Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marshall D. Teach vs. Monkey D. Dragon

Teach vs Dragon

• Teach

Kullanılan: 20 29.9%
  • Dragon

Kullanılan: 47 70.1%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    67
Luffy Dragon'u da aşacak olduğu için zaten Teach>Dragon yahut Teach=Dragon diyorum işte :)
Ben de o ikisinin gücünü yakın olarak tahmin ediyorum. İki taraf da birbirine ağır bir yenilgi veremez yani. Çok ufak bir fark olur gibi sadece aralarında, tabii ki sadece tahmin. :/ Dragon'un bilmiyoruz henüz.

O zaman Gol D. Roger de sahte. Çünkü Ace'nin babası oydu ;). Bu arada sahte mevzusu ne zamandan beri popüler? Hayır neye göre sahte? Belki D krallığını yöneten Marshall'lardı nereden biliyorsunuz? Forumun vazgeçilmez saçmalıkları ya balondur yada sahtedir.
Roger'in hedefi vardı. Ace'in yok. Ben popüler ettim bu mevzuyu. :/

Gerçek D.'leri yazayım da bilinsin. Forum bilgilensin. :D
-Luffy
-Dragon
-Roger
-Garp
-Law ( Monkey ailesinin sağ kolu olan Trafalgar soyundan)

Sahte D.'ler
-Teach.
-Ace ( Gerçek bir D.'di fakat yaşadıkları sahte D.'liğe yönlendirdi kendisini.)

-Luffy
-Dragon
-Roger
-Garp

Sahte D.'ler
-Teach.
Ace'de de D. ismini taşıyacak potansiyel vardı. Hayli hayli vardı hatta. Ama efsane salaklık etti.

-Luffy
-Dragon
-Roger
-Garp

Sahte D.'ler
-Teach.
Law mı gerçek D., Saul varken hemde?

Law dediğimiz adam saplantılı bir kişilik ve zalim. Dünyanın yarısı yok olacak ve Dof ölecek desen gözünü kırpmaz. C.C. gibi bir adamı görmezden gelip ve hatta üstüne yardım etmiş. Küçük çocukların uyuşturu mevzusunu ne çabuk unuttunuz. Bence çocukken acıyı görmüş o konuda kim hassas derseniz Robin, Nami ve Law'ı sayarım ama kendisinde gördüğümüze göre gram hassasiyet yok.

Ace'de de D. ismini taşıyacak potansiyel vardı. Hayli hayli vardı hatta. Ama efsane salaklık etti.
Savaşta ölmeseydi bile diyordu ki WB'yi kral yapacağım. Ace'i cidden seviyorum zaten görmüşündür de WB'yi kral yapmak nedir?
WB zaten kral olmak istemiyor. Kendin olsana! Bu yüzden potansiyeli boşa gitti. Amacı yok çünkü doğru düzgün.
Law mı gerçek D., Saul varken hemde?

Law dediğimiz adam saplantılı bir kişilik ve zalim. Dünyanın yarısı yok olacak ve Dof ölecek desen gözünü kırpmaz. C.C. gibi bir adamı görmezden gelip ve hatta üstüne yardım etmiş. Küçük çocukların uyuşturu mevzusunu ne çabuk unuttunuz. Bence çocukken acıyı görmüş o konuda kim hassas derseniz Robin, Nami ve Law'ı sayarım ama kendisinde gördüğümüze göre gram hassasiyet yok.
Adam gibi adamlar listesi
-Fujitora
-Rosinante
-Law

Fuji ile Rosinante de gerçek D. olurdu eğer D. olsalardı. Ama Dof D. olsaydı sahte olurdu. :/

kör topal

-Luffy
-Dragon
-Roger
-Garp

Sahte D.'ler
-Teach.
Sen bir seri yaz hatta Oda'yı arayalım sen geçmişi yaz. Tutar bak. Abi nerede geçti maymunların sağ kolu olduğu Trafalgarın? Geçmiş tarih hakkında bir şey biliyor muyuz? Yok. Ama böyle nike nixe konusu da sıkıyor cidden.

Savaşta ölmeseydi bile diyordu ki WB'yi kral yapacağım. Ace'i cidden seviyorum zaten görmüşündür de WB'yi kral yapmak nedir?
WB zaten kral olmak istemiyor. Kendin olsana! Bu yüzden potansiyeli boşa gitti. Amacı yok çünkü doğru düzgün.

Adam gibi adamlar listesi
-Fujitora
-Rosinante
-Law

Fuji ile Rosinante de gerçek D. olurdu eğer D. olsalardı. Ama Dof D. olsaydı sahte olurdu. :/
Yazdıklarım yalan mı yani, o çocukları görmezden geldi, üstüne Nami ve Chopper olayın üstüne düşmese yardım bile etmeyecekti. Law'ın hayran olduğu rol model aldığı adam Dof, psikopat bir kişilik. Roci'ye rağmen de düzelme olmamış kendinde.

Ben Law'ı severim ama gerçekler bunlar.:D

Sen bir seri yaz hatta Oda'yı arayalım sen geçmişi yaz. Tutar bak. Abi nerede geçti maymunların sağ kolu olduğu Trafalgarın? Geçmiş tarih hakkında bir şey biliyor muyuz? Yok. Ama böyle nike nixe konusu da sıkıyor cidden.
Teori bunlar. :/
Yazdıklarım yalan mı yani, o çocukları görmezden geldi, üstüne Nami ve Chopper olayın üstüne düşmese yardım bile etmeyecekti. Law'ın hayran olduğu rol model aldığı adam Dof, psikopat bir kişilik. Roci'ye rağmen de düzelme olmamış kendinde.

Ben Law'ı severim ama gerçekler bunlar.:D
İntikam gözünü kör etmişti. Şimdi düzeldi ama. Küçükken kötü yetiştirilmişti ondan hep. Şimdi emin ellerde. :/

Artık yapmaz böyle şeyler. Herkesin hatası olur. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık