Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marineford Edward Newgate vs. Shanks

• Konbuyu başlatan JamesLogan
  • Başlangıç tarihi

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    195
Oyaji alacak güç Roger'dı oda rahmetli oldu.Geri kalan imzalı resim ister Kaido'sundan tut Şenks'a kadar.

Denizlerin babası.

Güldürdün :)

Yasakani no magatama ile ne alakası var olayın ? Ben o teknikle Wb gider dedim mi ? Hee mevzu o saldırıysa uzaktan atmasına gerek yok Kizaru'nun. Uzaktan karşılayabilir depremle. Ama yakına gelir 3-5 tane sıkar, yeteri kadar hasar verir zaten.

Ya kimse bana Squardo'nun kılıcından sıyrılamayan Wb'nin Op evreninin en hızlı adamlarından birinin saldırılarından sıyrılıp da onu yeneceğini söylemesin abi ya. Ne tartışıyorum diye sorguladım şu an kendimi Allah aşkına :D

Wb'yi orda en fazla zorlayacak amiral Kizaru'dur. Yonkoular genç ve diri oldukları zaman bir amirali tek eliyle tutar, çamaşır suyu kıvamına gelinceye kadar sıkar, kurusun diye de ipe serer. Bunu gören Tsuru, 40 yıllık çamaşırcıyım kimseyi böyle ipe dizmedim der :)

Ama yonkou değil, korsanlar kralı olsun, daha kendisine gelen saldırıdan sıyrılamıyorsa delik deşik olmaya mahkumdur. Ne kadar dayanacağı fiziksel dayanıklılığına bağlıdır. O da sadece ölümünü geciktirir o kadar.

Biraz objektif olun abi ya. Adam geleni geçeni yiyor diyorum, Wb yener diyorsun :(
Marco kendi ağzıyla Oyaji eskisi gibi değil diyor, hala Wb.
Croco aynı şekilde Wb'nin o haline bile güçsüz diyor, hala Wb.

Beni geç mangakayla çelişiyorsunuz resmen :/

Neyse diğer yonkouları bekleyin bakalım. O zaman da Wb diyecek misiniz ?
Ben Wb demiyrom ki zaten.Shanks karşısında şansı yok ama Kizaru başka.

Kizaru zorlar ama en fazla Aka kadar.Sonrası o da yer altına seyahate çıkar. :) B.Haki denen bişey de var Hadi diyelim Wb kullanamıyor e peki Sakazuki'ye nasıl vurdu?Böyle böyle isterse yakından vursun Kizaru.Etkilenir ama anlar Wb'yi böyle yenemeyeceğini.Sonra çeker kılıcını yakına gelir ama bu da Wb'nn ekmeğine yağ sürmüş olur.Hem herşeyi salla madem niye yakına gelip delik deşilk etmedi bu herif Wb'yi?Tenezzül mü etmemiş paşa hazretleri ?

Shanks alır. Wb'nin kalbi illa ki tekleyecektir çünkü.
Diyelim ki kalbi hiç teklemeyecek, o zaman Wb derdim. Hasta ve yaşlı haliyle Shanks'i oraya gömerdi.

Shanks mevcut şartlarda alırdı.Ama oyajii genç felan olsa acımazz.Yada genç olmasada rakipleriyle aynı sağlık koşullarınada sahip olsa gelene gidene yermisin yemezmisin :D

Squardo'dan o kılıcı yemese, kalbinin tekleme ihtimali daha düşük olurdu tabii, adam litreyle kan dökmeye başladı o koca kılıç yarasından sonra, basit mantıkla bakarsan ne kadar kan kaybı yaşarsan kalbin o kadar zorlanır.

Ben Wb demiyrom ki zaten.Shanks karşısında şansı yok ama Kizaru başka.

Kizaru zorlar ama en fazla Aka kadar.Sonrası o da yer altına seyahate çıkar. :) B.Haki denen bişey de var Hadi diyelim Wb kullanamıyor e peki Sakazuki'ye nasıl vurdu?Böyle böyle isterse yakından vursun Kizaru.Etkilenir ama anlar Wb'yi böyle yenemeyeceğini.Sonra çeker kılıcını yakına gelir ama bu da Wb'nn ekmeğine yağ sürmüş olur.Hem herşeyi salla madem niye yakına gelip delik deşilk etmedi bu herif Wb'yi?Tenezzül mü etmemiş paşa hazretleri ?
Seninki artık kurguyu sorgulamaya doğru gidiyor. Garp ve Sengoku ikilisi harekete geçse, Mf 30 bölüm önce de bitebilirdi. Ama kurgu denen bir şey var değil mi ? Daha evvel bitebilecekken neden bitirmediler ? Tenezzül etmemişler mi paşa hazretleri ? :rolleyes:

Neyse uzatmaya gerek yok. Squardo daha hızlı tabi Kizaru'dan. Ondan tepki verememiştir Oyaji. Sen de haklısın ne diyim. Kişisel görüş farklılığı diyelim :p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık