Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Meyvesiz Halleri?

Nesinimi gördün ? Daha nesini görücen borsalino ? Herifin en güçlü teknigi olan rokouganına kadar gördün daha nesini görücen.

Rokuoganı meyvesiz yapabildiği bile kesin değil. Yapabiliyorsa bile güç azalması olacağı da kesin.
Bana o zaman Lucci dışında diğerlerinin yaptığı AŞIRI bir durum söyler misin ? Karasakal'ın fiziksel gücü desen tamam ama Lucci'nin meyvesiz yaptıkları ortada.Daha ne olsun:bilmem:

Bana o zaman Lucci dışında diğerlerinin yaptığı AŞIRI bir durum söyler misin ? Karasakal'ın fiziksel gücü desen tamam ama Lucci'nin meyvesiz yaptıkları ortada.Daha ne olsun:bilmem:
Lucci'nin yaptığı aşırı bir durum yok ki diğerlerinin olsun. Meyveli haliyle 2y önceki Luffy'e denk biri kaldı ki Luffy'nin performansını Px'ler karşısında gördük. Aynı Px'leri yeni dünya korsanları tek başlarına yeniyolardı belki böyle bir kıyaslama yapılabilir somutlaştırırsak. Hadi bunu kabul etme Akainu'nun dayanıklılığı ortada bunu inkar etmezsiniz umarım. O dayanalıklılığa erişmiş bir insanın normal bir yumruk attığında bile güçlü olmaması saçma olur ki hakisi bile var adamın.
Rokougan'da ustalaşırken meyvesi varmıydı onuda bir sormak lazım odaya.
Belki rokuoganı meyveyi yedikten sonra yapabildi 2. olarak rokuogan kolayca kaçılabilen bir teknik Lucci'nin kuyruğu olmasaydı 2. kez vuramayacaktı Luffy'e.

Tamam'da olay burda rokouganın nasıl yapılacağı ve ne kadar güçlü ne kadar zor ne kadar kolay yapılabileceği değil Luccinin neyini ne kadar görmek ve bende diyorum'ki adamın son teknigine kadar gördük daha nesini görelim ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık