Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Garp'ı Kim Olur?

Roronoa Zoro

Hacı bana göre coby potansiyel olarak smokerden daha üstün. Smokeri zaten bu arc herkese dövdürtü artık smoker GÜÇ SEVİYESİ olarak çöp bi karekter cobye gelirsek son savaşta smokerle birlikte luffynin yanında yer alırlar öyle tahmin ediyorum.
Smoker Tashigi nin bedeninde Luffy i zorluyor biraz, kendi bedenine geçte ' Bir dahaki sefere rovanş yapalım' diyor adam

Dof'un arc ta ezmediği adam kalmadı zaten, Coby ise potansiyel diyoruz diyoruz hani 2 yılda Kaptan olmuş, bu mu onun potansiyeli? Bizimkiler savaşa savaşa ilk 6 ay macerasında aştılar o seviyeyi, Sanji = Ortalama Tuğamiral, Zoro = Güçsüz bir koramiral ve ya En güçlü Tuğamiral seviyesiydi, Luffy de = Ortalama koramirallere en kötü eşitti ( Gear Second ve Gear 3 kombosuyla )

2 yıl eğitim yapıyor iki tarafta, iki tarafında geldiği nokta ortada, Smoker g5 e girer girmez haki kasmış, Koka bile kullanıyor, Vergo gibi bir demirle kapışıyor, Smoker seri başında neydi? Logia dan ibaret bir çöptü 2 yılda buraya gelmişse potansiyellidir. Coby de başçavuştu Kaptan olmuş bu Coby nin Smoker'dan potansiyelli olmadığına kanıt, ikiside eşit şekilde rütbe atlamışlar lakin dediğim gibi Smoker G5 te koramiral olması ayrıcalık, potansiyel!

Unknown

Bunun hakkında bir kere yazmıştım.İlla "Bak bu bir zaman atlaması şimdi herkes bir gözünü kaybedicek" gibi bir durum olmasına hiç gerek yok.
"-Yonkou ya dalıcaz ama nerde olduklarını bilmiyoruz.
-Heh.Şimdi öğrendik 6 ay sonra Bilmem ne adasından geçicekmiş.
-Tamam o zaman orada hazırlık yapalım
" Der.Ve hiç bir şekilde açıklamaya gerek olmadan 6 ay geçmiş olur.Bu şekilde birden çok zaman atlaması yapabilir aslında Oda :(

Roronoa Zoro

Nasıl potansiyeli üstün hacı? Smoker 36 yaşına kadar East Blue da oturmuş bir adam. Bir hasır şapkanın peşine açıldı, şuan G5 ten koramiral , ' Koka ' kullanıcısı Jutte ve meyve kontrolünü geliştirmiş. Coby nin ondan potansiyelli olduğunu gösterecek hiçbirşey yok.
Nasıl gösterecek bir şey yok arkadaş. Yumruk atmayı beceremezken soru felan atmaya başlamıştı herif.

Roronoa Zoro

Nasıl gösterecek bir şey yok arkadaş. Yumruk atmayı beceremezken soru felan atmaya başlamıştı herif.
Smoker da Logia dan ibaretti, şimdi ise Koka kullanıcısı, Smoker neydi? Her vuran döverdi onu 2 yıl evvel

Luffysan @

Şimdi karşısına çıkan adamlara bak = Doflamingo ( Ki adam eziyor herkesi, Boss sonuçta hep olur bunlar ) , Law ( Taktikle yendi Smo'yu, Smo nun tecrübesizliği diyelim hadi buna ) ( Vergo ile eşit dövüştüler, bilerek yeniliyor adama, yoksa dövecek kokayla kaplanmamış halini Vergo nun )

Luffy , Ceasar'a yeniliyor, Dof tan 2 kere ayar yedi şuan ( Kuklayı saymayım haydi, Oda nın trollükleri tutuyor arada )

Smoker şuan tayfada Sanji ayarı adamdır, ee bu Sanji de az buz değil Koramiral Amiral arası bir seviyede ( Vergo yu saymıyorum ) Smoker ortalama koramirallerin üzerinde bir güçte yani, iki yıl önceye göre baya yol katetmiş

Potansiyel demek illa gelişme hızı demek değildir ki.Potansiyel demek kişinin ulaşacağı maksimum seviyedir ya da en azından bu seri için öyle diyeyim.Coby Luffy'den daha hızlı gelişebilir ama bu onu daha potansiyelli yapmıyor.Smoker olayını da bu şekilde düşünmek yanlış olmaz bence.

Roronoa Zoro

@R. Lucci
Ben Enies Lobby zamanlarını kastettim yumruk atamazken soru atmaya başladı derken.
Herkesin kalibresi bu yönde mi? Denizciler yanlış yapıyor o zaman, Garp'ı öğretmen olarak görevlendirip denizci üretsinler. Adam eğitiyor ki bir şey görmüş bu çocukta.

Roronoa Zoro

Hacı bak kendin söylemişsin sanji ayarı diye bencede sanji ayarında.. smoker logia avantajı ile 2 yıl önce lufyyi köşe bucak kovalıyordu luffy kaçacak delik arıyordu ama şimdi sanji ile denk bu makas kapanacak bi makas değil luffy bu makası zamanla dahada çok açacağı ortada bundan dolayı luffynin garbı olamaz.
Edit: vergo ile denk dövüşmedi vergo bariz üstündü.
Yanlışın var, Law ın kalbini almak için fırsat kollamış, dumanını açık ediyor Vergo nun önüne vurulmak için, Vergo diyor ' Sen böyle dövüşmezdin Smoker ' diye, yani adam Vergo nun normal haline denk. Ki bu Vergo nun normal hali bile demir kütlesi, o haliyle bile diğer koramiralleri yer o adam zorlanmadan

Edit : 2 yıl önce Smoker ın logia dan ibaret olduğunu söyledim zaten, çünkü bu Luffy dediğimiz eleman Smo yu peçete sargısı yapacak Yılan kardeşleri yendi 2 yıl evvel, yani 2 yıl öncesi için Smoker ı savunmam ama 2 yılda kendini baya aştığı aşikar, bu yüzden potansiyel olarak Coby i ondan üstün görmüyorum en kötü eşitlerdir potansiyelde

Ryner Lute

bana göre smokerin olma ihtimali kalmadığı kesinleşti , coby nin de 2 yıl geçen sürede ne yaptığını göremedik ama bana göre kimse olmaz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık