Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Marco

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 255 90.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 28 9.9%

• Kullanılan toplam oy
    283
Seriyi bir bütün olarak seven insanların hepsi Marco reisi sevecektir. Serinin en temel karakterlerinden birisi bence. Meyvesi bu seride ennnn sevdiğim şeytan meyvesi. Oda bilerek aşırı yakışıklı çizmemiş, belli başlı isimleri gölgesinde bırakırdı yoksa. :a:
Marineford’da heal kullanmaması dışında inanılmaz bir performans göstermişti bence. Wano’daki performansı için de 1000.sayı tek başına yeterli olacaktır zaten. :utan:

Seriyi bir bütün olarak seven insanların hepsi Marco reisi sevecektir. Serinin en temel karakterlerinden birisi bence. Meyvesi bu seride ennnn sevdiğim şeytan meyvesi. Oda bilerek aşırı yakışıklı çizmemiş, belli başlı isimleri gölgesinde bırakırdı yoksa. :a:
Marineford’da heal kullanmaması dışında inanılmaz bir performans göstermişti bence. Wano’daki performansı için de 1000.sayı tek başına yeterli olacaktır zaten. :utan:
Katılıyorum

1. Lig
Dragon, Kaido, sakazuki

2. Lig
Kuzan, big mom

3. Lig
Shanks kizaru mihawk

Ve bu listedeki 8 kişiden hiçbiri bir diğerini basit bir savaşla yenemez ?

Anlık düşüncem bu yönde.. Değişebilir mi? Her zaman
Güzel liste. Ama ben Linlinin Kaidodan güçsüz olmasını kabul etmiyorum...

Marcodan özür dilemeye geldim. Adam en başından beri uçuyomuş farkında değilim. Reis sen çok aşağıda kalmışsın. Gel sana yonkou tahtı verelim yerleş oraya güzelce:utan:

Üye silindi 1004

Yumruk yediği için değil Garp önce beni öldürmeniz gerektiği yani engel olduğu için sürpriz atak şansı ortadan kalktığı için bir daha denemedi. Adam Anka hasar alsa bile meyvesi ile iyileştirebiliyor.
Emin değilim iyileştirmesi konusunda... Görmediğimiz bir yerde darbe almadıysa Marco'nun kafasını bu hale getiren Garp. İyileşme güçlerini aştığı belli.

Karakteri severim, ama tek sahneden güç çıkarımı yapanlar çok yanılacaklar. Marco King'i öyle kolay kolay yenemez.
King ve Queen, Marco'nun garip bir meyvesi olduğu için ne yapacaklarını bilemediler. Adamların olayı Katakuri gibi gözlem haki de değil, fiziksel güç ve dayanıklılık. İlk başta bu tarz durumlara düşmeleri normal ama sırf bu yüzden kolay lokma oldukları düşünülmemeli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık