Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Meyvesiz Halleri?

Nesinimi gördün ? Daha nesini görücen borsalino ? Herifin en güçlü teknigi olan rokouganına kadar gördün daha nesini görücen.
Bunu cidden soruyorsan aynı seriyi izlemiyoruz sanıyorum.
üff bu adamı akainuyla bir tutuyosunuz ya baska bişey demiyorum size adam saf gücüyle wb ile yumruk çarpıştırıyor adayı yok eden yumruklardan yiyor geri ayağa kalkıyor bütün wb korsanlarına meydan okuyor birçoğunda haki varken hemde luccide lufynin g2 haline dayanamayıp zoan formuna geçiyor ve o halindede yeniliyor..
akainuda meyve olmasa bile savaşta lufyi yakaladığı yerde top gibi oynardı bu adamın bu kadar küçümsendiğini bilmiyordum ben valla

Nerdeyse cümlenin üff sanane be slk diye başlıyacağını sanıp korktum bir anda o_O
-Akaiunu ile bir tutmuyorum,Akaiunuyu küçümsemiyorumda'da lakin oyumu lucciye veriyorum itirazı olan ?

lufy

Nerdeyse cümlenin üff sanane be slk diye başlıyacağını sanıp korktum bir anda o_O
-Akaiunu ile bir tutmuyorum,Akaiunuyu küçümsemiyorumda'da lakin oyumu lucciye veriyorum itirazı olan ?
var tabi ben ben itiraz ediyorum veremezsin çabuk oyunu geri çek:p
:D

Lucci'ye oy verenlere niye bu kadar cahil gözüyle bakılıyor anlamadım yok Lucci'ye oy verenleri tanımıyorum bile,Akainu'ya oy verenler sitenin eskilerinden ve bilgili olanlarından falan tamam işte sence akainu başkaları için lucci kasmayın bu kadar.

Şu Lucci'ye oy verenlere yapılan muamele nedeniyle, fikrmimi değiştirip Lucci diyorum.
Hayır sen bu ankete katılıyorsan, Lucci'yide kabul etmişsin demektir, ankette Lucci var adam Lucci diyor ''Vay efendim nasıl Lucci dersin'', Akainu kalyon yumruğu yedi 1 bölümde kendine geldi falanda filanda.
Ya ankete katılma, anketi eleştir yada Lucci diyene karışma, saçmalıyor bazıları resmen.

Lucci'nin nasıl alacağına gelirsek, hızı sayesinde diyorum,
Teach ve Akainu popolarını kaldırana kadar Lucci soru ve geppou ile fırıldak gibi etraflarında dönüverir, shigan-ranyaku falanı filanı çakıverir.
Fikir özgürlüğü fikir özgürlüğü diyorlar.Fikrini söyleyincede eleştiriyorlar.Saçma..

Son tartışma ile yorum atasım geldi^^

Smoker : Bu herif meyvesiz neredeyse bir hiç baştan elendi.

Ace : FB'lerde gördüğümüz kadarıyla 7 yaşından beri savaşıyor duruyor. Ama Logia yediğinde fiziksel gücü büyük oranda düştü D. olmasına rağmen. Ama Auger : Meyvesi olmadan'da o bir canavar gibi bir şey söylemişti. Teach'den aldığı bir darbede Neredeyse boynumu kıracaktı demişti Ve Fiziksel Müsabakada Teach'e yenilmesiyle Elenmiş oldu.

Marco : Marco hakkında savaşta gördüğümüzden fazlasını bilmiyoruz. Ha birde Teach'e Karşı Tayfasıyla birlikte bir şansları olabilir demişlerdi Gorusei'nin yaşlı keçileri. Meyvesiz usta olduğu konular Tekme + Haki büyük İhtimal WB'ninde ilk evladı. Yıllarca savaşmış Teach'den daha eski. Savaşta Kizarudan 4-5 Lazer yemesine rağmen yıkılmayıp savaşmaya devam etmişti. Ama Bu anketi kazanması için halen yeterli değil 2.dir gözümde ankette.

Karasakal : Meyvesiz sadece bakarsak buna Hayvani vücudu + D olması ön planda Ace yerine Marco gitseydi olaylar hiç bu şekilde olmazdı bence Çünkü Marco Fiziki gücünü hat safhalarda kullanan birisi bana göre sebebi Mistik zoan olması Logia ayağına yerinde saymamıştır. Bir Marco Vs Karasakal Olsa Marco alır diyorum. Akainu karşısısında Yanında San juan wolf gibi Dev bunların yanı sıra efsane mahkumlar vardı Meyveyide iptal edebilirdi ama kaçtı hadi kendine güvenmedin yanındakiler ? Karasakal bana göre 3.dür.

Akainu : Darbeleri almayıp wb karşısında yaşamasını sadece serinin ortasında bu kadar büyük gücün Denizcilerin en büyük güçlerinden bir tanesinin kaybolmamasına bağlıyorum. Ama yinede Darbeler alıp devam etmesi Karasakalı ve tüm tayfasını korkutup dünya rekoru kırdırtması. Haki bilgisi kullanması ile bana göre bu adam 1.dir.

Lucci : Gelelim Lucciye Luffy ile fiziksel güçleri neredeyse aynı farkı 6 stil ile önde olması. Ama Video gördüğümüz gibi neredeyse eşit gidiyorlar luffy ile :

[YOUTUBE]4oHndXiEvY0[/YOUTUBE]

Luffy Gear 2 Jet Pistol koyduğunda feleğini şaşırıyor ve hemen Zoan forma geçiyor hadi bunu geçtim Tam gaz Jet to Pistol yediğinde hastanelerde tedavi görüyor bilincini kaybediyor. Bu herif'mi Meyvesiz halde Marco'yu BB'yi Akainuyu yenecek Komedi.

Abi ben bir eşitlik göremedim ortada ilk 1 dakika uğraşıyor Lucci sonra tokatlıyor,Luffy baktı olmayacak gear second açıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık