Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marshall D. Teach vs. Monkey D. Dragon

Teach vs Dragon

• Teach

Kullanılan: 20 29.9%
  • Dragon

Kullanılan: 47 70.1%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    67
2 yıl içinde ne olduğunu bilemezsin. Evet andaval ama OP içerisin deki yerini değiştirmiyor ben sana 3 meyveli hadi bir de 2 hakili Teach den bahsediyorum. Bence bu kadar küçümsemeyin andaval diyorsun da adam MF a yaralı haliyle geldi WB den meyvesini alıp gitti ondan önce kaç kişiden ayar yedi ama adam bir şekilde amacına ulaştı yani ..
Konu Teach olunca hep 3 rakamı göz önüne geliyor. 3 meyve, 3'lü bıçak, 3 kafa falan filan. 3 haki de vardır.

Misfits dizisini izleyenler Rudy adındaki karakteri hatırlayın. Kişilik bölünmesi yaşadığı için 3 tane bedeni vardı. Acaba Teach'ta da öyle bir şey mi var merak etmiyor değilim. Bedeni de normal değil dendi.

Şanslı olması güçlü olması anlamına gelmiyor. Luffy olmasa İD de ölecekti mesela. Shanks gelmese MW de ölcekti. Şansının yaver gitmediği anı merakla bekliyorum.
İşte ben de onu diyorum adam acayip şekilde ballı böyle bir durum da ki kendin saydın şanssız olmasını beklemek saçma olur. Oldu bitti böyle gidiyor zaten ama 2 yıl içinde de güçlenmiştir diyorum ben sana 3. meyve falan.

@Nami Teach zaten şanslı bir karakter WB bütün gücünde olsa zaten oraya gitmez ki o durumda olacağını düşünüp gitmiştir. Demek istediğim şu, adam da hem şans var hem de D. faktörü ne kadar D. oda bilinmez ama 3. meyveyi de kesin yemiştir. 2 yıllık arayı düşünürsek ve daha sonra bu Dragon olayını düşünürsek ben güçlü olduğunu düşünüyorum . Yani 3 meyveli en az 2 hakili Teach i güçlü görmek abartı olmaz herhalde..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ace ile olan dövüş ? Marco veya Marine HQ ?
Dragon koskoca Dünya hökümeti durduramıyor Teach kim lo :D
Adamda daha bir Red Phonegrif yok :D

Ama ODA Teach'i final Boss yapacağı için kesin Teach yener :/
2 yıl sonrasından ve dövüşün mangada gösterilmesinden bahsediyorum. Şununla dövüştü şeklinde değil.
@Nami
Saçma olmaz. D'ler zaten sağlam hakili oluyor, neden saçma olacak? Meyve yönüyle zaten çok güçlü buna iyi haki vermeyelim demek bence saçmalık.

2 yıl sonrasından ve dövüşün mangada gösterilmesinden bahsediyorum. Şununla dövüştü şeklinde değil.
@Nami
Saçma olmaz. D'ler zaten sağlam hakili oluyor, neden saçma olacak? Meyve yönüyle zaten çok güçlü buna iyi haki vermeyelim demek bence saçmalık.
Adam direk tanrı oluyor çünkü o zaman. Luffy nasıl geçecek bu adamı?

@Nami Teach zaten şanslı bir karakter WB bütün gücünde olsa zaten oraya gitmez ki o durumda olacağını düşünüp gitmiştir. Demek istediğim şu, adam da hem şans var hem de D. faktörü ne kadar D. oda bilinmez ama 3. meyveyi de kesin yemiştir. 2 yıllık arayı düşünürsek ve daha sonra bu Dragon olayını düşünürsek ben güçlü olduğunu düşünüyorum . Yani 3 meyveli en az 2 hakili Teach i güçlü görmek abartı olmaz herhalde..
Benim belirtmek istediğim "Meyve aldı çıktı" demenin o kadar da basit olmadığıydı.
Diğer açıdan düşünürsek Teach kesinlikle güçlenmiştir. Şu götürmez bir gerçek. Meyve konusunda emin olmasam da.

Adam direk tanrı oluyor çünkü o zaman. Luffy nasıl geçecek bu adamı?
Luffy'nin nasıl power-uplar alacağına bağlı. Ayrıca Luffy bunu böyle dövemez tarzında düşünerek ilerlemez Oda. Final Boss olacak adam bırakalım da "harbi" Final Boss olsun yani.

Artık adam amiral diyor kendine.Çene yoktur icraat vardır.Öyle birşey de olmaz zaten.Magellan istisnaydı artık öyle birşey olmaz 2 tane meyve var her türlü korur kendini.
Wb çaktı ağzına, Luffy vurdu 1 tane, Ace hiken çaktı, Magellan da vurdu. Bunların 2 sinden şansı sayesinde kurtuldu diğer 2 si öldürücü darbeler değildi. Hepsinde mallık yaptı yani. Magellan istisna deme rica edicem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık