Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marineford Edward Newgate vs. Shanks

• Konbuyu başlatan JamesLogan
  • Başlangıç tarihi

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    195
Beyazsakal genç ve sağlıklı olsa Shanksla uğraşmaz zaten.

Yaşlı hali çok zorda olsa yener.En kotu berabere biter.

Wb açık açık diyo; bana laf sölemen için daha 100 yıl yaşaman lazım. Shanks denizlerde miçoluk yaparken bu adam denizlerin korkulu rüyasıydı. Wb açık ara alır.

O kılıcı yemese kalbi tekler miydi? Bu sorunun cevabı önemli.
Burada Marco beyazsakalın eski halinde olmadığını söylüyor.Yani Beyazsakal daha mf'ye gelmeden eski halinde değil.Squardo'dan kaçamamasının da sebebi bu.Daha Squardodan kurtulamayan adam anında Coby'ye saldıran Akainuyu durduran Shanks karşısında kevgire döner Shanks bi oradan saplar bi buradan :)

Ayrıca WB dışında hiç bi yonkoyu görmedik tam olarak.Gördüğümüz anda çoğu kişinin fikri değişecektir :)

Gerçekçi olmak gerekirse Kizaru Mf'deki Wb'yi yenerdi bana kalırsa. İş Shanks'a kalmadan Oyaji'yi harcayacak adamlar vardı Mf'de. Muhtemelen Garp da harcardı Mf'deki Wb'yi. Kısacası Shanks orta zorlukla alırdı bu karşılaşmayı. Wb yener diyen adam objektif değildir bana göre.

Gerçekçi olmak gerekirse Kizaru Mf'deki Wb'yi yenerdi bana kalırsa. İş Shanks'a kalmadan Oyaji'yi harcayacak adamlar vardı Mf'de. Muhtemelen Garp da harcardı Mf'deki Wb'yi. Kısacası Shanks orta zorlukla alırdı bu karşılaşmayı. Wb yener diyen adam objektif değildir bana göre.
Wb Shankstan epey güçlü biri,yaşlandı diye kolay yenilecek hali yok,Shanks kazansa bile çok çok çok zor kazanır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık