Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Meyvesiz Halleri?

O adamlara garpı sormak istiyorum
sordugunda ne diyeceksin? ,garp rogerlan dövüsmüş yinede ölmemiş hayvanı bir dayanıklılıga sahip diyeceksin,sonra garpta büyük ihtimal 3 haki türevide olabilir.busoshoku kesin var yumruklarını bunla güclendiriyor diyeceksin.birde vurdumu inletiyor diyeceksin.

savundugun luccinin bu özelliklerden hiç birine sahip degil.dayanıklılık sınırı meyvesiz halde g3 pistol.hakisi yok.vurdumuda inletemiyor dedigim gibi en güclü saldırısı rokougan onuda zoan formunda olmadan daha zayıf halde kullanacak ve bu luffye bile etki etmiyor.kaldıki meyvesiz kizaru,aokiji,akainu yada teach.

sadece akainu degil diger amirallerde dayanıklı ve güclü.aokiji degilmi demarke haldeyken jozudan elmas artı haki kombinasyonu yiyip sadece agzı kanayan.sence lucci tekkaide jozudan o darbeyi yese sadece agzından mı kan gelirdi ?

üstelik garp amirallik teklif edilip kabul etmemiş bir adam yani,diger 3ü gibi bu unvana layık görülmüş.amiral olmak sadece meyveylen olsa hakisi olan her adam gelip dünya hükümetinin en büyük güclerini dövmeye kalkardı.

bu kadar inatla yazmamın sebebide her ne kadar lucciyi sevsemde anketi kazanmayı haketmedigini düsnmem ama tabiki herkezin fikrinede saygım var :)

Zaten adamların amiral olmaları meyvelerine bağlı. Amiraller tamamiyle farklı seviyede savaşçılar. Meyveleriyle bütünleşmişler.. Smoker da logia ama Hancock'un tekmeyi yiyince "napsam netsem ne söylesem" kıvamına gelmiştir. Ama amiraller, hakili saldırılara bile karşı koyabiliyorlar, meyvelerini tamamiyle kullanıyorlar.

Onları amiral yapan da bu zaten. Meyvesiz amiral, amiral olamaz.

Lucci ise tamamiyle fizik çalışmış bir abimiz. Luffy lastik haliyle adamın fiziksel gücüne dayanamıyor daha ne olsun. Bu ankette Lucci kesin.
Sadece meyve ile amiral olmanın bir alakası yok.Dalmatian ve oniguma zoan kullanıcısı oldukları için amiral olamayacaklar mı yani?
Veya garp'ı örnek gösterelim.Adama sürekli amiral'lik teklifi yapılmış ama hiçbirisini kabul etmemiş.Garp'ta meyve varmı yok.Demekki herşey meyve değilmiş diğer faktörler de önemli.

Bu arada lucci'ye oy verenlere ufak bir sorum var:D
Lucci'nin seviyesi ne?(Amiral,vice admiral,shichibukai,yonkou hangisi)Meyve faktörünü de göz önünde bulundurun.

sordugunda ne diyeceksin? ,garp rogerlan dövüsmüş yinede ölmemiş hayvanı bir dayanıklılıga sahip diyeceksin,sonra garpta büyük ihtimal 3 haki türevide olabilir.busoshoku kesin var yumruklarını bunla güclendiriyor diyeceksin.birde vurdumu inletiyor diyeceksin.

savundugun luccinin bu özelliklerden hiç birine sahip degil.dayanıklılık sınırı meyvesiz halde g3 pistol.hakisi yok.vurdumuda inletemiyor dedigim gibi en güclü saldırısı rokougan onuda zoan formunda olmadan daha zayıf halde kullanacak ve bu luffye bile etki etmiyor.kaldıki meyvesiz kizaru,aokiji,akainu yada teach.

sadece akainu degil digerleride dayanıklı ve güclü.aokiji degilmi demarke haldeyken jozudan elmas artı haki kombinasyonu yiyip sadece agzı kanayan.sence lucci tekkaide jozudan o darbeyi yese sadece agzından mı kan gelirdi ?

üstelik garp amirallik teklif edilip kabul etmemiş bir adam yani,diger 3ü gibi bu unvana layık görülmüş.amiral olmak sadece meyveylen olsa hakisi olan her adam gelip dünya hükümetinin en büyük güclerini dövmeye kalkardı.

bu kadar inatla yazmamın sebebide her ne kadar lucciyi sevsemde anketi kazanmayı haketmedigini düsnmem ama tabiki herkezin fikrinede saygım var :)
Yanlış anlaşılma oldu galiba lucci'yi falan savunduğum yok hatta ankette akainu dedim :D ben akainun'da meyvesiz bir yerlere gelceğine inandığım için garp'ı örnek gösterdim :) Tabi 2sini aynı kefeye koymuyorum ama dediğim gibi meyvesiz akainu garp'ın gelişmemiş versiyonu gibi 1 sey olur heralde benim düşüncem :D

Striker

Bence Ace çünkü bir söz verdi dünyanın en ünlü korsanlarından biri olacaktı şeytan meyvesi olmasa bile sonuçta roger'ın oğlu hakileri falan tamemn çözer güçlenirdi oyum ace'e.

Teach ile Akainu biraz kafamı karıştırdı. İkisi de bir Yonkou'nun karşısında durabiliyor. Shanks'in gençliğiydi, WB'nin yaşlılığıydı gerçi ama yine de WB ağır basıyor. Haliyle Akainu'ya oy verdim.

Allah aşkına Lucci diyenler bir zahmet dönüp tekrar okusunlar/izlesinler. Adam Luffy'yle kapışıyor. 6 teknik adamı ölümsüz yapmıyor. Yeterli dövüş kabiliyetince ve güce sahip meyvesiz biri zaten karşılarında durabiliyor.

Marco'nun da ne hakkı yenmiş. Yılların korsanı. Sadece savunma avantajı veren bir meyveye sahip. Tüm gücü oradan geliyormuş, vah vah.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık