Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marineford'daki Beyazbıyık Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı?

Gerçekten de Whitebeard Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı ?

• Kullanılan toplam oy
    396
Baz alabildiğimiz tek yer MF idi ondan MF'den yola çıkarak o kadar handikapa rağmen baya sağlam dövüştü saldırı gücü yüksek dayanıklılığı da yüksekti hatta öyle bir dayanıklılık seride daha hiç kimsede gözükmeyecek bence ama savunması zayıftı normal askerlerin belki 100 douriki eder mi etmez mi belli olmayan askerlerin top atışları, silah mermileri ve kılıç darbeleri bile vücudunu delebiliyor idi ama zirve halinde bundan daha güçlü olacağını düşünüyorum o basit askerlerin saldırıları savunmasını bile geçemez bence zirve halinde Dünya'nın en güçlü adamı lakabını da sonuna kadar hak edebilecek bir adam. Zaten 1 v 1'de bir Roger ve Garp'a şans tanıyorum ben. Kısacası MF'de zirve halinde olduğunu düşünmüyorum amacım zaten yermek değil övmek bu adamı bu kadar ihanet ve handikap silsilesinde çok iyi iş çıkardı zaten sende demişsin bunu.
MF'de zirve halinde olmadığına katılıyorum. O halinin de en güçlü olduğunu söylüyorum sadece. Big Mom'u görünce buna inanmaya başladım. Zaten söylemler hep bu yöndeydi.

MF'de zirve halinde olmadığına katılıyorum. O halinin de en güçlü olduğunu söylüyorum sadece. Big Mom'u görünce buna inanmaya başladım. Zaten söylemler hep bu yöndeydi.
He tamam o zaman sıkıntı yok. :D Ama Kaido bu dengeyi bozabilir MF'deki WB olayını benden demesi :) Ama diğer türlü zirve hali en güçlüdür. Kaido'nun deyimi ile Oyaji ölmeyi nasıl becerdi diyor herif resmen zirve halini bildiğinden dolayıdır belki :D

He tamam o zaman sıkıntı yok. :D Ama Kaido bu dengeyi bozabilir MF'deki WB olayını benden demesi :) Ama diğer türlü zirve hali en güçlüdür. Kaido'nun deyimi ile Oyaji ölmeyi nasıl becerdi diyor herif resmen zirve halini bildiğinden dolayıdır belki :D
Kadio şu an çok ürkütücü duruyor. Umarım işlendiği zaman bozmaz bunu. :)

şuan bile konuşuluyorsa yani öldüğünden beri siz karar verin :D şaka bir yana oda ne derse ona inanmak zorundayız sonuçta one piece tanrısı oluyor tıpkı westworld ki gibi ...

Güç ve dayanıklılık konularını biraz açmak lazım bu durumda. Tamam WB cidden dayanıklı bir kahramandı ama en güçlü fazla genele kaçtığından tartışılır bir konumda kalıyor. Yine de en güçlü korsanlardan birisiydi demek daha doğru olur.

O zaman şöyle durum gücünü gördüğümüz karakterlerden güçlüydü . gücünü tam bilmediğimiz shanks, kaido gibi karakterlere karşı yorum yapamam. Ama görünen köyde herkezden 2 gömlek üstündü bu adam.

evet WB dünyanın en güçlü adamı belli ki bu unvan ona dünyayı yok edebilecek deprem meyvesi ve aşırı fiziksel gücü yüzünden verildi. one piece de unvanlar kesindir. ama dünyanın en güçlü adamı olması WB yi yenilmez yapmıyor. Bkz. kaido ( 1 vs 1 de Kaido'ya karşı kimse kazanamaz denildi) yani wb, kaido ile dövüşürse kazanamaz. Benim görüşüm budur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık