Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marshall D. Teach vs. Monkey D. Dragon

Teach vs Dragon

• Teach

Kullanılan: 20 29.9%
  • Dragon

Kullanılan: 47 70.1%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    67
Konu Teach olunca hep 3 rakamı göz önüne geliyor. 3 meyve, 3'lü bıçak, 3 kafa falan filan. 3 haki de vardır.

Misfits dizisini izleyenler Rudy adındaki karakteri hatırlayın. Kişilik bölünmesi yaşadığı için 3 tane bedeni vardı. Acaba Teach'ta da öyle bir şey mi var merak etmiyor değilim. Bedeni de normal değil dendi.
Olabilir. Zaten bununla ilk bir yer de karşılaştılar ya bu kişilik bölünmesi ile ilgili bir şey konuşmadılar mı? Luffy ile Zoro ben öyle hatırlıyorum. Hissettin mi falan diye?

Valla mangayı okurken gayet bana meyveyi aldı çıktı gibi oldu yani .. Kimse bir şey yapamadı. Ha Shanks yapardı o da yapmadı . Alıp çıkmış gibi oldu. :D
Şey gibi olmuştu, herkes toplu olarak ne var ne yok saldırdı Wb'ye. BB ise gelip last hit yaptı. :( Savaşın başında gerçekleşse bu olaylar, BB o zaman dalmaya çalışsaydı wbye, çok çok daha farklı bir senaryo görürdük eminim. Hiçbir şey alamazdı oradan.

Olabilir. Zaten bununla ilk bir yer de karşılaştılar ya bu kişilik bölünmesi ile ilgili bir şey konuşmadılar mı? Luffy ile Zoro ben öyle hatırlıyorum. Hissettin mi falan diye?
Evet belki o tarz bir şey olabilir BB'de. 3 rakamı sürekli karşımıza çıkıyor. Belki anne karnında üçüzdür ama diğer ikisi BB'nin bedenine bağlı doğmuşlardır. (Bknz: Basilisk-Yakushiji Tenzen)

Evet belki o tarz bir şey olabilir BB'de. 3 rakamı sürekli karşımıza çıkıyor. Belki anne karnında üçüzdür ama diğer ikisi BB'nin bedenine bağlı doğmuşlardır. (Bknz: Basilisk-Yakushiji Tenzen)
Basilisk falan bilmiyorum ama 3 rakamı aynen çok çıkıyor. mutlaka onunla ilgili bir şey olacak artık 3 meyve mi? 3 haki mi? 3 insan mı? 3 ruh mu ne ise artık. :D

@Buggy The Clown Buggy sama büyük ihtimal en etkileyici müttefik falan olur. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık