Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marineford Edward Newgate vs. Shanks

• Konbuyu başlatan JamesLogan
  • Başlangıç tarihi

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    195
Nakavt olan Akainu varken onlara niye bakayım?
Acaba ben başka seriyi mi okuyorum ? Nakavt olan Akainumu ?

Benim gördüğüm yediği anlık darbeden dolayı meyvenin yol açtığı yarığa düştü akabinde geri döndü kaptanların aklını almadımı bu adam ? Shanks gelip Akainu'yu durduğunu görünce ağlak suratlarıyla sevinmedimi geride kalanlar ?

Benim gördüğüm yediği anlık darbeden dolayı meyvenin yol açtığı yarığa düştü akabinde geri döndü kaptanların aklını almadımı bu adam ? Shanks gelip Akainu'yu durduğunu görünce ağlak suratlarıyla sevinmedimi geride kalanlar ?
Savaş alanından uzaklaştı 10a değil bine kadar ağır ağır sayardın o geri gelene kadar. Nakavt da o zaten WB bunu yendi orada o geri gelene kadar yıl geçti tonla olay oldu. Başka ne okuyorsun bilemem ama WB vs Akainunun galibi WBdir.

Seninki artık kurguyu sorgulamaya doğru gidiyor. Garp ve Sengoku ikilisi harekete geçse, Mf 30 bölüm önce de bitebilirdi. Ama kurgu denen bir şey var değil mi ? Daha evvel bitebilecekken neden bitirmediler ? Tenezzül etmemişler mi paşa hazretleri ? :rolleyes:

Neyse uzatmaya gerek yok. Squardo daha hızlı tabi Kizaru'dan. Ondan tepki verememiştir Oyaji. Sen de haklısın ne diyim. Kişisel görüş farklılığı diyelim :p
Evet kurguyu sorguluyorum :) Garp'ın ve sengoku'nun harekete geçmemesinin sebebi adamların zaten ihtiyacının ollmaması.Ayrıca ne B.haki soruma cevap vermişsin ne de Kizaru'nun bunlarla nasıl hasar verebileceğine ne de Kizaru'nun yaklaştığında deprem karşısında napabileceğine :) Sade3ce kurguyu sorguluyortsun demeklke yetinimişsin.

Bırakın Oyajiyi ezmeyi, Shanks'a sen git Roger gelsin der. Evlatları tehlikede değil tam güç savaşmasına engel yok. Kalbi de tutmazsa alayına gider.:/

Birader anladık sakazuki fanısın 0 objektiflikle konuşuyorsun.Akainu dedğin adam hiçbir yonkouya denk değil WB aynı yaşta ama hiç sağlık problemi olmadan sakazukiyi 2dk da patates eder boş konuşuyorsun.Ölmüş adamdan dayak yemiş birinden bahsediyorsun :D:D

Wb'nin genç hali olsa neyse, ama Marineford'da Shanks kesinlikle alırdı bence. O kılıcı yememiş olsa bile alamazdı Wb Shanks'ı. Adam bir ayağı çukurda gitti Mf'ye zaten. Tamam çok güçlü, ama aynı zamanda da yaşlı. Unutmamak lazım.

Wb'nin genç hali olsa neyse, ama Marineford'da Shanks kesinlikle alırdı bence. O kılıcı yememiş olsa bile alamazdı Wb Shanks'ı. Adam bir ayağı çukurda gitti Mf'ye zaten. Tamam çok güçlü, ama aynı zamanda da yaşlı. Unutmamak lazım.
Ne yaşlısı insanlar 140 yaşına kadar yaşıyor, Wb erken gitti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık