Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marineford Edward Newgate vs. Shanks

• Konbuyu başlatan JamesLogan
  • Başlangıç tarihi

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    195
Bence Shanks'ın kolunu kaybetmesi kesinlikle saçmaligin daniskasi. Sanji bile zaman atlamasindan once o seviyedeki canavarlari olduruyordu. Shanks normal şartlarda o canavari suşi yapmasi lazimdi. Ama iste kurgu bazen sacma olabiliyor.

Tek olayı meyvesi ha?:artiz: Dayanıklılığı yok yani hiç? Beyazsakaldan meyveyi çıkart sana yine en az amiral seviyesi bir şey çıkar ortaya.

3 amiralin + koramirallerin + binlerce denizcinin + Teach ve tayfasının saldırılarından sonra bile yere düşmeyi reddeden adam Beyazsakal değil miydi?

Adam tüm Marineford'u karşısına aldı daha ne yapsın gücünü göstermek için bilmiyorum.
Önüne gelen saldırıyı içine aldı,adam akıllı kimseye zarar veremedi.Sadece dayanıklılık bi halta yaramıyor.
Ayrıca savaşın işlenişi felan aşırı saçma ve dandikti.Akainu yu tanıtma amaçlı onu ön plana attılar.Kizaru olsaydı Wb hiçbir şey yapamadan delik deşik olurdu.

Demişimdir daha öncede artık eski halinde olmayan Squardo'dan bile kaçamayan adam göz açıp kapayıncaya kadar Akainu'nun önünde biten Shanks'ın saldırılarından nasıl kaçacak acaba?Merak ettim.Shanks Mf wb'yi alır :)

Önüne gelen saldırıyı içine aldı,adam akıllı kimseye zarar veremedi.Sadece dayanıklılık bi halta yaramıyor.
Ayrıca savaşın işlenişi felan aşırı saçma ve dandikti.Akainu yu tanıtma amaçlı onu ön plana attılar.Kizaru olsaydı Wb hiçbir şey yapamadan delik deşik olurdu.
Eğer Filo amirali Kizaru olacak şeklinde işlenseydi gene WB vs Akainu'da olduğu gibi çizilirdi Kizaru olayı da.
Mangaka bir şekilde ayarlardı. O yüzden böyle şeyler söylememek gerekiyor. Mangaka ona göre çizecekti çünkü.

WB kol, bacak vermeden Shanks'ı yenemez bu haliyle. Shanks ayrıca Akainu'dan daha dayanıklı bir adamdır, yani Akainu gibi etkisiz halede gelmeyebilir, Shanks kazanır.

WB'yi 2 sene önceki, Ace'i uykusunda bile hissedebilen haliyle alın, o zaman yener Shanks'ı, Roger zamanına gerek bile yok.

Shanks X Luffy

Shanks alır. Mf deki WB değilde gücünün doruğunda bir WB olsaydı Shanks da ağız burun diye bişe kalmazdı. ama hastalık işte dünyanın en güçlü

adamını bile ne hale getiriyor

Bence Shanks'ın kolunu kaybetmesi kesinlikle saçmaligin daniskasi. Sanji bile zaman atlamasindan once o seviyedeki canavarlari olduruyordu. Shanks normal şartlarda o canavari suşi yapmasi lazimdi. Ama iste kurgu bazen sacma olabiliyor.
Haklısın haklısın da orda bir üçgende benzerlik kuralı yapmaya çalışmış sevgili Oda... Bilmem anlatabildim mi ? Kızıl Saçlar kesik sol kol :S Kime benzetmiş acaba...

Vs ye gelince beyazsakalın savaştaki durumu ile vs yapılacaksa yani yaşlı ve hasta olarak Shanks alır lakin beyazsakal sağlam olsa idi hiç zannetmiyorum ne shanksın ne kaidonun nede big mom un bir şansı olurdu..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık