Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Magellan vs. Charlotte Katakuri

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    231
Bence çok abartılıyor. Teach mallığından yedi darbeyi. Çok boş konuşuyor.
Kanlar içinde kaldı, uçtu gitti. Yeni amiral diye gelse kabul eder miydin? Vasıfsız bile amiral olduysa bir düşün derim. :D
Magellan, ODA tarafından Enel gibi pasifize edilmiş bir karakter olarak kaldı.
Tüm ID daldı da öyle yıkıldı. Croco, Iva, Jinbe ve daha güçlü bir sürü kişiyi tek başına kovaladı. Bence hakkını verdi.

Teach yanlış örnek o her darbeden öyle hasar alıyor fakat direniyor.Arlong vursa yine yere kapaklanır ama ayağa kalkar.
Hocam bu arada daha g2 nin hızına yetişemeyen Mag nasıl Kataya darbe vurabilecek?
Hayır ben Tiiçin aldığı acidan bahsetmiyorum, adam 20 metre uçuyor, bildiğin yumruğu yeyince fırlıyor yerinden. Magellansa sadece diz çöküyor. Boşluğuna gelmesine rağmen 1 mm oynamıyor yerinden. G2den sanildıği kadar etkilenmiyor yani.

@Reiper
Teach'in her darbeden sonra bu hallerini görüyoruz.İşe g2 tarafından bakarsak Luffy'nin adadaki yaratıklar bile o g2'den etkilenmiyordu.Aynı şekilde Katakuri'nin 2 yıl önceki g2 vuruşlarından etkilenmesi imkan dahilinde bile değil.Meyve,hız,dayanıklılık üçünde de Katakuri önde bence.
Bence tam tersi. Magellanin meyvesi direk teklemeye yönelikken Katakurinin mochisinin hiçbir işlevi yok.

Katakurinin yeteneklerinin Magellan karşısında bir değeri yok. Adam 3 başlı Hydra çıkariyor ki her biri ciddi bir hacmi kaplıyor. Hızın k hakinin dayanıklılıģinın hiç önemi yok. Magellan yumruk yumruğa dövüşen biri değil çunkü. Luffy gibi düsünmeyin. Magellanın tüm skilleri alana etkili. Katakuri oldukça genis alana yayılan zehre karşı ne yapabilir bunu düşünmek lazim.

Yahu 2yıl öncesi sonrası ne fark eder Jinbei dediğin adam Red Hawk'a oha çekiyor :D
Zamanında Ace'ten yediği ateş yumrukları çok koymuş, onu hatırlıyordur kıps
Smoothie Reiju sahnesini hatırlatmak isterim. Zehir tehlikelidir.

Şu an Katakuri diyorum ama kesin diyemiyorum.
Magellanın zehri sayesinde CC'ın zehirli dumanının oda kokusu gibi geldiği Luffy'i zehirleyen balığın zehrini aperatif diye lüpleten Reiju'nun zehrini çamaşır sıkar gibi sıkan Smoothie zehirden zarar görmedi. Ki gücünü bilmeden hazırlıksız yakalanmıştı. Meyve yetenekleri ile nötrleyecek karakterler vardır bence ki fahri logia olan Katakuri Magellan'ın zehrinden etkilenir mi onu bilemiyoruz. Gerçek bedene haki gibi ulaşacak mı değdiği vakit bu zehir mesela :S Hadi Demon formu açtığını var saysak Mr.3'nin Luffy için balmumundan yaptığı yumruk ve ayaklarını geçememişti. Katakuri ise -hadi zehrin bedene etki edip etmediğini geçtim- kendi bedenine bağlı olmayan mochilere haki yükleyip saldırıyor, sağdak soldan mochi çıkarıp döve döve hamur kıvamına getiriyor adam. Gözlemi saymadık bile buraya gelene kadar.

Kanlar içinde kaldı, uçtu gitti. Yeni amiral diye gelse kabul eder miydin? Vasıfsız bile amiral olduysa bir düşün derim. :D

Tüm ID daldı da öyle yıkıldı. Croco, Iva, Jinbe ve daha güçlü bir sürü kişiyi tek başına kovaladı. Bence hakkını verdi.
Senin vasıfsız gömer bence Magellan'ı :D Adam da dayanıklılık yok meyveden başka olayını görmedik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık