Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Garp'ı Kim Olur?

Roronoa Zoro

Valla adamın amiral olabilmesi için şuan bu seviyeye gelmiş olması lazım
Oda şöyle seri sonunda bir karakterleri gösterir ( Çok Uzun Zaman Sonrası diye ) , 10-15 yıl ilerisi için anca o zaman amiral olabilir, şu 2 yılda Kaptan olan adamın şu 1 yıl içinde amiral olabilmesine imkan yok

Oda şöyle seri sonunda bir karakterleri gösterir ( Çok Uzun Zaman Sonrası diye ) , 10-15 yıl ilerisi için anca o zaman amiral olabilir, şu 2 yılda Kaptan olan adamın şu 1 yıl içinde amiral olabilmesine imkan yok
Seri sonunda amiral kavramı olmaz belki de.Benim tahminim; bizimkiler ilk Yonkou'larını indirdikten sonra olacak zaman atlaması.

Roronoa Zoro

Kobi'nin yaşı belli değil diye biliyorum ?

Ayrıca velet haliyle 55-60 yaşındaki adamların olduğu amiralliğe geleceğine hatta Garp'ı ! geçeceğine inanıyorsun da koramiral olacağına mı inanmıyorsun ? Bunlar bahane beyler Kobi kaptan o kadar.Gücü o ayarda olsa koramiral de yaparlardı.Geçiniz.
Ben fazladan verdim, büyük ihtimalle daha da küçüktür.
Yeni yetme insanları hemencecik koramiral yapılacağını sanmıyorum. Sadece güce dayalı olması büyük hata olur.

I ı.Coby seri sonunda amiral seviyesine gelecek.Çünkü bu seri saten insanların hayallerini gerçekleştirmesine dayalı bir seri.Seri sonunda herkes hayali neyse kavuşacak mutlu Mesut ayrılacaklar işte.Bence siz Coby'nin kişiliğini sevmediğiniz için ona bu ayarda seviyeleri yakıştıramıyorsunuz ama sizin sevip sevmemenizden daha ziyade Oda'nın düşüncesi önemli.Biraz objektif bakarsanız adamın bu seviyeye geleceğini açık ve net olarak görürsünüz bence.Hayır amiral seviyesi diyoruz,çok da büyük bir seviye değil amiral seviyesi.Luffy'nin kısa bir zaman içinde yonkou döveceğini düşünecek olursa Coby niye öyle bir seviyeye gelemesin?
Bir time skip daha olacağı şüpheli.Bu adamlar 1 sene de yeni dünyada takılıp kkliğe ulaşsa Kobi 1 senede nasıl amiral olsun la ? Sen amirallerin nasıl hayvanlar olduğunun farkında değil misin ? Jozu,Marco gibi adamların hasar veremediği adamlardan bahsediyoruz.WB ile aşık atan adamlardan bahsediyoruz.Muazzam meyvelere sahip adamlardan bahsediyoruz.Sağlam hakili adamlardan bahsediyoruz.Ama Kobi olur çünkü hayali amiral olmak ehehe.Sen çok objektifsin gerçekten biz de kobi'yi sevmediğimiz için eziyoruz işte.

Açık konuşayım en sevmediğim adamlardandır.Ama hiçbir karakteri sevmiyorum diye ezmem.Güçlüyse güçlü zayıfsa zayıf derim bilen bilir.

@mop

Bak anlamıyorsun amiral olduğunda 60 yaşında mı olacak kobi ? Hayır gene yeni yetme olacak.Amiral dediğin adamlar görmüş geçirmiş 55-60 yaşında adamlar.Yani o tecrübede olmayacak kobi.Ama gene de amiral olacağına inanıyorsun diyorum ? Gücü olsa koramiral de olur yani.

Roronoa Zoro

I ı.Coby seri sonunda amiral seviyesine gelecek.Çünkü bu seri saten insanların hayallerini gerçekleştirmesine dayalı bir seri.Seri sonunda herkes hayali neyse kavuşacak mutlu Mesut ayrılacaklar işte.Bence siz Coby'nin kişiliğini sevmediğiniz için ona bu ayarda seviyeleri yakıştıramıyorsunuz ama sizin sevip sevmemenizden daha ziyade Oda'nın düşüncesi önemli.Biraz objektif bakarsanız adamın bu seviyeye geleceğini açık ve net olarak görürsünüz bence.Hayır amiral seviyesi diyoruz,çok da büyük bir seviye değil amiral seviyesi.Luffy'nin kısa bir zaman içinde yonkou döveceğini düşünecek olursa Coby niye öyle bir seviyeye gelemesin?
G5 in başındaki en güçlü marine Kaptanını gördüm, 2 yıl önceki Zoro ve Sanji nin paspas edeceği bir karı ( Tabi Sanji nin antisi onu saymıyorum ) siz gelmişsiniz Kaptan olan adamla şuanki Sanji yi kıyaslıyorsunuz, bu yüzden karşı çıktım, kişiliği falan umrumda değil olanı söylüyorum

Roronoa Zoro

Beyler luffynin garbı marbı olmaz imkansız smoker gelmiş 35 40 yaşına gelişime ne kadar açık olabilirki ki 2 yıl aradan sonra gördük şamar oğlana döndü gelen vuruyor giden vuruyor.. Coby de smokere göre daha fazla potansiyel var ama luffyi ölümün kıyısına getirecek potansiyel yok cobynin en güçlü hale geldiğinde sanjinin gene altında olur seviye olarak.
Nasıl potansiyeli üstün hacı? Smoker 36 yaşına kadar East Blue da oturmuş bir adam. Bir hasır şapkanın peşine açıldı, şuan G5 ten koramiral , ' Koka ' kullanıcısı Jutte ve meyve kontrolünü geliştirmiş. Coby nin ondan potansiyelli olduğunu gösterecek hiçbirşey yok.

Benim anlamadığım olay şu.Zaman atlaması denildiğinde hep akla eğitim geliyor ama gerek yok ki eğitime artık.Misal filmlerdeki gibi 2 yıl sonra deyip geçiştirse mangaka abes mi kaçar ? Atıyorum Hellord'un dediği gibi ilk yonkoyu yendikten sonra.Yonko indi mangaka başlarda NW'de yaşanan karmaşayı vs gösterir sonra da atar bir 2 yıl düzen tekrar oturmuş olur önceki seferde olduğu gibi olur biter.

Benim anlamadığım olay şu.Zaman atlaması denildiğinde hep akla eğitim geliyor ama gerek yok ki eğitime artık.Misal filmlerdeki gibi 2 yıl sonra deyip geçiştirse mangaka abes mi kaçar ? Atıyorum Hellord'un dediği gibi ilk yonkoyu yendikten sonra.Yonko indi mangaka başlarda NW'de yaşanan karmaşayı vs gösterir sonra da atar bir 2 yıl düzen tekrar oturmuş olur önceki seferde olduğu gibi olur biter.
Olması gereken şey bu bence.Diğer türlü mantıklı gelmiyor bana.Luffy istediği kadar potansiyelli olsun fark etmiyor tutup bu yaşta KK olacaksa diğer kıytırık shounenlerden farkı kalmaz benim gözümde.
Söylediğin gibi yonkoudan sonra post arc görsek ardından da 2-3 yıl daha geçse çok daha mantıklı olur bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık