Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Meyvesiz Halleri?

Şu Akainu'da yarı ölü Beyaz Sakal'a MEYVESİ Sayesinde bir darbe verdi ya. Ne demişler Kurt kocayınca... Adam zaten öldü ölecek Yonkou'ya kafa tuttu diyorsunuz daha. Arkadaşım Shanks yonkou değilmiydi. Coby bu savaşı durduralım dediği için onu öldürecek adam, ben bjraya bu savaşı bitirmeye geldim diyen Shanks'in karşısımda kuzu oluyor, sesi çıkmıyor. Beyaz Sakal falan diyip durmayın onun için. Yedir Lucci'ye Akainu'nun meyvesini, bak bakalım en çok katliyamı hangisi yapıyor savaş alanında. Akainu savaşta nerdeyse logia halinden çıkmadı. Luffy yendi diye de Lucci'yi naptınız öyle. Luffy hakinin doktorasını yapmış Enel'i gear olmadan yendi. Şimdi Enel, Akainu'dan güçsüz mü oluyor.

Şu Akainu'da yarı ölü Beyaz Sakal'a MEYVESİ Sayesinde bir darbe verdi ya. Ne demişler Kurt kocayınca... Adam zaten öldü ölecek Yonkou'ya kafa tuttu diyorsunuz daha. Arkadaşım Shanks yonkou değilmiydi. Coby bu savaşı durduralım dediği için onu öldürecek adam, ben bjraya bu savaşı bitirmeye geldim diyen Shanks'in karşısımda kuzu oluyor, sesi çıkmıyor. Beyaz Sakal falan diyip durmayın onun için. Yedir Lucci'ye Akainu'nun meyvesini, bak bakalım en çok katliyamı hangisi yapıyor savaş alanında. Akainu savaşta nerdeyse logia halinden çıkmadı. Luffy yendi diye de Lucci'yi naptınız öyle. Luffy hakinin doktorasını yapmış Enel'i gear olmadan yendi. Şimdi Enel, Akainu'dan güçsüz mü oluyor.
Luccinin fiziksel gücü ileri düzey değil cp9 elemanlarının hepsi saf güç kullanan mugiwara tayfasına yenildi amiral dediğimiz kişiler belirli bir fiziksel güce sahip kişiler Akainu eğer yediği o yumruktan sonra ayağa kalkabiliyor Aokiji jozudan yediği darbe sonrası sadece 1-2 metre ileriye düşebiliyor(aynı saldırıyı crocoda yedi gördük halini)sa bu onların meyve gücü değil fiziki gücüyle alakalıdır.
Enel olayına gelince luffy meyve zıtlığıyla yendi Eneli ayrıca Enelin Akainudan güçlü olduğunu kim söyledi?
Lucci başta luffyle saf bedeniyle eşit güçte savaştı gördük bunu ne zamanki luffy gear açtı lucci baktı fiziksel güçle olmuyor lepoara dönüştü isteyen savaşlarını tekrar izlesin.

bilader ben anlamadım sen enel akainudan güçlüdürmü diyosun şimdi hacı sizin kafanız karışmış akainu eğer lucci ayarında bi adam olsaydı wb ile yumruk çarpıştıramazdı amiraller logiadan ibaret değil hepsinin en az lufynin 2 yıl sonraki hali kadar saf gücü vardır.

@Kizaru. Bak seni severim, sen Akainu'yu pataklarsın..:p Bana göre aynı seviyedeler ikisi. Oda sağolsun pataklattı Luffy'e. Meyvesinin gücü de çık kısıktı. Tabi bunlar "olsaydı veya olmasaydı" kapsamında. Artık Beyaz Sakal-Akainu olayına cevap vermeyeceğim ya siz anlamıyorsunuz ya ben anlatamıyorum. Bütün yazdıklarımdan da sadece orasına takılma..:) Adamların meyvesiz güçleri sorulan bir ankette, meyve ile yaptıklarını söylüyorsunuz sürekli, onun için örnek verdim.

arkadaş ankette nasıl lucci açık ara farkla önde olur.bb,akainu,marco varken.
-akainu sadece meyve gücüyle amiral değil.fiziksel güç ,haki ve savaş kabiliyeti.
-marconun meyvesi sadece savunmasına yardımcı oluyor(hızlanıp tekmede atıyor).ama adam da fiziksel güç ve haki var.lucciden fazla fiziksel gücü olduğuda apaçık belli.kizarunun tek lazeri bir lucci sevyesindeki supernovaları harcarken.marco kaçtanesini yiyor ona rağmen düşmüyor
-hadi marco ve akainu meyveleri falan tamamda ya bb.adam ace fiziksel gücü ile yendi.herkez gördü zaten(tek yumrukta ace in boynunu kıracaktı ).

lufy

arkadaş ankette nasıl lucci açık ara farkla önde olur.bb,akainu,marco varken.
-akainu sadece meyve gücüyle amiral değil.fiziksel güç ,haki ve savaş kabiliyeti.
-marconun meyvesi sadece savunmasına yardımcı oluyor(hızlanıp tekmede atıyor).ama adam da fiziksel güç ve haki var.lucciden fazla fiziksel gücü olduğuda apaçık belli.kizarunun tek lazeri bir lucci sevyesindeki supernovaları harcarken.marco kaçtanesini yiyor ona rağmen düşmüyor
-hadi marco ve akainu meyveleri falan tamamda ya bb.adam ace fiziksel gücü ile yendi.herkez gördü zaten(tek yumrukta ace in boynunu kıracaktı ).
aynen katılıyorum ankettedi en zayıf adama en çok oy vermişler anketteki herkez lucciyi tek yumrukda yere yapıştırır.:D

@baki. Tamam tamam siz haklınısız. Yarı ölü haldeki Beyaz Sakal'ın EN GÜÇLÜ yumruğun o olduğunu düşüyorsan cevap bile vermeye gerek yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık