Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Meyvesiz Halleri?

Lucci neymişte haberimiz yok.Meyvesi ile shici seviyesi dediğimiz adam meyvesiz hali ile akainu'dan bile güçlü çıktı:D
Herkesin görüşlerine saygım var ancak marineford ile enies lobby bölümlerini tekrar tekrar izlemelerini tavsiye ederim.

Şu attığın yorudan sonra Oda'nın kendisi olsan, çoban bile olamassın sen.^^ Renk verin arkadaşa ordan bir tane..

@frt.. Akainu ile Lucci'nin darbe aldıkları hallerini bir tutma istersen..

@cool ben nerdeyim sen nerdesin ya. Cümle düzgün oku..savaşa geldiği hali ile o zamanki hali arasında dağlar kadar fark var.

Alt resimdeki yumruktan lucci sag cıkar diyenlerin elleri havaya lütfen :D eger hala sag cıkar diyen varsa bende kabul edicem luccinin meyvesiz akainudan güclü olacagını :D

Lucci Luffy'e yenilmiyor mu arkadaş ben anlamadım gitti neyse ya ne desek boş bu saatten sonra...

Alt resimdeki yumruktan lucci sag cıkar diyenlerin elleri havaya lütfen :D eger hala sag cıkar diyen varsa bende kabul edicem luccinin meyvesiz akainudan güclü olacagını :D

Ne var işte yarı ölü adamın attığı yumruk :artiz:

@Kizaru. Bak seni severim, sen Akainu'yu pataklarsın..:p Bana göre aynı seviyedeler ikisi. Oda sağolsun pataklattı Luffy'e. Meyvesinin gücü de çık kısıktı. Tabi bunlar "olsaydı veya olmasaydı" kapsamında. Artık Beyaz Sakal-Akainu olayına cevap vermeyeceğim ya siz anlamıyorsunuz ya ben anlatamıyorum. Bütün yazdıklarımdan da sadece orasına takılma..:) Adamların meyvesiz güçleri sorulan bir ankette, meyve ile yaptıklarını söylüyorsunuz sürekli, onun için örnek verdim.
Wb'nin akainu'ya yumruk attığı sahnelerin akainu'nun meyvesi ile ne alakası var?Wb resmen akainu'nun gerçek vücuduna vurdu.Öyle bir dayanıklılığı olan birisinin gücünü tahmin etmek o kadar zor olmasa gerek.

EDİT;lucci dediğimiz adam daha luffy'nin g2 saldırılarına dayanamıyordu.Tek g3 yumruğunu yiyince bilincini kaybedecek duruma gelmişti.

@frt.. Akainu ile Lucci'nin darbe aldıkları hallerini bir tutma istersen..

@cool ben nerdeyim sen nerdesin ya. Cümle düzgün oku..savaşa geldiği hali ile o zamanki hali arasında dağlar kadar fark var.
Sen eğer o yumruktan lucci sağ çıkar diyorsan sana diyecek birşey bulamam zaten lucci luffy ile meyvesiz kaç dakika savaştı.
cvp:luffy gearı açana kadar sonra fiziksel işle olmayacağını anladı üstelik dönüşmeden savaştıklarında bak luffyle başa baş savaşıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık