Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Sohbet - Tartışma

Silinmiş Üye

Serinin konusu ne ?
Takakura gizli olaylara falan inanan ama hayaletlere inanmayan bi çocuk, Ayase ise hayaletlere inanıp diğer şeylere inanmıyor. İkisi okulda konuşurken kanıtlamak için bu iki olayın sık göründüğü yerlere giderler ama karşılaştıkları karşısında ikisininde bu olayları karşılıklı çözmeleri başlar. Hemen hemen böyle işte :D

Dandadan güzel gidiyor. Şimdilik tavsiye etmiyorum ama bi seriye baştan başlayayım birikmesin diyorsanız deneyebilirsiniz.

Ne güzel bu Jumpların yeni serilerini küçük bir grup olarak okuyorsunuz. Şu an yeni başlayan serilerin 10 da 7 si iptal olacağı için ben başlayamıyorum sizin gibi en başından. Zamanında kendi takip ettiklerimden İki üç tanesi 30 cu sayılarında iptal olunca baya kızmıştım 2010 2011 lerde .

Yine de hala böyle atraksiyonlara girebilen üyeleri görünce hoşuma gidiyor. Büyük kumar tabi . Ama bizim 100 de 150 de girdğimiz seriye ilk bölümlerden rezlenmiş olmak güzel olmalı sanırım.

Silinmiş Üye

Ne güzel bu Jumpların yeni serilerini küçük bir grup olarak okuyorsunuz. Şu an yeni başlayan serilerin 10 da 7 si iptal olacağı için ben başlayamıyorum sizin gibi en başından. Zamanında kendi takip ettiklerimden İki üç tanesi 30 cu sayılarında iptal olunca baya kızmıştım 2010 2011 lerde .

Yine de hala böyle atraksiyonlara girebilen üyeleri görünce hoşuma gidiyor. Büyük kumar tabi . Ama bizim 100 de 150 de girdğimiz seriye ilk bölümlerden rezlenmiş olmak güzel olmalı sanırım.
Suç bu kadar ara veren One piece'nin. Oda'yı bizi meraklı kıldığı için alkışlayalım. :respect:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık