Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Magellan vs. Charlotte Katakuri

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    231
Teach.
Garp.
Croco(Jozunun yumruğuna dayanan adam), gölge dolu Moria, dev koramiral, Lucci... kısacası tüm yendikleri.

Sen Luffy'nin darbe vurabilip de etkilemediklerini saysana bi, merak ettim. :(
Ciddi misin ? :/ Moria kim ? Lucci kim ? Dev koramiral kim ? Teach ve Garp harici çöp zaten.Ha op evreninde 10 dorukilik elemanlara göre baya yüksek seviyedeler tabii de şu an karşılaştığımız isimlerle kıyaslayınca güçlü buluyorsan farklı düşünüyoruz diyeyim.

Teach ve Garp haricindeki adamların g2li yumruklardan etkilenmeleri zaten şu an ki azmanlar için çok çok düşük bir seviyede kaldıklarının göstergesi.Onun dışında Teach'i geçiyorum.Teach koluna sinek konsa kıvranacak bir tip zaten.WB'nin depreminden sağ çıkmış adamı 2y önceki Luffy'nin saldırı gücüyle kıyaslamam.Garp'ta aynı şekilde.Onun g2 Luffy'den etkilendiğini nerden çıkardın ? Başından 2 damla kan akmasını falan kastediyorsan bana göre kanıt değil.

Luffy'nin darbe vurupta etkilenmediklerini yazmaya gerek yok.İlla öyle birilerini görmemiz gerekmiyor.Luffy'nin saldırı gücünden aşağı yukarı bir sonuç çıkarabiliyorsun.G2 Luffy ve G4 Luffy arasında saldırı gücü bakımından nasıl bi fark var sence ? Bence baya bir fark var.Artı olarak 2y önceki Luffy ve sonraki Luffy arasında da doruki olarak bi fark vardır.Yani bi tarafta daha iyi bir dorukisi olan g4lü Luffy'nin saldırılarına dayanan bir Kata diğer tarafta daha düşük dorukili g2 Luffy'nin yumruğuna canı yanan Magellan.

Zamanında Ace'ten yediği ateş yumrukları çok koymuş, onu hatırlıyordur kıps
Magellanın zehri sayesinde CC'ın zehirli dumanının oda kokusu gibi geldiği Luffy'i zehirleyen balığın zehrini aperatif diye lüpleten Reiju'nun zehrini çamaşır sıkar gibi sıkan Smoothie zehirden zarar görmedi. Ki gücünü bilmeden hazırlıksız yakalanmıştı. Meyve yetenekleri ile nötrleyecek karakterler vardır bence ki fahri logia olan Katakuri Magellan'ın zehrinden etkilenir mi onu bilemiyoruz. Gerçek bedene haki gibi ulaşacak mı değdiği vakit bu zehir mesela :S Hadi Demon formu açtığını var saysak Mr.3'nin Luffy için balmumundan yaptığı yumruk ve ayaklarını geçememişti. Katakuri ise -hadi zehrin bedene etki edip etmediğini geçtim- kendi bedenine bağlı olmayan mochilere haki yükleyip saldırıyor, sağdak soldan mochi çıkarıp döve döve hamur kıvamına getiriyor adam. Gözlemi saymadık bile buraya gelene kadar.
Ben de onu diyorum. :)

Bilemiyorum. Meyvesi dışında hız olsun haki olsun Katakuri'yi alamaz gibi geliyor.
İşte öyle geliyor sadece, Kata'yı kimse alamaz. Çünkü dokunulmaz, logia gibi ortalama hızlı, gelecek görüyor falan filan ama dayanıklılık yok. Op'de hızlı olan ne yapıyor? Yavaş ve hızlı biri vs atsa kafamda olmuyor, Op dinamikleri işlemiyor. Sonunda iş irade ve dayanıklılıkta bitiyor. Meyve avantajı bakalım, adam venom formu olunca mochi ile dokunamazsın. Uyanış hariç karşı koyamaz bile. Yakın dövüş giremezsin. Bu adam sağ kol etmeyecek olsa 2 shichi ve İva kaçmazdı. Shiryū ki Zoro için hedef gösteriliyor, Magellan ile Vs atmadan hapse girmiş. Kata erir gider gibi geliyor bana.

Smoothie'nin meyve özel yalnız.Daha zehir nüfuz etmeye fırsat bulamadan sıkıp vücudundan çıkarıyor sanırım.Hani şu Kara Murat filmlerinde zehri emip emip tükürdükleri gibi.

İşte öyle geliyor sadece, Kata'yı kimse alamaz. Çünkü dokunulmaz, logia gibi ortalama hızlı, gelecek görüyor falan filan ama dayanıklılık yok. Op'de hızlı olan ne yapıyor? Yavaş ve hızlı biri vs atsa kafamda olmuyor, Op dinamikleri işlemiyor. Sonunda iş irade ve dayanıklılıkta bitiyor. Meyve avantajı bakalım, adam venom formu olunca mochi ile dokunamazsın. Uyanış hariç karşı koyamaz bile. Yakın dövüş giremezsin. Bu adam sağ kol etmeyecek olsa 2 shichi ve İva kaçmazdı. Shiryū ki Zoro için hedef gösteriliyor, Magellan ile Vs atmadan hapse girmiş. Kata erir gider gibi geliyor bana.
Katakuri 10 saat dövüştü,kendini mızrakladı ama dayanıklı değil ha.Bu arada dayanıklılık tek kıstas değil.Katakuri zaten tüm alanlarda üstün gösterilene göre. Kata'nın Magellan'dan dayanıklı olduğu da bana göre bariz.Herkes ölümsüzlük açan Luffy mi :D

Luffy bile elinde iki kıytırık mumla Magellan'ı yamulttu resmen. Katakuri mi alamayacak Magellan'ı.

Zamanında Ace'ten yediği ateş yumrukları çok koymuş, onu hatırlıyordur kıps
Magellanın zehri sayesinde CC'ın zehirli dumanının oda kokusu gibi geldiği Luffy'i zehirleyen balığın zehrini aperatif diye lüpleten Reiju'nun zehrini çamaşır sıkar gibi sıkan Smoothie zehirden zarar görmedi. Ki gücünü bilmeden hazırlıksız yakalanmıştı. Meyve yetenekleri ile nötrleyecek karakterler vardır bence ki fahri logia olan Katakuri Magellan'ın zehrinden etkilenir mi onu bilemiyoruz. Gerçek bedene haki gibi ulaşacak mı değdiği vakit bu zehir mesela :S Hadi Demon formu açtığını var saysak Mr.3'nin Luffy için balmumundan yaptığı yumruk ve ayaklarını geçememişti. Katakuri ise -hadi zehrin bedene etki edip etmediğini geçtim- kendi bedenine bağlı olmayan mochilere haki yükleyip saldırıyor, sağdak soldan mochi çıkarıp döve döve hamur kıvamına getiriyor adam. Gözlemi saymadık bile buraya gelene kadar.
Ace>jinbei zaten:D

dişlerden dolayi katakuri :) mochi ile vurduğunda zehirden çok az etkilenir geleceği görüşünüde koyarsak rahat alır

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık