Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marineford Edward Newgate vs. Shanks

• Konbuyu başlatan JamesLogan
  • Başlangıç tarihi

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    195

Outlaw

Biri dünyanın en güçlü adamı, serumlarla ayakta duran haliyle bile amiralleri,binlerce denizciyi karşısına almış Beyazsakal. Öbürü meyvesiz Teach'den yara almış, kıytırık bi deniz canavarına kolunu kaptırmış Shanks kekosu. Beyazsakal en kötü, artık bitmiş halinde bile Yami Yamili Teach'i yiyordu son anda tayfası yardıma yetişti.

Yine de Shanks'ı küçümsememek lazım, epey zorlar reisi.

Biri dünyanın en güçlü adamı, serumlarla ayakta duran haliyle bile amiralleri,binlerce denizciyi karşısına almış Beyazsakal. Öbürü meyvesiz Teach'den yara almış, kıytırık bi deniz canavarına kolunu kaptırmış Shanks kekosu. Beyazsakal en kötü, artık bitmiş halinde bile Yami Yamili Teach'i yiyordu son anda tayfası yardıma yetişti.

Yine de Shanks'ı küçümsememek lazım, epey zorlar reisi.
Kıytırık bir deniz canavarına kolunu kaptırması, normalde olmayacak ama daha dramatik olsun diye olan bir şey. Shanks oldukça güçlü çıkacaktır. Bu neden verilerek güçsüzdür denemez :S

Outlaw

Kıytırık bir deniz canavarına kolunu kaptırması, normalde olmayacak ama daha dramatik olsun diye olan bir şey. Shanks oldukça güçlü çıkacaktır. Bu neden verilerek güçsüzdür denemez :S
Shanks güçsüz değil zaten. Sadece Beyazsakaldan güçsüz. Beyazsakal en kötü durumunda bile diğer Yonkouların üzerindeydi. Zirve döneminde ise Roger seviyesindeydi.

Shanks güçsüz değil zaten. Sadece Beyazsakaldan güçsüz. Beyazsakal en kötü durumunda bile diğer Yonkouların üzerindeydi. Zirve döneminde ise Roger seviyesindeydi.
WB ile Shanks'ı karşılaştırıp daha güçsüz olduğuna karar verdiğin için öyle dedim. Dünyanın en güçlü adamı da, ne zaman denmiş bu şekilde? Daha diğer yonkouların gücünü görmedik bile, ünvan ne zaman verilmiş belli de değil. O haliyle daha önde olduğunu düşünmüyorum ben. Hastalığı yüzünden sürekli duraklıyordu.

Wb elini kaldıramayan aciz bir adam.Tek olayı meyvesi onun dışında pek bir şeyi yok.Alan saldırıları iyi ama yüksek hızlı birine iş yapmaz.Mf'de karşısına kendi gibi hantal Akainu çıktı.Kizaru bununla top gibi oynardı.Shanks gibi bir adam hasar almadan motor eder bunu.

Outlaw

Wb elini kaldıramayan aciz bir adam.Tek olayı meyvesi onun dışında pek bir şeyi yok.Alan saldırıları iyi ama yüksek hızlı birine iş yapmaz.Mf'de karşısına kendi gibi hantal Akainu çıktı.Kizaru bununla top gibi oynardı.Shanks gibi bir adam hasar almadan motor eder bunu.
Tek olayı meyvesi ha?:artiz: Dayanıklılığı yok yani hiç? Beyazsakaldan meyveyi çıkart sana yine en az amiral seviyesi bir şey çıkar ortaya.

3 amiralin + koramirallerin + binlerce denizcinin + Teach ve tayfasının saldırılarından sonra bile yere düşmeyi reddeden adam Beyazsakal değil miydi?

Adam tüm Marineford'u karşısına aldı daha ne yapsın gücünü göstermek için bilmiyorum.

Shanks kolunu kıytırık bir canavara kaybetmiş. İyi de kardeşim bunun bir editör isteği doğrultusunda olayı daha ilginçleştirmek için yapıldığı biliniyor.Bunu kabul etmeseniz de mantık yönünden çıkarırsınız. Luffy serüvene çıktığı sırada o kıytırık canavarı tekliyor. Shanks'in o zaman ki seviyesi bu Luffy'den aşağı olamaz. Durum böyleyken Shanks'in kolunu vermesi de mantıksız. Hadi diyelim ki Shanks o ara çok ezikti kolunu kıytırık canavara kaybedecek kadar hem de. Evet Shanks o durumdayken tek kollu biriyken gidip de Yonkou olabiliyorsa ve meyvesi de yoksa orda duracaksın. Diğer Yonkouları gördük hepsi canavar gibi. Eğer Shanks bu adamların olduğu bir yerde kendi adalarına da sahip olup Yonkou ismini alıyorsa orda duracaksın. Bu adam kendini kanıtlamıştır.

Ki WB kendisi diyor. Basamakları iyi çıktın ve şimdi karşımdasın....

Siz MF'de ki yarı ölü WB'nin sapa sağlam bir Yonkou olan Shanks'i yenebileceğini düşünebilirsiniz. Ama yukarda ki tarzda sanki karşısında çocuk varmış gibi kolay bir vs olacağını sanmayın.

En düşük ihtimal WB Shanks'i yense bile kendisi de ölür giderdi.

Bana göre ise Shanks hiçbir uzuv kaybı yaşamadan WB'yi o ara yenerdi.

3
Tek olayı meyvesi ha?:artiz: Dayanıklılığı yok yani hiç? Beyazsakaldan meyveyi çıkart sana yine en az amiral seviyesi bir şey çıkar ortaya.

3 amiralin + koramirallerin + binlerce denizcinin + Teach ve tayfasının saldırılarından sonra bile yere düşmeyi reddeden adam Beyazsakal değil miydi?

Adam tüm Marineford'u karşısına aldı daha ne yapsın gücünü göstermek için bilmiyorum.
3-5 kisiyi öldürebilirdi mesela. Valla boku bokuna öldü. Bu arada Shanks wbyi bence zorda olsa yener.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık