Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Magellan vs. Charlotte Katakuri

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    231
Katakuri forumda girdiği bütün vslerde galip zaten :gamyon:
Ama pabuç öyle değil Magellan’ın isabetli tek bir vuruşu yeter Kata’ya.

Ligleri aynı mıdır bilemeyiz ama Katakuri magellan’a çok ters biri. Dokunmasına hiç gerek yok power mochi sayesinde.

Diğer karakterler gibi uzaktan logia gücü atma veya uzaktan slash atma değil. Bildiğin yakın dövüş saldırılarında da dokunmuyor.
Boundman’ı dövdüğü gibi döver. Ama Magellan ağır adam olduğu için katakuri’nin en ağır saldırıları da işe yarar burda. G3’ten büyük power mochi’lerle allahına kavuşturur.

Mızrakla da vurabilir muhtemelen.

Ligleri aynı mıdır bilemeyiz ama Katakuri magellan’a çok ters biri. Dokunmasına hiç gerek yok power mochi sayesinde.

Diğer karakterler gibi uzaktan logia gücü atma veya uzaktan slash atma değil. Bildiğin yakın dövüş saldırılarında da dokunmuyor.
Boundman’ı dövdüğü gibi döver. Ama Magellan ağır adam olduğu için katakuri’nin en ağır saldırıları da işe yarar burda. G3’ten büyük power mochi’lerle allahına kavuşturur.

Mızrakla da vurabilir muhtemelen.
Senin yorumu okuyunca anladımda ben biraz kaba taslak bakmışım Vs'ye

Kata çok ağır ezer. Uyanış yapmasına bile gerek kalmaz. Luffy'nin meyveyi kopyalayıp Luffy ile oyun oynadığı teknikler yeter.

timeskip öncesi karakterler ile sonrası karakterleri karşılaştırmamak lazım.
katakurinin yetenekleri timeskip sonrası gelen yetenekler. magellan şimdi çizilse farklı farklı güçlerle çizilirdi. katakuri de impeldown zamanı çizilse hakileri gösterilmezdi.

katakuri meyvesi ile magellanın meyvesini karşılaştırırsak, bence ikisi de özel paramecia, denk güçtedirler diye düşünüyorum. katakuri uyanış açmış olduğu için, magellanda uyanış yoksa katakuri önde olabilir. eğer magellan uyanış açmışsa magellanın uyanışı daha güçlü olur diye düşünüyorum.

haki olarak bir şey söylemek zor ama katakuri gözlem hakisinde daha iyi olurdu, kral hakisi de var. magellanda ise kral haki olacağını sanmıyorum. o yüzden kral haki farkıyla katakuri kazanabilir.

genel olarak katakuri güç bakımından ve mental olarak önde gözüküyor.
teke tek dövüşte ise magellanın zehir avantajı olduğu için katakuri yüzde yüz kazanır diyemem.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık