Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marineford'daki Beyazbıyık Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı?

Gerçekten de Whitebeard Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı ?

• Kullanılan toplam oy
    396
Kaçıncı dövüşlerinde madara edecek, kafadan üç kere kaçış, beş kere yardım alma sonra belki bir kaç tayfa üyesini de önüne atar ardından düşünürüz :hhh:
WB gibi di mi? :) Kizaru da Marco'yu atar Aokiji de Jozu'yi atar Akainu'da atacak kimse kalmadığı için dövüşe devam eder.:D

Mf WB, zirve Luffy'e ezilir. Zirve WB getirin.

WB gibi di mi? :) Kizaru da Marco'yu atar Aokiji de Jozu'yi atar Akainu'da atacak kimse kalmadığı için dövüşe devam eder.:D

Mf WB, zirve Luffy'e ezilir. Zirve WB getirin.
Wb attı onları haklısın :hhh:

Çarpıtmaya bak arkadaş ben böyle şey görmedim ya, utanmıyorsundur da sen şimdi, neyse Luffy adam akıllı bire bir dövüş kazansın bakarız konuya :ehe:

Şu an denizlerin en güçlüsü Kaido değil mi? Bu adam bile ağzından ölmüş gitmiş birini düşürmüyorsa daha ne diyelim. Mf savaşında hakisiz bir WB izledik.Kral hakisini geç diğerleri bile yoktu.Daha ne kadar handikap verebilirsin ki bir adamı öldürmek için?

Kaçıncı dövüşlerinde madara edecek, kafadan üç kere kaçış, beş kere yardım alma sonra belki bir kaç tayfa üyesini de önüne atar ardından düşünürüz :hhh:
Ahahaha sandalyede otursam düşerdim üstad bomba gibi geri dönüş yapmışsın performans doruklarda :D Bu kadar fazla vurma luffy fanlarına sonra kötü intikam alıyorlar. :D

Ahahaha sandalyede otursam düşerdim üstad bomba gibi geri dönüş yapmışsın performans doruklarda :D Bu kadar fazla vurma luffy fanlarına sonra kötü intikam alıyorlar. :D
Neyin intikamını alacaklar, tayfasından birini almak için çıktığı yolda, tayfasından birini bırakıp kaçan adamın fanlarını, abartmamak lazım :artiz:

Neyin intikamını alacaklar, tayfasından birini almak için çıktığı yolda, tayfasından birini bırakıp kaçan adamın fanları neyin itkimını alacaklar :artiz:
Aynen sanjiyi verin jinbeiyi alın der gibi oldu arada pedro da heba edildi.Sanji'nin ne kadar değerli olduğunu anlaması lazım zira her
nakamaya her tayfa üyesine aynı değer verilmiyor tayfada.Askerdeki devre olayı gibi işliyor şu an.

MF'de en güçlü değildi bence(verilen handikaplardan ötürü güçsüz düşme olayı vs.) ama zirve halinde Roger'ı ölü saydığımdan cidden de Dünya'nın en güçlü adamıdır belki Roger tam anlamı ile açıklandığında hala benim için zirve hali ile Dünya'nın en güçlü adamı olabilir ama tam bir muamma olduğundan şimdilik Roger'ı kenarda tutuyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık