Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marshall D. Teach vs. Monkey D. Dragon

Teach vs Dragon

• Teach

Kullanılan: 20 29.9%
  • Dragon

Kullanılan: 47 70.1%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    67
Yazdıklarım yalan mı yani, o çocukları görmezden geldi, üstüne Nami ve Chopper olayın üstüne düşmese yardım bile etmeyecekti. Law'ın hayran olduğu rol model aldığı adam Dof, psikopat bir kişilik. Roci'ye rağmen de düzelme olmamış kendinde.

Ben Law'ı severim ama gerçekler bunlar.:D
Law hakkın da kötü konuşmayın ya Mingo yere çakılırken ki bakışı hala aklımda ...

Roger'in hedefi vardı. Ace'in yok. Ben popüler ettim bu mevzuyu. :/

Gerçek D.'leri yazayım da bilinsin. Forum bilgilensin. :D
-Luffy
-Dragon
-Roger
-Garp
-Law ( Monkey ailesinin sağ kolu olan Trafalgar soyundan)

Sahte D.'ler
-Teach.
-Ace ( Gerçek bir D.'di fakat yaşadıkları sahte D.'liğe yönlendirdi kendisini.)
Yahu bak WB D.nin ne olduğunu biliyor değil mi?Evet biliyor.Ve bu adam Ace'i yarınlar için yetiştirmek istiyor. D.'yi bilen adam dediğim beyazsakal aynı zamanda Teach'e sen o değilsin diyor.Yani adam noktayı koymuş işte.

Altta yazsmışsın kendi kral olmak istese ya diye.E kardeşim Luffy bile Shanks ile gitmek istiyordu.O zaman o da mı sahte?O zaman çocuktu deme.Kendi kaptan olmaya karar verdiğinde de çocuktu çünkü.Shanks kabul etse Luffy'de Shanks'ı kral yapacağım diyordu şimdi.Luffy'nin Shanks'a katılıp büyüdükten sonra artık ben kral olacağı demeye başlayacağını düşünmüyorsun herhalde.

Garasakal son boss deniyor da o kadar büyük bi tehdidi Wg sağ bırakmaz.Finale kalmaz yani çok önce mortu çeker Teach :DOlaylar karıştığın da Akainu yaşatmaz bunu.

Yahu bak WB D.nin ne olduğunu biliyor değil mi?Evet biliyor.Ve bu adam Ace'i yarınlar için yetiştirmek istiyor. D.'yi bilen adam dediğim beyazsakal aynı zamanda Teach'e sen o değilsin diyor.Yani adam noktayı koymuş işte.

Altta yazsmışsın kendi kral olmak istese ya diye.E kardeşim Luffy bile Shanks ile gitmek istiyordu.O zaman o da mı sahte?O zaman çocuktu deme.Kendi kaptan olmaya karar verdiğinde de çocuktu çünkü.Shanks kabul etse Luffy'de Shanks'ı kral yapacağım diyordu şimdi.Luffy'nin Shanks'a katılıp büyüdükten sonra artık ben kral olacağı demeye başlayacağını düşünmüyorsun herhalde.
Ace'in amacı yok WB'nin ne düşündüğü önemli değil. Adam istemiyor.

Luffy küçüklükten beri KK olacağım diyor. Ace ise demiyor. Olayı bu.

Ace'in KK olmayı istemesine de gerek yok. Daha güzel başka bir amacı olsa gerçek D. derdim.

Edit: Bu arada benim derdim Teach. Ace'i karıştırmayın. :/

Çok çelişkilisin ona kalırsa Zori sama da viski tepesinde 100 adam öldürdüğü için Luffy den güçlü :D
Niye ya, ben zaten iyi adam sevmiyorum ki. Zoro orada çok iyiydi, son derece zalimdi. Law ile Zoro zaten kanka olurlar yakında, ikisi de zayıflara acımıyor.

Law, Tagashi'ya ne demişti hatırla, zayıflar nasıl öleceklerini seçemezler. Zoro da kaderci, Shabondy'de korsan gemisini direkt doğradı, kaderiniz buraya kadarmış gibi bir şeyler dedi.

Niye ya, ben zaten iyi adam sevmiyorum ki. Zoro orada çok iyiydi, son derece zalimdi. Law ile Zoro zaten kanka olurlar yakında, ikisi de zayıflara acımıyor.

Law, Tagashi'ya ne demişti hatırla, zayıflar nasıl öleceklerini seçemezler. Zoro da kaderci, Shabondy'de korsan gemisini direkt doğradı, kaderiniz buraya kadarmış gibi bir şeyler dedi.
Ben o konuda Teach i seviyorum. :D zalımmm

Ace'in amacı yok WB'nin ne düşündüğü önemli değil. Adam istemiyor.

Luffy küçüklükten beri KK olacağım diyor. Ace ise demiyor. Olayı bu.

Ace'in KK olmayı istemesine de gerek yok. Daha güzel başka bir amacı olsa gerçek D. derdim.

Edit: Bu arada benim derdim Teach. Ace'i karıştırmayın. :/
Yahu Wb biliyor mu D.'nin ne olduğunu?Evet.Sen biliyormusun?Hayır.Gerçek D. sahte d.'yi yener dedin ama Ace'in gerçek D. olması iddianı çürüttüğü için kabul etmiyorsun.Ace sapına kadar D.'dir arkadaş.Benden bu kadar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık