Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Marco

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 255 90.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 28 9.9%

• Kullanılan toplam oy
    283
Gorosei'nin dediğine göre Yonko seviyesine en yakın olan sağ kol.King ile Queen ikilisi ile çarpışsa bile kolay indirecegini düşünmüyorum çünkü King Kaido'nun sağ kolu olmayı başarabilmiş bir isim.

Meyvesi serideki en iyi meyvelerden biri. Saldırı gücüde yüksek seviyede olsa yonkou olurdu bu adam.
Bak bu meyveyi beğenmediğimiz sanjiye versek luffye rakip olurdu korsan krallıkta amiral falan dinlemezdi. ama marco beyin sınırı bu kadar. Zaten aksakal da farketmiş ki acei hazırlamış krallığa marcoyu da kendi yerine.

Karakteri severim, ama tek sahneden güç çıkarımı yapanlar çok yanılacaklar. Marco King'i öyle kolay kolay yenemez.
King ve Queen, Marco'nun garip bir meyvesi olduğu için ne yapacaklarını bilemediler. Adamların olayı Katakuri gibi gözlem haki de değil, fiziksel güç ve dayanıklılık. İlk başta bu tarz durumlara düşmeleri normal ama sırf bu yüzden kolay lokma oldukları düşünülmemeli.
Sanji, King'in gagasını yamultmuş, ki Sanji'nin uzmanlaştığı alan güç de değil. King muhtemelen en güçsüz sağkol. O yüzden çok da hatalı bir çıkarım olmaz o sahneye bakmak bence.

Sanji, King'in gagasını yamultmuş, ki Sanji'nin uzmanlaştığı alan güç de değil. King muhtemelen en güçsüz sağkol. O yüzden çok da hatalı bir çıkarım olmaz o sahneye bakmak bence.
Aslında Sanji'nin uzmanlaştığı alan fiziksel güç, spesifik olarak tekmeler..
Bana da King en güçsüz sağ kol gibi geliyor, ama yorum yapmak için hala erken. Marco rahat ezer gibi yorumlar da abartı biraz.

King ile Queen ikilisi ile çarpışsa bile kolay indirecegini düşünmüyorum çünkü King Kaido'nun sağ kolu olmayı başarabilmiş bir isim.

Aslında Sanji'nin uzmanlaştığı alan fiziksel güç, spesifik olarak tekmeler..
Bana da King en güçsüz sağ kol gibi geliyor, ama yorum yapmak için hala erken. Marco rahat ezer gibi yorumlar da abartı biraz.
Hayır. Sanji'nin uzmanlığı hız ve çeviklik. Tabi belli bir güç kulvarında dövüştüğü için gücünü de geliştirmesi gerekiyor ama güç ve hız kulvarlarındaki seviyelerini kıyaslarsan asıl hızda daha gelişmiş olduğunu anlarsın. Zaten bu yüzden 3 numaralı suit de görünmezlik yanında fiziksel güç ve dayanıklılık veriyor. Sanji'nin eksiği bu alandaydı.

Hayır. Sanji'nin uzmanlığı hız ve çeviklik. Tabi belli bir güç kulvarında dövüştüğü için gücünü de geliştirmesi gerekiyor ama güç ve hız kulvarlarındaki seviyelerini kıyaslarsan asıl hızda daha gelişmiş olduğunu anlarsın. Zaten bu yüzden 3 numaralı suit de görünmezlik yanında fiziksel güç ve dayanıklılık veriyor. Sanji'nin eksiği bu alandaydı.
Düşününce haklısın hocam. Benim kafa biraz East Blue Sanji'de kalmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık