Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Marco

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 255 90.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 28 9.9%

• Kullanılan toplam oy
    283
Hayır genel beşliden. ?
Güç ve işe yaramaya göre çatıya çıkılmalıydı diyorum. Hani tamam iyi poz verdiler vs ama şu an yonkoular bu adamların içinden geçecek.
Sanmam tayfada herkesin eşleşmesi belli olamak üzere bu saaten sonra bu beşli yenilip bir kac gün sorra daha güclü donüp vs atmazlar dayak yiyecekler ölümün eşiğine gelecekler ama sonun da zafer novaların olacak.

Sanmam tayfada herkesin eşleşmesi belli olamak üzere bu saaten sonra bu beşli yenilip bir kac gün sorra daha güclü donüp vs atmazlar dayak yiyecekler ölümün eşiğine gelecekler ama sonun da zafer novaların olacak.
5 nova zamanı durdurup hyo dan eğitim de alsa, 2 yonkou'yu yenemez.

Yonko veya amiral gücünde olduğu düşünülen tavus kuşu. Anlık hem King'i hem Queen'i engelledi diye imparator oldu başımıza. Linlin ümüğünü sıktı Peros'a öldürmesini söyledi, sonra gitmesi gerektiği için bıraktı; şimdi King ile uğraşıyor ve üstünlük sağlamışa da benzemiyor. Zaten MF'de de pek bir halt yiyemedi. Amirallere ya arkadan saldırdı ya da Borsalino'nun ışınlarını engelleyip havada zıplayıp asılı kalan adama UÇABİLEN Marco tekme atıp zaten fizik kurallarına göre yere düşmesi gereken adamı daha hızlı aşağı indirdi diye amiral seviyesi oldu. Katakuri bu adamı döver.
ne kadar boş yazı olmuş lan. Marco dediğimiz adam Deniz taşı ile kelepçelenip, Kizarudan lazer yiyip savaşa tekrar dönüp yonko yüzü alan Magmayı hasar yemeden tanklamış birisi. Linlinin komutanlarını komaya sokar Wb'nin komutanları

Luffy'e ileri seviye haki öğretti ya??
Luffy'e "senin kullandığın haki benim sana öğreteceğim hakiden daha iyi" demedi mi bu adam ? Luffy eğitim yaparken yanında boş boş konuşmuş sadece... "çoh fazla güj kullanıyorsun" falan diyordu. Luffy Rayleigh'ten ne öğrendiyse onu kullanıyor.

Bu gözler bu adam için yapılmış "Saldırı gücü yok Pica ile vs atsa şehir büyüklüğündeki dev kayaları parçalayamaz" tarzı yorumlar gördü. Bu bakımdan, sağ kolların Sanji'sidir Marco

ne kadar boş yazı olmuş lan. Marco dediğimiz adam Deniz taşı ile kelepçelenip, Kizarudan lazer yiyip savaşa tekrar dönüp yonko yüzü alan Magmayı hasar yemeden tanklamış birisi. Linlinin komutanlarını komaya sokar Wb'nin komutanları
O saldırı doğrudan Marco'ya yapılmadı ki Luffy'e yapıldı, Marco araya girdi-eğer dediğin buysa-. Her lavlı yumruğu aynı dereceye koyarsak işimiz var. Koby'e yumruğu atarken onu basit bir yumrukla da öldürebileceği için belli bir güçte vurmaya kalktı ,tüm gücüyle vurmaya kalksaydı Shanks o kadar rahat savunamazdı.
Kizaru deniz taşlı Marco'yu basit bir ışınla indirdi ve adam komutan bir zahmet o ışına dayansın. Sonrasında ise kelepçe çıkınca meyvesi sayesinde iyileşiyor. Sakazuki'de ise böyle bir meyve yok. Adam deprem yumruğunu yedikten sonra kendine tünel açıp Marco'nun da içinde bulunduğu grubu kovalıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık