Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marineford Edward Newgate vs. Shanks

• Konbuyu başlatan JamesLogan
  • Başlangıç tarihi

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    195
Hasta, kalbi tekleyip duran bir adamın Shansk'ı yenmesine imkan yok.
İşte hasta hali yonkoulara denk diyemezsiniz.
Haki kullanamıyor yaşlılıktan, hastalıktan, iki de bir açık veriyor. Böyle bir şey mümkün değil.

Hasta+kalbine kılıç yemiş+yüzlerce yara almış+doğru düzgün haki kullanamayan Whitebeard şimdiki Filo Amirali olan Sakazuki'ye 2 atmıştı..
..

oyumu biraz duygusal davranarak berabereden yana kullandim ama bu dovusun nihai sonucunun eger tek tekte bi ada yapildigi soylenseydi ve ayrica wbnin korumak zorunda olmadigi kimsede yoksa meyve gucuyle bir adam one gececegi bariz asil merak konusu olan shanksin tam kapasite haki gücünün sinirlari bu daha detayli bilseydik daha rahat cevap verebilirdim.Wb nin meyve gücüyle kazanacagini düşünüyorum ama shank giderken onuda yanina alabilir gibi geliyor ayrica iki karakterde iyi ve saglam temelleri ve derinlige sahip karakterler bu sebeple ikisinnide ezmenden beraberlik olur demek daha cazip göründü

Roronoa Zoro

WB marinefordda ölmeseydi bile hasta ve yaşlı olduğundan he rtürlü Shanks alır.

Shanks'ın seviyesi adam akıllı bilinmediğinden kesin bir yorum yapamayız ama bence hasta ve yaşlı bir Yonkou, genç ve sağlıklı bir Yonkou ile kıyaslanınca Shanks tarafı ağır basıyor gibi...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık