?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Smoker'ın demek istediğini anladım.Sonuçta logia tanımında diyor doğada bulunan elementler,maddeler vs.Bu demek oluyor ki ateş belirli bir dereceye kadar ısısını arttırır,ondan sonrası olmaz.Mesela magmanın sıcaklığına ulaşamadığından bariz bir hiyerarşi oluyor ama venomemre'nin de dediği gibi ben de ace'in tam kapasitede kullandığını düşünmüyorum meyvesini.Çelişkide kaldım sayılır aslında bu durumda da.Mesela yıldırımın maksimum 200 milyon volt olduğu nereden bilinebilir ki?300 de olsa 500 de olsa yine yıldırım yine yıldırım.Magma'nın mesela minumum sıcaklığı belli ama maksimum bir sıcaklığı var mı ki?Tam olarak net fikir sahibi olamadığım bir konu ama ben yine de kullanıcısına göre değişir taraftarıyım.
Yıldırımın maksimum 200 milyon volt olduğu saldırının adında geçiyor. 100-150 milyon atarken değil, 200 milyon atarken "maksimum" lafı geçiyor. Üstelik Amaru formunda bile 200 milyonun üzerine çıkamıyor. Burda bahsettiğimiz kişi de Enel. Adam meyvesi ile doğduğu adayı yok etmiş. 200 milyonun üzerine çıkarabilseydi, çıkarırdı emin ol. Zaten meyvesini sonuna kadar kullanabilen 4-5 karakterden biri de o.

Yıldırımın maksimum 200 milyon volt olduğu saldırının adında geçiyor. 100-150 milyon atarken değil, 200 milyon atarken "maksimum" lafı geçiyor. Üstelik Amaru formunda bile 200 milyonun üzerine çıkamıyor. Burda bahsettiğimiz kişi de Enel. Adam meyvesi ile doğduğu adayı yok etmiş. 200 milyonun üzerine çıkarabilseydi, çıkarırdı emin ol. Zaten meyvesini sonuna kadar kullanabilen 4-5 karakterden biri de o.
Hemen açtım 192. bölüm enel Amaru formuna geçiyor ve orada maximum falan yazmıyor nereden bu bilgi acaba?

Ama işte asıl demek istediğim olay enel hala kendine geliştirebilir miydi ? Çok kendini beğenmiş bir şahıstı inşallah yeniden görürüz.
Yaptıklarını göz önüne alırsak, geliştiremez. Meyvesine çok hakimdi çünkü. 200 milyonun üzerine çıkması lazımdı. Çıkamadığına göre meyvenin gücü bu kadarmış. Broadway gibi, otobanda gazı sonuna kadar köklesen bile 160'ın üzerine çıkamazsın, aynı şey.

Yaptıklarını göz önüne alırsak, geliştiremez. Meyvesine çok hakimdi çünkü. 200 milyonun üzerine çıkması lazımdı. Çıkamadığına göre meyvenin gücü bu kadarmış. Broadway gibi, otobanda gazı sonuna kadar köklesen bile 160'ın üzerine çıkamazsın, aynı şey.
Bu adam ben tanrıyım beni yenebilen de olmaz demişti daha hiç fiske yemediği için yani o anki gücü zaten herkese ayar veriyordu. Neyse daha fazla uzatsakta bir sonuç yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık